Бойлера гръмна.А сега накъде?

  • 4 852
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
 Mysteri,
в БГ се "насищат" платките с вносни елементи (релета, кондензатори, интегрални схеми..).
Софтуерът и хардуерът си е наш. Надеждна е електрониката, но е електроника.
Скрит текст:
https://www.naturela-bg.com/bg/products/elektronni-termoregulatori/

# 31
  • Мнения: 7 006
София

Но в банята е 80л неръждавейка,вече 20 години кара

# 32
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Светлю Шишков имат магазин в София, ако само липсата на магазин/сервиз ви притеснява.
На края на моста Чавдар, където почва Дондуков.

На вилата сме с такъв от не помня колко години, по поръчка беше заради размера. Проблеми не е имало, да чукам на дърво.

# 33
  • Мнения: 339
Здравейте, включвам се, защото и аз имах проблем с бойлер преди година и половини /началото на декември 2017 г./, който се оказва, че е също Теси. Едвам бяха минали 2 години от покупката на бойлера и той буквално се разпадна. Една сутрин, влизайки в банята видях как от долната част на бойлера шурти вряла вода.
При мен обаче рекламацията мина успешно. Обадих се на сервиза и още следващия ден изпратиха човек на място, който състави протокол за подмяна, тъй като бойлера беше изгнил, имало е ръжда, която е прояла корпуса и в един момент водата е избила. Още същия ден, след посещението на техника с неговия протокол и сваления бойлер отидохме в склада на Теси в Дървеница, на бул."Св.Климент Охридски" в посока околовръстното и веднага го смениха с нов. Ние имахме уговорка с познат ел.техник, който вечерта ни монтира новия, така че сме били по-малко от 2 дни без топла вода.
Това с липсата на топла вода е много неприятно и не знам кога е по-лошо да няма - зимата или лятото.
В момента съм с подменения бойлер Теси, но ако от фирмата са си променили политиката за рекламации и ако не се скапе преди гаранцията, следващия няма да е тази марка.

Общи условия

Активация на акаунт