Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 398
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Това беше танцьора.На мен той ми прилича на Филип и аз също помислих първоначално че е той там,но не беше.
това е той.

# 2 986
  • USA
  • Мнения: 7 281
Версията,че искал да купува семейния бизнес от баща си ми звучи като смешка.Човека навярно е работил години наред над този бизнес и е уредил всичките си деца,точно пък на Филип,който е с 5лв в джоба ли,ще я продаде?
Ако беше Филип толкова успешен човек в Дания,би ли допуснал семейството му да отиде от уредена държава в такава от третия свят?Върнаха се в България,защото в Дания няма мама и тати да носят,няма баби да гледат децата,няма ПР пратки...Мисля,че всички сме достатъчно интелигентни,за да съберем 2 и 2.

# 2 987
  • Мнения: X
Бизнесът на баща му е 40-годишен, но аз не бих се изненадала, ако Филип наистина е искал да го купи и е предложил някаква незадоволителна сума или неприемливи условия. Той си мяза на такъв, нагъл тип, способен да го направи.

# 2 988
  • Мнения: 4 378
Версията,че искал да купува семейния бизнес от баща си ми звучи като смешка.Човека навярно е работил години наред над този бизнес и е уредил всичките си деца,точно пък на Филип,който е с 5лв в джоба ли,ще я продаде?
Ако беше Филип толкова успешен човек в Дания,би ли допуснал семейството му да отиде от уредена държава в такава от третия свят?Върнаха се в България,защото в Дания няма мама и тати да носят,няма баби да гледат децата,няма ПР пратки...Мисля,че всички сме достатъчно интелигентни,за да съберем 2 и 2.


И аз мисля така. Звучи гадно, но много вероятно. Според мен също са се преместили в България заради баби, дядовци и лежерен живот. В Дания биха живели по съвсем друг начин - и двамата да работят, за да могат да си позволят наема или евентуално заем за собствено жилище и без баба и дядо, на които да метнеш децата, за да идеш за 24 или повече часа другаде сама. Дядото по бащина линия явно работи много, та сигурно нямаше да има време да гледа внуците с денонощия.
Във всички случаи ми звучи лошо него да го няма толкова време и тя все едно сама майка с 2 деца. И на сватбата не беше отишъл. Нещо става там, но какво - ще проличи. Според мен тя трябва да си вземе децата, да събере багажа и с еднопосочен билет в Дания да се събере семейството, да започнат работа и двамата и да живеят децата нормален живот, не да растат по молове и на отглеждане от роднини.

# 2 989
  • USA
  • Мнения: 7 281
И откъде Филип ще извади милиони,за да купи семейния бизнес?
С кредит,на основа каква възвращаемост?
Пълни смешки.Много съм я защитавала Пепе из темите тук,но няма да си кривя душата и ще си призная,че пропадна като ютубър след раждането на Сиена.За мен е поредната,която рекламира нещо си.Не я приемам на сериозно вече.

# 2 990
  • София
  • Мнения: 17 773
Чак пък третия свят. Много от нас също са следвали и живели в чужбина и въпреки това са избрали тук да живеят и създават семейство.

# 2 991
  • USA
  • Мнения: 7 281
Няма смисъл да правим дебат по темата,но ако един уреден човек датчанин със собствен бизнес там(по тяхните думи) няма причина да отиде в България,за да чака на ПР пратки.
Пример с Майкъл,човека има бутик за дрехи,вади си парите,живее добре.Какво би търсил в България..

Според мен тя трябва да си вземе децата, да събере багажа и с еднопосочен билет в Дания да се събере семейството, да започнат работа и двамата и да живеят децата нормален живот, не да растат по молове и на отглеждане от роднини.
Joy Как си я представяте Пепе по цял ден вкъщи,да гледа деца,да пере,да готви,да домакинства..

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 21:11 от Adoralova

# 2 992
  • Мнения: X
Преди време Филипчо отново бе изчезнал или тя беше се пренесла в София с бебето сама и хората я питаха дали са се разделили и отново излезе с видео, което да замаже мазалото.
Е, тогава блудния син се завърна и замазаха положението, сега дали ще се завърне...? Ще видим.

# 2 993
  • Мнения: 3 781
Преди време Филипчо отново бе изчезнал или тя беше се пренесла в София с бебето сама и хората я питаха дали са се разделили и отново излезе с видео, което да замаже мазалото.
Е, тогава блудния син се завърна и замазаха положението, сега дали ще се завърне...? Ще видим.

Е, то точно това е видеото, което съм сложила по-горе. Завърна се, правейки ѝ още едно бебИ. По-добре да не се връща, ако ще гледаме филма Пепон Бременна - трета част. Поне не и в момента.

# 2 994
  • София
  • Мнения: 17 773
Аз не говоря специално за пепе и фичо, които чакат наготово. Но има доста чужденци тук, дошли заради жените си. Имам позната, която е доста добър ИТ, както и съпругът ѝ в Германия, но дойдоха тук да си отгледат бебето. : ) Мисълта ми е, че не е само уредеността единствен фактор.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 22:48 от The Catcher in the Rye

# 2 995
  • Мнения: 878
Пепе не е крила, че са се върнали заради помощта, която ще получи от нейните роднини. Сама си е казвала, че там и е било трудно сама (и то само с едно дете). Тя там няма никой,  с роднините на Филип не са близки, да не казвам по-голяма дума. Датчаните не са и от хората, които гледат внуци, до колкото знам.
Къде я пращате Пепето в Дания, наистина. Тя никога няма да отиде там да води “нормален” живот. По-скоро ще се разведе с Филип, отколкото да отиде там при него.

# 2 996
  • Мнения: 4 690
Майкъл Димитров 😂😂
Ами така е, ако животът на Филип беше уреден в Дания, никога не биха се върнали в България. И преди писах, за мен най-нелепото е че млад, здрав мъж и баща на 2 деца не работи 😯 Аз съм в шок просто, непростимо лентяйство. Няма лошо да си следва мечтите момчето, но в събота или неделя, чак се чудя баща ченге, стабилен мъж (оставам настрани онези статии) как търпи подобно нещо.
Пепе и тя, учила в Англия и накрая ...истината е че ги мързи да работят... Става ми смешно само като си представя Валери да става в 6 часа и да работи от 8 до 17 😂😂

# 2 997
  • Мнения: 1 726
Скоро, под някаква снимка на Пепе, едно момиче беше написало, че Фичо се подвизава в някакъв сайт за запознанства.

# 2 998
  • Мнения: X
Преди време Филипчо отново бе изчезнал или тя беше се пренесла в София с бебето сама и хората я питаха дали са се разделили и отново излезе с видео, което да замаже мазалото.
Е, тогава блудния син се завърна и замазаха положението, сега дали ще се завърне...? Ще видим.

Е, то точно това е видеото, което съм сложила по-горе. Завърна се, правейки ѝ още едно бебИ. По-добре да не се връща, ако ще гледаме филма Пепон Бременна - трета част. Поне не и в момента.
Ясно, помислих че пак се обяснява...Нали не я гледам.
Въобще не сме наясно бащата на Пепе на какво мнение е, според мен хич не е във възторг от Фифито.

# 2 999
  • Мнения: 6 930
Пепе не е крила, че са се върнали заради помощта, която ще получи от нейните роднини. Сама си е казвала, че там и е било трудно сама (и то само с едно дете). Тя там няма никой,  с роднините на Филип не са близки, да не казвам по-голяма дума. Датчаните не са и от хората, които гледат внуци, до колкото знам.
Къде я пращате Пепето в Дания, наистина. Тя никога няма да отиде там да води “нормален” живот. По-скоро ще се разведе с Филип, отколкото да отиде там при него.

А според мен, веднага би отишла там, ако той имаше дом и приличен доход, който да позволява тя да се развява, пардон, вльогърства. Периодично помрънква, че би искала да живее извън Бг.
Почти съм сигурна, че в даден момент ще се изнесат натам, примерно като стане време децата да тръгнат на училище, въпрос на време ми се струва. Ако междувременно съвсем не им се разминат житейските планове, де.

Общи условия

Активация на акаунт