Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 778
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 1 760
Аз съм много доволна от робота. Чисти по два пъти на ден. Улавя всяка прашинка на пода. Това е най-хубавата ми придобивка.

# 1 066
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Купих си гащи аз. Не можах да се удържа. Simple Smile
Синьо-зелената морска гама. Ами много ми харесват, добре стоят и са удобни. За цена под 3 лв няма какво да се желае.
Обмислям дали да не купя и други нюанси, ама засега се удържам, че имам вече над 50 чифта.  Simple Smile

Ами и аз не устоях на гащите (от боксерките купих) Smile и съм на същото мнение, за тези пари са си идеални Hands Plus1

Искам да попитам тези, които имат повече опит с връщането - слушалки, купени са месец 02/2019, счупи се по средата това, което минава през главата и свързва двете слушалки. Реално работят, но не е удобно никак. Дали ще ги приемат?

# 1 067
  • Мнения: 68 737
А кой и как ги счупи? ☺

# 1 068
  • Пловдив
  • Мнения: 198
А кой и как ги счупи? ☺

Мъжът ми си ги ползва на работа, държи ги на бюрото, една сутрин отива и се оказва, че са счупени. Няма как някой нарочно да ги е счупил, пък и той си тръгва последен и отива първи. Може да не е станало отведнъж, но сега са на две Disappointed

# 1 069
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Аз съм много доволна от робота. Чисти по два пъти на ден. Улавя всяка прашинка на пода. Това е най-хубавата ми придобивка.
лесно ли се програмира?Праговете м/у стаите минава ли ги?
А как се почиства?

# 1 070
  • Мнения: 68 737
Значи сами са се счупили Joy

Направи рекламация и ги остави за ремонт. Или ще ти ги заменят, или ще ги ремонтират...някак си. Ако първите две неща не станат..ще ти върнат парите.
6 месеца след покупката не трябва да доказваш ти, че е имало изначален дефект....довел до самосчупването 😆

# 1 071
  • Мнения: 1 760
Праговете си ги минава спокойно. 1-2 см. Самият той се повдига като на крачета. Не го програмирам. Пускам го преди да изляза и после след като се прибера. Има си едно контейнерче вътре, което вадиш и го изсипваш в тоалетната. После е готов за нови подвизи.

# 1 072
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Праговете си ги минава спокойно. 1-2 см. Самият той се повдига като на крачета. Не го програмирам. Пускам го преди да изляза и после след като се прибера. Има си едно контейнерче вътре, което вадиш и го изсипваш в тоалетната. После е готов за нови подвизи.
т.е като изчисти сам спира и обхожда всички стаи?

# 1 073
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Аз за съжаление не успях да се сдобия с гащи, от хипстърските, въпреки че ми харесаха визуално... Ами този размер 36-38 е много голям. Не съм толкова слаба и дребна, но този размер уж С е уголемен. От предно пускане взех прашки, и те са ми големички.

# 1 074
  • Мнения: 10 210
Доволните от гащите - сигурно сте ги прали вече 😀, какво им се случи?

# 1 075
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Доволните от гащите - сигурно сте ги прали вече 😀, какво им се случи?

Да, предимно на ръка, аз така си пера бельото. Единият чифт обаче по погрешка попадна при чаршафите, които пера на 60 градуса. ОК са си всички.

# 1 076
  • Мнения: 68 737
Ааа...защо по погрешка...☺
Там им е мястото...на 60 градуса...

# 1 077
  • Мнения: 12 670
Познати с такъв робот (не от Лидл, но същата работа) не го ползват. Няма ефекта от него на почистването като със стандартните прахосмукачки, поне при тях е така.

И аз съм така.

# 1 078
  • Мнения: 1 760
Моят робот изчиства всичко и се прибира за зареждане на станцията.

# 1 079
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Ааа...защо по погрешка...☺
Там им е мястото...на 60 градуса...

Не помня, ама мисля на щампата пише 40. Аз така или иначе съм свикнала на ръка, открай време.

То сега като се замисля, и на чаршафите май пише 40 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт