Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 714
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 7 279
Да докладвам -16 ч. :В София, Овча купел има поне два робота за почистване-изложена е една празна кутия и трябва да се обърнете към служител да изнесе при желание за покупка.Има и табелка с това инфо.

Разгледах регала със слънцезащитните (при нас е срещу яйцата)-знак за срок на годност след отваряне има на всички, а дата на производство -само на аерозолния спрей(като дезодорант).

# 1 081
  • София
  • Мнения: 3 841


Аз за съжаление не успях да се сдобия с гащи, от хипстърските, въпреки че ми харесаха визуално... Ами този размер 36-38 е много голям. Не съм толкова слаба и дребна, но този размер уж С е уголемен. От предно пускане взех прашки, и те са ми големички.

Аз си знам, че нося М за лидълски гащи, иначе по принцип нося L. Но то на лидълските на М-ката си пише 40-42. Така че ти ако принципно носиш S, най-вероятно от лидълските ще си XS.

Доволните от гащите - сигурно сте ги прали вече 😀, какво им се случи?
Снощи ги изпрах на ръка, от мерак да обуя едни на сутринта. Нищо им няма. Иначе всички други, които имам, вкл. и от Лидл се перат на 60 градуса в пералнята. Лидълските не са мръднали, за разлика от други претенциозни и скъпи (като от Za-za например).

# 1 082
  • Мнения: 1 757
И моите не са мръднали. Винаги пера на 60 градуса за дезинфекция. На ръка няма как да се изперат качествено, освен ако не си гориш ръцете с гореща вода.

# 1 083
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Никога нищо не съм прала на 60 градуса аз и не сме затънали в инфекции Mr. Green

# 1 084
  • софия
  • Мнения: 25 447
Имам робот на друга марка. Харесвам го, НО не може да замести прахосмукачката, защото:
- Имам килим с ресни и той се оплита в тях.
- Не почиства праха, който се събира върху подовите первази.
- В ъглите винаги остават боклучета.
- За да почисти хубаво, не трябва да има разни неща по пода - саксии или други предмети. Иначе зад и около тях се събира прах.
Незаменим помощник е, лесно се почиства, оставила съм го всеки ден да минава в коридора, за да не се разнася боклука от там по стаите, но прахосмукачката не отпада. Ако някой ме пита дали е полезен и дали бих се лишила от него - не бих се лишила, полезен е, но не замества прахосмукачката за мен. Естествено, всеки има различни критерии за чистота. Мен безумно ме дразни праха по подовите первази и в ъглите, и трудно достъпните места.
Допълвам се: проучете лесно и бързо ли можете да си купите консумативи (четчици, филтър, контейнер), и колко струват.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 08:56 от zvаnchе

# 1 085
  • Мнения: 68 642
Що не са го конструирали и нагоре по стените да пълзи...Joy..да обира и паяжините....
Очакваме...скоро Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 086
  • Мнения: 2 025
А може ли да кажете отворени ли са кутиите с роботите? Ако ви е направило впечатление, разбира се. Гласих го за подарък, но не успях да се вреда в магазина в Тракия.

# 1 087
  • Мнения: 20 158
Нашият робот е друга марка, доволна съм. Не отменя прахосмукачката, но нея човек спокойно може да я пуска по-рядко, с този домашен помощник. По нататък ще си взема един от най-хвалените, в групата за роботи, но той е и в друг ценови клас.
Честно казано, не разбирам как може да имаш робот и да не го пускаш, при положение, че не ти коства нищо, освен да натиснеш копчето.

# 1 088
  • софия
  • Мнения: 25 447
Нашият робот е друга марка, доволна съм. Не отменя прахосмукачката, но нея човек спокойно може да я пуска по-рядко, с този домашен помощник. По нататък ще си взема един от най-хвалените, в групата за роботи, но той е и в друг ценови клас.
Честно казано, не разбирам как може да имаш робот и да не го пускаш, при положение, че не ти коства нищо, освен да натиснеш копчето.
Когато си свикнал по трудния начин, не оценяваш помощта. Ние 2 години ползвахме миялната спорадично, около 5-6 пъти годишно 😬 Все си виках как за 5-6 чинии ще пускам или събирам 2 дни. Сега дори и чаша се каня по 100 пъти да преплакна на ръка.

# 1 089
  • Мнения: 1 152
И аз имам робот, от който съм изключително доволна. Не съм пускала обикновена прахосмукачка не помня от кога. Нямам килими, което също може би е от значение. Да, трябва да поразчистиш тук там по земята, за да изчисти добре, но да не би да не местите мебели и т.н. като чистите с обикновена прахосмукачка? За мен това е помощник номер 1 и най-добър приятел Simple Smile

# 1 090
  • Варна
  • Мнения: 1 951
От робота и аз съм доволна. Вярно, че не отменя прахосмукачката, но когато Пешо (така се казва моя робот Stuck Out Tongue Winking Eye) чисти ежедневно, може да се разреди работата с нея. А когато имаш домашен любимец - Пешко ти става по-мил и от миУото Grinning
Ясно е, че няма как да постигне качеството на почистването на ръка, но пък отмяната си заслужава компромиса.

Имам робот на друга марка. Харесвам го, НО не може да замести прахосмукачката, защото:
- Имам килим с ресни и той се оплита в тях.
- Не почиства праха, който се събира върху подовите первази.
- В ъглите винаги остават боклучета.

Ресните ги подгъвам под килима и така не се оплита. Wink

# 1 091
  • софия
  • Мнения: 25 447
Имам робот на друга марка. Харесвам го, НО не може да замести прахосмукачката, защото:
- Имам килим с ресни и той се оплита в тях.
- Не почиства праха, който се събира върху подовите первази.
- В ъглите винаги остават боклучета.

Ресните ги подгъвам под килима и така не се оплита. Wink
Получава се, когато наблюдавам, но минавайки през краищата ги обръща (килимът е тънък и лек) и пак се заплита, а е настроен да чисти, когато ни няма. Да не ми бръмчи и той.
Скрит текст:

# 1 092
  • Мнения: 6 148
На мен определено ми е хамалогия пускането на наш Роберто. Докато събера играчките от пода, да вдигна купите на котката и някои други неща, контейнера да изтупам добре, филтъра и ми се отще. По-лесно ми е да бодна кабела на другата в контакта и да мина за 10 минути, вместо да ми бръмчи 2 часа, че обикновено сам не го оставям. Ежеседмичната прахосмукачка не ми отменя, отменя ми да я пускам през ден.

# 1 093
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016

Аз си знам, че нося М за лидълски гащи, иначе по принцип нося L. Но то на лидълските на М-ката си пише 40-42. Така че ти ако принципно носиш S, най-вероятно от лидълските ще си XS.


Ами те нямат размер XS, ако имаха нямаше да има проблем.На моменти много ме е яд, защото S размер е уголемен (примерно сега се сещам за едноцветните тениски, които бяха пускали) и не мога да си взема нещо, въпреки, че ми е харесало.
Намерих снимка на прашките от предишното пускане в каталога - едните са прани, другите не, но не мога да кажа на какви градуси са прани.

Скрит текст:

# 1 094
  • Мнения: 10 210
След пране разпускат ли се или се събират, предвид разликата в размера на снимката?
...
Нищо не казвате за кафявата захар Белбейк - добра ли е?

Общи условия

Активация на акаунт