Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 750
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 231
Пак да уточня, моят не е от Лидл, но е същия размер.

# 751
  • Мнения: 10 210
Green_Eyed, тази лелка и на мен два пъти се пробва да ми прави мръсни номерца и при трети ще й взема името и ще пиша и аз лично срещу нея. Как пък не ги научи тези права и правила в магазина. Като дойде ред да се връща нещо и все едно от заплатата й го удържат. Тя и във Ф не беше особено любезна в обслужването. Всички други във филиала са доста свестни.

Криворазбраните "шеги" са поради кривоизразили се шегаджии. 😋 Ето, Тета я разбрахме (надявам се 😊) за транспортните разходи. И не става дума за това кой какви рискове поема и за позитивното мислене, а за това, че човек има права и познаването им и упражняването им е въпрос на грамотно отношение към живота.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 12:08 от soul81

# 752
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Моят е точно лидълския, има опция да се настрои и при сумрак сам да се включи, въпроса е че против комари не върши работа. Имам голяма лампа против летящи насекоми, при нея се вижда как мушиците изгарят, около уреда за комари,комарите си летят и най важно бяхме нахапани. Моето решение в момента против комари:
Скрит текст:
В три саксии имам засята Цитронела / лимонена трева/ тя ми върши работа на уред против комари за целия апартамент над 100 кв. Освен това от нея си режа и за готварски нужди като подправка.

# 753
  • Мнения: 10 182
В нашият Лидл днес са намалили черешите на 3.99/кг.
Купих авокадо в мрежичка, но докато избирах забелязах една, в която бяха по-малко бройки и реших да я премеря- 500 гр 😳 при положение, че на етикета пише 700 гр, естествено не я взех и веднага я смених с друга, която също мерих и беше точно. Та съвета ми е като вземате такива, мерете за всеки случай. Явно е фабрично неправилно опакована, мрежата беше цяла.
Пробвах и пана кота от офертите- според мен не си заслужава (явно както и коментирахте за фр.макарони преди време, някои неща от супермаркет не стават)

# 754
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Благодаря!
Явно съм пропуснала дискусията за въпросния уред.

Моят е точно лидълския, има опция да се настрои и при сумрак сам да се включи, въпроса е че против комари не върши работа. Имам голяма лампа против летящи насекоми, при нея се вижда как мушиците изгарят, около уреда за комари,комарите си летят и най важно бяхме нахапани. Моето решение в момента против комари:
Скрит текст:
В три саксии имам засята Цитронела / лимонена трева/ тя ми върши работа на уред против комари за целия апартамент над 100 кв. Освен това от нея си режа и за готварски нужди като подправка.

Чудесна идея с Цитронелата - ще се пробвам, дано и на нашите ширини проработи. Че то босилек ли не беше, индрише ли..... Сякаш още повече се настървяват


# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Има в момента малка свещ с цитронела в Лидл, в глинена поставчица за 1,99.
Преди е имало и големи...има у дома.

# 756
  • София
  • Мнения: 5 547
Има в момента малка свещ с цитронела в Лидл, в глинена поставчица за 1,99.
Преди е имало и големи...има у дома.
Свещта върши ли работа, против комари?

# 757
  • София
  • Мнения: 14 700
Някой опита ли маракуята? 69 ст. бройката е при нас, а идея си нямам как се яде, само в плодови млека съм го виждала.

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Има в момента малка свещ с цитронела в Лидл, в глинена поставчица за 1,99.
Преди е имало и големи...има у дома.
Свещта върши ли работа, против комари?
не съм я пробвала още...

# 759
  • София
  • Мнения: 20 084
Някой опита ли маракуята? 69 ст. бройката е при нас, а идея си нямам как се яде, само в плодови млека съм го виждала.
Срязваш на две и изгребваш с лъжичка.  Peace

# 760
  • Мнения: 36 499
Има в момента малка свещ с цитронела в Лидл, в глинена поставчица за 1,99.
Преди е имало и големи...има у дома.
И аз я имам, даже изгорих половината. Харесва ми, но не ми мирише на лимони. Мирише ми на класически тоалетен сапун.

# 761
  • София
  • Мнения: 5 547
Има в момента малка свещ с цитронела в Лидл, в глинена поставчица за 1,99.
Преди е имало и големи...има у дома.
И аз я имам, даже изгорих половината. Харесва ми, но не ми мирише на лимони. Мирише ми на класически тоалетен сапун.
Понеже и аз я душках в Лидл и ми замириса на сапунче,викам може пък да помага срещу комарите.

# 762
  • Мнения: 3 999
Какво стана с прахосмукачката робот.. не написахте върши ли работа 🥌

# 763
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Има едни спирали дето тлеят и са против комари. Вършат работа ако седнеш много наблизо.

# 764
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Благодаря!
Явно съм пропуснала дискусията за въпросния уред.

Моят е точно лидълския, има опция да се настрои и при сумрак сам да се включи, въпроса е че против комари не върши работа. Имам голяма лампа против летящи насекоми, при нея се вижда как мушиците изгарят, около уреда за комари,комарите си летят и най важно бяхме нахапани. Моето решение в момента против комари:
Скрит текст:
В три саксии имам засята Цитронела / лимонена трева/ тя ми върши работа на уред против комари за целия апартамент над 100 кв. Освен това от нея си режа и за готварски нужди като подправка.

Чудесна идея с Цитронелата - ще се пробвам, дано и на нашите ширини проработи. Че то босилек ли не беше, индрише ли..... Сякаш още повече се настървяват



Скрит текст:
Само зимата я прибирайте от балкона, аз първата така я уморих замръзна.Тъкмо сутринта мелих изсъхналите листа на подправка в кафемелачката. Растението също не мирише докато не откъснеш от листата, тогава аромата е много силен.
Някой с отзиви за комплекта за козметика за път https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=25610

Общи условия

Активация на акаунт