Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 730
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 36 483
Скрит текст:
Да ви кажа, оцет разреден с вода много помага срещу хапещи насекоми. Пръскате с пулверизатор и втривате в кожата. Обаче миризмата е проблем... Но преди съм си купувала от тези флакончета (има ги и в Лидл) по 10-тина лв и те ми миришат много по-лошо...

# 766
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Бочкото против комари е супер. Снощи за първи път не бях изядена след двучасов престой на площадката. Нито едно ново ухапване, а предните дни бяха по десетина всяка вечер.

# 767
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз днес си взех от подложките за отцеждане и едни закачалки за врата. Малко италиански неща и сиренето на Сребърна (дано да е със същия вкус)
А от LED лампите даже не бяха останали.

# 768
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Благодаря много за мненията за везната. Ще я взема, само нещо съм се заблудила, че е от понеделник. Blush

# 769
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Скрит текст:
За мазане съм направила спиртен извлек на карамфил - действа безотказно и е 100% натурален. Миризмата е доста ориенталска, но поне е приятно. Вариантът с аромалампа + капки карамфилово масло също има ефект.

Иска ми се нещо безопасно за през нощта - затова се насочих към този уред, но явно ще търся друг вариант.
Смятам да взема от устройството handsfree за автомобил - дано успея да се добера , стискайте палци Hands Pray

# 770
  • Мнения: 1 633
Някой опита ли маракуята? 69 ст. бройката е при нас, а идея си нямам как се яде, само в плодови млека съм го виждала.

Имай предвид, че е малко специфичен. Дори като "местно" произведение не ми харесва - прилича ми на жабешки яйца. За сметка на това дъщеря ми го обожава като плод и винаги яде в доволни количества от него, но не тук, а там, където е узрял "на клонче".

# 771
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Какво стана с прахосмукачката робот.. не написахте върши ли работа 🥌

Днес ще я оставя да се зареди, а утре я пускам да чисти и ще дам отзиви.

# 772
  • Мнения: 36 483
В Лидл Сторгозия (Плевен) е започнала лятната разпродажба.
Взех си раклет грил за 25 лв, една риза на Хайди за 7 и разни други джунджурии. Имаше голямо количество неразопаковани кашони на които пишеше 5лв - ще трябва да ходя пак, да видя какво са изкарали...

Само дето се разочаровах от цветята - исках клематис и фуксия - има ги в брошурата, но не и в магазина.

# 773
  • Мнения: 2 114
Заредих 2 кутии таблетки за съдомиялна, доволна съм /само ако бяха и в прозрачно фолио...но и за тази цена са страхотни/.
Не съм проверявала...дали има сладоледи индивидуални без палмова мазнина?

# 774
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Искам да ви покажа гладиоли, много ме радват. Имам и люляк от Lidl. Гладиолите сега почват да цъфтят, бяха по 75 бр. луковици в чувалчета малки. Доволна съм много Simple Smile Не мога в момента да кача снимки, после ще видите...

# 775
  • Мнения: 12 662
Заредих 2 кутии таблетки за съдомиялна, доволна съм /само ако бяха и в прозрачно фолио...но и за тази цена са страхотни/.
Не съм проверявала...дали има сладоледи индивидуални без палмова мазнина?

Finish ли? Те са в прозрачна, мисля.

# 776
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето ги моите лидълски гладиоли, чакам и розовия цвят Simple Smile

# 777
  • София
  • Мнения: 4 052
Доживях да пуснат комплекта за печене на пици.  Heart Eyes
Действително не се изпичат едновременно, както коментирахте при предишни дискусии по темата, но това се оказа доста удобно за моето семейство. Докато изядем първата - се изпече втората, докато изядем втората - се изпече третата. Доволна съм.
Скрит текст:

# 778
  • Мнения: 27 515
Искам да попитам дали някъде в Лидъл Пловдив имаше заредени от текстилните щори в размер 90/130? В Смирненски имаше само 75/130- десетина бройки.
Погледнах тенекиите със зехтин- хубав ли е като качество?
Отчетох се с промо разтворими кафета, сметани различни видове, шоко топчета за детето. Stuck Out Tongue Winking Eye Основно щора исках....

# 779
  • Мнения: 10 210
Стана ми смешно. От четвъртък - италианска седмица във Фантастико. 😃 7-8 продукта, но няма значение, напъват се хората.

Лидл - законодатели в бранша. 💛

Общи условия

Активация на акаунт