Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 685
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 8 578
Е, защо някой трябва да е злодеят? Това, че не се разбираш за нещо с някой не те прави лош. Не мисля, че има някакъв сериозен конфликт между тях, просто различни цели и интереси, което води до разделение на фондации, офиси и т.н.
Хари като беше сам нямаше смисъл да се отделя, но сега вече е друго. Може Меган да е предложила раздялата,може и да е всеки друг.😀

# 1 621
  • Мнения: X
Аз пък си мисля, че това разделяне е съвсем логично и нормално. Двете двойки имат съвсем различни роли и предназначение, глупаво е да са заедно. До сега са били, защото Хари е бил сингъл, но вече и той има семейство, а и с всеки ден Уилям се приближава до това да бъде крал.... макар, че като ги гледам какви са дълголетници... към 70 някъде, може и да дочака. (дано не).

# 1 622
  • София
  • Мнения: 7 887
Сто процента може да бъдете уверени, че това разделяне е обсъждано от всичси видове съветници в кралския двор и че Мегън ще има последната дума за това. За да го направят дворцовата администрация има нещо предвид.

# 1 623
  • София
  • Мнения: 9 979
Именно, не е необходимо. Но внушенията са такива - Мегън с рекламирането на приятелката, Мегън със самито й идване, Мегън с неподходящото й поведение, облекло, маниери, плебейско излъчване...

# 1 624
  • Мнения: 12 667
Лека-полека, кралски деликатно ще я избутат.

# 1 625
  • Мнения: X
Лека-полека, кралски деликатно ще я избутат.
И това, да - за тях тя има точно определена роля и толкоз. Никога няма да е една от тях наистина.

# 1 626
  • Мнения: 8 810
Лека-полека, кралски деликатно ще я избутат.
И това, да - за тях тя има точно определена роля и толкоз. Никога няма да е една от тях наистина.

Естествено, че е избрана за нещо. Съмнявам се, че някой вярва, че може просто така някакво момиче на късмета, дето отваряло кутийки с изненади в дрехи на асистентка на дядо Коледа, да се намъкне в кралското семейство... Twisted Evil Най-вероятно ще е нещо като представител на тъмното мнозинство(вече) в кралството, което трябва да си знае мястото и да не да забравя кой е кралят.  При тези всичко има значение, даже цветът на дрехите си избират, за да кажат на някого нещо. Допускането на тази амбициозна дамичка подреди кралския двор точно както е подредено обществото. Меганка е на втора писта, първата е заета от местните Mr. Green

# 1 627
  • Мнения: 324
И аз мисля че има  роля тази  най неподходяща жена за кралска снаха. Лошото е че е с американско мислене, че стига да искаш и си амбициозен  всичко може да постигнеш . Но  също  смятам че има влияние върху Хари което е жалко защото  го отделя от семейството му, личи си по всички изяви където присъства или не присъства по малкия син  на Чарлз .

# 1 628
  • Мнения: 8 578
Нормално е Хари да е до жена си. По снимки и видеа не ми изглеждат скарани, но ако в един момент на общи събития Кейбридж и Съсекс започнат да странят едни от други, бих повярвала, че има нещо.

# 1 629
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И сега ще има надпревара чие чарити е събрало повече пари 🤪 Тук вече си мисля, че Меган и американските й приятели ще се представят отлично!

Дали пък не са предложили роля на Чарлз в новия филм на Джеймс Бонд 😁 Дизайнът на вратовръзката му е с моторни лодки.

# 1 630
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Ох, и Ралф Файнс... Да не снима нов филм той? Страхотни са двамата с мистър Бонд Heart

Някак честно казано ми писна да се преиначават думите тук. Никъде не съм написала злодея еди кой си. Но ако аз имам фондация с брат ми и то такава, която ме е измъкнала от депресията, помогнала е на много хора с проблеми, показала е, че има някой, който мисли за тях, дали бих се отказала от това нещо току така? Ако това е моята рожба и нещо на което държа? И да го направя в момента, в който съм се оженил? Какъв пример бих дал на хората в беда? За мен точно това разделяне е достатъчно показателно за доста неща. Това е фондацията, която е крепила и двамага братя и е направила много. Пък за вас щом е нормално това разделение точно тук, ок.

# 1 631
  • Бургас
  • Мнения: 7 324
Софи

# 1 632
  • Мнения: 5 801
Каквото и да говорят тази или онази медия човек има глава на раменете си, за да мисли и да отсява.
Няма нищо по-логично от това - да започнат да се отделят двете млади семейства по различните инициативи. Така присъствието на Фирмата в общественото пространство се удвоява. До сега по-вероятно Хари е участвал заедно с  Кеймбриджови, защото е някак си некрасиво - сам и отделен.
Сега вече той има собствено семейство. Т.е бойната единица вече е комплектована и готова за настъпление. Най-целесъобразното нещо е да се насочи към други цели.
Да, те привличат вниманието на обществеността към различни проблеми, включително такива каквито и сами са имали. Но защо да е невъзможно да ги надрастат и да продължат напред живота си към други каузи. Нима не в това смисъла на съществуването на въпросните фондации - да помогнат на хората да се справят и да продължат напред.
Какво като се е отказал Хари от фондацията, заслугите му до момента няма кой да отнеме, а душевната му свързаност с идеята не се изчерпва с патронажа.
По повод напрежението между едните и другите - ами "нищо човешко не ни е чуждо". Благородниците също са братя, снахи, етърви и пр. Влиза нов човек в обкръжението. Сменят се житейските приоритети, нагласи. Най-нормалното нещо е Хари да се съобразява с Мегън щом като я е избрал. Коя от вас би искала партньора й да продължи да си живее постарому. Нормално е да има трусове докато новия си намери мястото в мрежата от връзки и отношения. С времето нещата ще се успокоят и без никакъв драматизъм ще си влязат в руслото. Сърдят се, не сърдят - те са една Фамилия и една Фирма. Ще се държат заедно, защото иначе кораба ще потъне.
Пак на журналята - дай им да си измислят.

# 1 633
  • Мнения: 6 884
Софи много ми харесва в горната част, но панталонът - не.
Когато се излячоха първите слухове, че Съсекс напускат фондацията  в тази тема някои потребителки пак бяха обвинени в конспирации, измислици и доверяване на жълтите медии. Оказа се истина. Според мен като нищо и други неща ще се окажат.
Съгласна съм с Geia. Уилям и Хари нали не са само съпрузи на двете дами или само принцове. Мислех, че фондацията е заради майка им, общо дело на двама братя, останали полу-сираци и искащи да направят добро. Не са знаели, че единият ще е крал, а другият не, когато са я основали ли? Съмнявам се. Къде-къде по-логично би било да продължат да работят заедно, а съпругите им да ги подкрепят и допринасят, защото в крайна сметка тази фондация не е плод на Хари и Мегън, Уилям и Катрин, а на Хари и Уилям. Страхотно послание оправят сега, няма що.

# 1 634
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Изчетох отгоре-отгоре...

По ред:

Триото Кейт-Максима-Летисия, по равно са ми Максима и Летисия, с лек превес към Максима. Кейт не ми хареса, този черен кант не ми допадна.

От първия ден на Ройял Аското - ХОРА, в момента, в който я видях Кейт и си казах ДА! Моят Любимец Ели Сааб аут-фит. Много много ми хареса и на Кейт и оригиналът, този човек е Нечовек за мен, уникален и този момент (Кейт да облече негови дизайни) беше най-дълго чаканият от мен!

На фона на Сааб всичко друго ми бледнееше... Зара беше също готина, Южени да, но не е за нея в горната част, Беатрис твърдо не, роклята е Ок, но не й стои Ок...

На вторият ден Максима не ми допадна, Южени да...баба е жестока, страшно ми хареса тук... Отъм също, Зара повече хареса предният ден...

За отделянето на Съсекс имаше отдавна слухове, Та не е изненада...

Уили е рожденик днес:

https://www.instagram.com/p/By9wlCtFy5d/?igshid=1mkna5ja7ldsm


Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 11:28 от benitabeni

Общи условия

Активация на акаунт