Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 670
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 8 578
А тази коя е?

Прави ми впечатление, че бившите на Хари са все руси, а тези на Уил брюнетки.😂

# 2 206
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Mollie King

Моли Кинг


А с Ема Уотсън имал ли е нещо? Или са само слухове?

# 2 207
  • Мнения: 2 031

И защо си сигурна, че никой не ти е докладвал поста, този който ти редактираха преди малко?


Горе, под заглавието на темата, има една камбанка. Тук е описано за какво служи.

Моля за ограничаване на спама, расистките обиди и личните нападки между самите Вас.

Не разбирам, какво общо има известяването с триенето на постове?
Аз моля да спрете да толерирате определени потребителки в темата. Не виждам какво точно са обидени, че се трият постове с имената им. Мисля, че постоянно давате уклон на темата.

# 2 208
  • Мнения: 35 968
Мога да чета темата без да има доклади към нея.
В горния си пост съм написала точно какво се трие.
Единственият уклон е към спазване правилата на форума.

# 2 209
  • На топло
  • Мнения: 4 130
На тази снимка се вижда как се е изменило, даже деформирало тялото на Мегън в много лоша насока. Сигурна съм, че е спазвала балансиран режим с био храни, йога....
Леле Хари е като Аполон до нея 😅.

# 2 210
  • Мнения: 324
Ако ще да се вбесят феновете на ММ много е грозна милата , особено на фона на бившите приятелки на Хари , и погрозняватено и няма връзка с раждането . Поостарява некрасиво въпреки йогата  вегетарианството и каквото  се сетите.

# 2 211
  • Мнения: 8 578
Това стърчащото отстрани ли? Аз мисля, че е от самата рокля. А иначе на Мег и остава само за прибере корема, ако иска разбира се.😅 Нейна работа.

И Молито е хубава. С Ема Уотсън за пръв път чувам да е имал нещо.😂

# 2 212
  • Мнения: 669
Много е грозна Меган. И в лице и тяло. Нищо хубаво не виждам в нея. Лично мнение.

# 2 213
  • Мнения: X
Стърчащото отстрани е полуотвореният джоб на роклята.

# 2 214
  • Мнения: 13 770
И килограми има да сваля, и паласки да маха, и корем да прибира Мегън. Както повечето наскоро родили жени. Нищо укорно не виждам в това, та да е чак такава тема за обсъждане.

# 2 215
  • Мнения: 8 578
Според мен бившите на Хари, с малки изключения(Кресида и Моли), са невзрачни. Все руси, все еднакви.😅 Мег е голяма екзотика на фона.😂

На Wimbledon ще видим ли някой от роялите?

# 2 216
  • Мнения: 9 711
Според мен роклята е един размер по-малка и джобовете просто не стоят добре, защото коланът е твърде затегнат, за да изглежда добре талията.
Широк ханш + джобове = НЕ

# 2 217
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Това стърчащото отстрани ли? Аз мисля, че е от самата рокля. А иначе на Мег и остава само за прибере корема, ако иска разбира се.😅 Нейна работа.
Дано да е от самата рокля✌.

Мегън ще побърза да си възвърне старата форма, Хари е доста ухажван мъж. Жените обичат да се заиграват с такъв тип мъже 😂 женени, принцове, със слаб ангел.

# 2 218
  • Мнения: 2 452
Това стърчащото са си точно джобовете които не стоят плътно прилепнали към роклята.
Мегън може да не е красавица но има харизма поне за мен. Грозна или красива принца я е харесал пред много други сигурно има защо.

# 2 219
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Може само да са излизали няколко пъти или пък да са спекулации.

Но също пише за Натали Имбрулия.

Ето още една от приятелките на Хари:





Тази е Флоренс Бруденел-Брус.

Общи условия

Активация на акаунт