Кралски работи и клюки - юни 2019

  • 104 672
  • 2 262
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 6 710
Много ми харесва Мегънчето, ще се възстанови след някой друг месец. Единственото, което не ми харесва е, че отново е навряна в Хари, дори на горната снимка се вижда как е наклонена към него. Явно все още е много несигурна и комплексирана.

# 2 221
  • Мнения: 8 578
Или пък си пази територията.😂😂(Шегувам се.✌)
Църковната сватба на Шарлот Казираги. Не ми харесва долната част на роклята и ръкавите. Прилича ми на нощница.
https://www.instagram.com/p/BzVhPoEHFc6/?igshid=7brecxf8iki3

# 2 222
  • Мнения: 8 809
Ако ще да се вбесят феновете на ММ много е грозна милата , особено на фона на бившите приятелки на Хари , и погрозняватено и няма връзка с раждането . Поостарява некрасиво въпреки йогата  вегетарианството и каквото  се сетите.

Приятелките са все един тип, както се вижда -руси, много бели, хубавички, някои направо красиви.Всички са отражение на вкуса му. Не бих казала, че има лош вкус за жени. ММ е друг избор, тя не е отражение на вкус, а може би на някакви съображения, сметки, изисквания към посланията, които трябва да излъчва кралския двор, кой знае още какво. Има го вероятно и момента с харесването от негова страна, защото прекалено много се престарава, но мисля, че позата е повече.
И за Уилям също се чуваха някои приказки, че вкусът му не е типа Кейти Уейти, но не само той може да избира. Майка им мисля, че им нанесе големи вреди на тези момчета с поведението си. Вече аристократка или жена, чието семейство има много силни позиции, няма да влезе в кралския двор.

# 2 223
  • Мнения: 9 711
Като creepy ghost е тая Шарлот. Не ми харесва роклята.

# 2 224
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Като creepy ghost е тая Шарлот. Не ми харесва роклята.

А ММ е като SpongeBob. Не ми харесва роклята.


Каква е разликата м/у двата поста. Или за всички други могат да се пишат гадни постове.


ММ е като българската Николета Лозанова, само дето Николета е 100 пъти по-красива.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 17:35 от Eleonora_27

# 2 225
  • Мнения: 4 127
Според мен бившите на Хари, с малки изключения(Кресида и Моли), са невзрачни. Все руси, все еднакви.😅 Мег е голяма екзотика на фона.😂

На Wimbledon ще видим ли някой от роялите?

Ето кои рояли са посещавали Уимбълдън и колко пъти пред последните години. Би трябвало горе-долу да са същите.

# 2 226
  • Мнения: 8 578
Ох, айде да не намесваме НиЛото, че пак ще стане мацаница. Аз смисъл не виждам и постоянно да се пише, че X е много грозна.

# 2 227
  • Мнения: 6 301
Надявам се на хълбока на Мегън да е поникнала гърбица, щастието в темата ще бъде пълно Mr. Green Шегувам се, аз я харесвам, като двойка са ми много сладки Laughing

# 2 228
  • Мнения: 16 872
Челси има доста солиден финансов гръб и въпреки няколкото предложения за брак от страна на Хари, не се е поблазнила от новия соц.статус. за Мегън обаче това е да открие топлата вода, как да я изпусне и да НЕ стане изнестна в целия свят като госпожа Хари, дукеса.
Коя беше южноафриканката на Хари? Тя ли?
Nature Zap Не,Челси Дейви..с нея е бил 7 год. с малки прекъсвания защото се е налагало Хари да се покрива
заради сигурността му като член на кралската фамилия, който е служил в Афганистан..
на мен тя ми харесваше повече от Кресида а и бяха хубава двойка.


Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 18:23 от ver4eto_sv

# 2 229
  • София
  • Мнения: 2 992
И, за мен ММ е много грозна.Няма нищо общо с това, че не се е възтановила напъло след раждането, и не е възвърнала предишната си форма. И, на фона на предишните приятелки на Хари, тази ми е като момиче от обслужващият персонал. Явно, че приятелките на Хари преди ММ.са доста умни момичета, щом не са се поблазнили от примствата и блясъка на кралският двор. Били, са напълно на ясно какво ги очаква. Докато, онази направо скочи.Ама, какво да се прави...блясъка на короната заслепява.

# 2 230
  • Мнения: 540
Съгласно последното изказване, Кейт трябва да е точно толкова глупава като ММ щом
... се поблазнили от примствата и блясъка на кралският двор. Ама, какво да се прави...блясъка на короната заслепява.
Simple Smile

# 2 231
  • Мнения: 9 711
С последната преди ММ е излизал през 2015. И тогава, и преди това Хаари си беше "рисков играч'', разглезено хлапе с идиотски, на моменти, изпълнения, които всички знаем. Не е marriage material и за момичетата преди ММ със сериозни финансови гърбове и възможност за лесен живот без грам усилия едва ли е бил привлекателна цел за брак.

# 2 232
  • Мнения: 8 578
Кралицата:
https://www.instagram.com/p/BzVmg1lIXnQ/?igshid=11154ss4agisi
Както винаги е много свежа. Брошката ми харесва. Май е паун.

# 2 233
  • Мнения: 5
Аз смятам, че в тези бракове няма случайност. Въпреки, че е шести поред, Хари и съответно съпругата му (която и да е тя) са публични личности с огромно влияние. Предишните му две приятелки бяха и на сватбата му, което беше доста учудващо за мен лично, но явно имат отношения които продължават.   

# 2 234
  • Мнения: 2 031
Съгласно последното изказване, Кейт трябва да е точно толкова глупава като ММ щом
... се поблазнили от примствата и блясъка на кралският двор. Ама, какво да се прави...блясъка на короната заслепява.
Simple Smile

Има една съществена разлика, Кейт е женена за Уилям и един ден ще бъде кралица на Англия и е майка на следващия крал.  Дали си струва?

Общи условия

Активация на акаунт