Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 74

  • 36 234
  • 723
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 30
Точно д-р Стаменов използва този "коктейл" FGP, за другите доктори незнам. Бях по фонда и незнам каква е цената. FGP е съкращение от първите букви на тези три препарата Фостимон, Гонал и Пурегон в равни количества от по 75 единици. За да се разбере приблизителна цена трябва да се търси цената на трите поотделно. Бях гледала, че фостимона е най-евтин, защото е уринарен, но пък бил много ефективен швейцарски препарат...така поотделно се чете за тях😉
Насипни наричам всички спринцовки, които са напълнени в Надежда, но нямат кутийка или друга опаковка и трябва да се внимава да не се изпръскат. Не мисля, че можем сами да си правим FGP-то, защото са три различни препарата пък единия бил уринарен, пък другите са рекомбинантни мисля и става доста сложно за нас, колкото и да сме добри  в смесването на прахчета с разтворители 🙂
Между другото последно ми дадоха за след трансфера и такива предварително напълнени спринцовки с Прегнил, подкожни и се учудих защото  все съм чувала че прегнила се бие мускулно 🤔

# 376
  • Мнения: 2 144
Момичета, не съм ви забравила, а се оказа че май няма да се откажа само с един опит април. Обадиха се от Надежда и утре имам Viber консултация с дрСтаменов. Понеже работя сезонно и не съм в София и ми предложиха този вариант. Утре вечер в 21ч ми е коментара с него по Viber. Извинете ме, че не пиша. Но работя доста, понякога по 15ч на ден..а и дъщеря си гледам..Ще пиша като мине. Някаква еуфория ме обзе. Така искам едно братче за моята Вики..Възрастна съм вече, искам да се подкрепят един ден..Дано се получи втория път. Поздрави и успех на всички! Мислено съм с вас😉Някой хора знаят това!

# 377
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Шакира, разбира се, че няма да се отказваш.
Докато имаш сили и психика, и финанси де.... си струва да опитваме.
Късмет  Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 378
  • Мнения: 3 280
с Прегнил, подкожни и се учудих защото  все съм чувала че прегнила се бие мускулно 🤔


Може и така и така

# 379
  • София
  • Мнения: 799
Между другото последно ми дадоха за след трансфера и такива предварително напълнени спринцовки с Прегнил, подкожни и се учудих защото  все съм чувала че прегнила се бие мускулно 🤔
На мен също онзи ден ми изписаха Прегнил след трансфер. 6 предварително напълнени спринцовки по 0,2 мл. По същия начин ми казаха в корема да ги бия. Така и не разбрах за какво е този Прегнил.

Шакира, успех на вайбър консултацията. Сигурна съм, че щом го искаш толкова силно, вселената все малко трябва да побутне нещата и да помогне. Дано ДОК да измисли някоя ударна схема за есента, която да ти помогне Relaxed

# 380
  • София
  • Мнения: 23 212
и по вайбър ли вече консултира  Crazy

# 381
  • Мнения: 1 416
За тези ,миш-маш, инжекции ако си спомняте преди,когато даваха писалките,каквото ни останеше трябва да се върне.После те го прехвърлят в друга писалка и го дават на следващата жена.За мен това не беше много хигиенично,защото не се знае кой,как го е съхранявал.За цена-бях по фонд и не мога да кажа.

# 382
  • Мнения: 1 845
Привет момичета, да се похваля, че снощи ми дойде и в 17.00 ч. днес съм при Персенска. Дано и след прегледа има с какво да се похваля, но да ви питам:
Ако ЗФ го няма, то плана ни е да започнем стимулация този път по къс протокол и се чудя дали да не отида по-рано и да пусна хормони и какви, та докато ми дойде реда да са излязли резултатите?

# 383
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
На мен Персенска на 2 ден не ми е искала хормони, само гледа за ЗФ. Изчакай си прегледа, тя ще ти каже дали и какво да пуснеш. Успех!

# 384
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет момичета, да се похваля, че снощи ми дойде и в 17.00 ч. днес съм при Персенска. Дано и след прегледа има с какво да се похваля, но да ви питам:
Ако ЗФ го няма, то плана ни е да започнем стимулация този път по къс протокол и се чудя дали да не отида по-рано и да пусна хормони и какви, та докато ми дойде реда да са излязли резултатите?
Браво Hands Clap
При мен винаги след прегледа преценява дали да ми пуска хормони. Днес съм на преглед пак /8ми ден от цикъла/ и я питах да пусна ли преди това хормони, тя каза - НЕ, да не си давам парите излишно, че тя ще прецени кога да ги пусна. На предния преглед не ми пусна изследвания. Аз съм винаги по къс протокол.
Успех утре Flowers Four Leaf Clover

# 385
  • Мнения: 1 845
Благодаря ви, момичета Hands Pray
Вел, късмет и на теб днес, и да се похвалиш с хубави фоликулчета Hug

# 386
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Момичета, бихте ли ми казали каква фолиева киселина предписва доктор Цветков. Свърших шишенцето и го изхвърлих, а не мога да си намеря рецептата!

# 387
  • София
  • Мнения: 147
Момичета в края на стимулация съм. Вчера и днес бях на вливки с калций. Превантивно ли ги назначават, за да не се получи хиперстимулация или само когато има съмнение за настъпване за нея. Изписани ми бяха Достинекс по 1 таблетка вечер. Някой знае ли за какво се изписват?

# 388
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета в края на стимулация съм. Вчера и днес бях на вливки с калций. Превантивно ли ги назначават, за да не се получи хиперстимулация или само когато има съмнение за настъпване за нея. Изписани ми бяха Достинекс по 1 таблетка вечер. Някой знае ли за какво се изписват?
За да се предотвратят последствията от хиперстимулация.

# 389
  • Мнения: 1 416
За вливките незнам,но Достинекса е за сваляне на Пролактина.Поне на мен ми го изписаха в деня на трансфера,защото го бях качила

Общи условия

Активация на акаунт