СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 4

  • 25 486
  • 759
  •   0
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен. Моя бонбон си се швъка много интересно— долу в ляво с ръчичка все едно рови и горе под дясната гърда ритка. За съжаление тъй като вече е много ниско понякога ми причинява болка като преди цикъл.
Имам въпрос,дали и при вас вените на гърдите рязко са се уголемили и станали видими? Нямам спомен с баткото как съм била, но сега се чудя дали не трябва вече постоянно да съм с бюстие, сутиен или нещо поддържащо 😕

Да, огромни вени и огромни гърди, поне спрямо преди бременността. Само че изобщо не ми е удобно със сутиен. Поне вече съм си вкъщи и не е нужно да се мъча, но като излизам някъде и с неприязън го слагам този сутиен.

# 691
  • Мнения: 3 955
На по корема ми прозират едни вени, по гърдите нямам много, но те не са ми порастнали... Grinning

# 692
  • Мнения: 1 554
И по корема, и по гърдите вените още от първия триместър са ми бая уголемени и видими

# 693
  • Мнения: 30
И при мен вените по гърдите (както и самите гърди) са доста уголемени още от първия триместър, по корема наскоро започнаха да ми прозират вените.

# 694
  • Мнения: 452
Ох, аз пак влязох в болница. Снощи се натоварих, пусках прахосмукачка и цяла нощ и сега съм с болки ниско долу. Сутринта - в спешното и се оказа, че имам леко разкритие 😭 Дано ме закрепят някакси...

# 695
  • Мнения: 510
Ох, аз пак влязох в болница. Снощи се натоварих, пусках прахосмукачка и цяла нощ и сега съм с болки ниско долу. Сутринта - в спешното и се оказа, че имам леко разкритие 😭 Дано ме закрепят някакси...
Стискам палци всичко да е наред и повече никакво чистене.
Мъжът ти да чисти, ти ще почиваш повече. ❤

# 696
  • Мнения: 379
Ох, аз пак влязох в болница. Снощи се натоварих, пусках прахосмукачка и цяла нощ и сега съм с болки ниско долу. Сутринта - в спешното и се оказа, че имам леко разкритие 😭 Дано ме закрепят някакси...
И аз получавам болки при най—малкото натоварване. СТИСКАЙ миличка. Какво ти дават там?

# 697
  • Мнения: 140
Леле, момичета стискам ви палци всичко да е наред! ❤❤❤ Благодарна съм, че нямам такива проблеми, чистя цялата къща, правя здрави разходки, но болки не съм усетила. Пожелавам на всяка от вас да устиска до термин без болки и неразположения и накрая да гушкаме пухкави бебета! ❤

# 698
  • Мнения: 510
Ох, аз пак влязох в болница. Снощи се натоварих, пусках прахосмукачка и цяла нощ и сега съм с болки ниско долу. Сутринта - в спешното и се оказа, че имам леко разкритие 😭 Дано ме закрепят някакси...
И аз получавам болки при най—малкото натоварване. СТИСКАЙ миличка. Какво ти дават там?
И аз съм така, постоянно имам болки.
По принцип лежа. Единствените ми разходки са от нас до болницата за преглед.
Като се натоваря, кръстът ужасно започва да ме боли.
Успокоявам се с това, че сме на финалната права, както се казва.
Успех на всяка една от нас. Ще стискаме... 😊😊😊

# 699
  • Мнения: 381
Пазете се, момичета, малко остана. Има време за чистене, сега повече почивка. Пожелавам на всички ни да добутаме до термин и да минем с леки раждания! Blush Heart

# 700
  • Мнения: 309
Момичета не се пренатоварвайте, а се щадете, все пак бебета носим. Колкото и да ни се иска да сме, като преди да сме бременни, не става. А и сега е времето да се поглезваме, защото после на първо място ще е мъничето, което ще има нужда от нас Simple Smile Дано се оправиш бързо и безпроблемно и от сега нататък - глези се и си почивай!

# 701
  • Мнения: 452
Ами вливат ми банка но шпа, имам инжекции папаверин, магнерот... обичайните неща. Дано се успокои болката 😔

# 702
  • Мнения: 442
Кенди, стискам палци всичко да е наред и от сега нататък се отдай на активна почивка.
При мен започнаха да се появяват едни мисли за раждането. До сега говорех, че не ме е страх, но колкото повече наближава, все го мисля. Проблема ми е, че болницата, която съм избрала ми е на около 60 км и някак си ме е страх как ще стигна ако е нормално раждане. Ясно ми е, че за 1 час няма да родя, но каквато съм паника...

# 703
  • Мнения: 1 554
и аз съм така - уж не ме беше страх, а сега заспивам и се будя с мисълта за раждането.... снощи успях да заспя в 3 през нощта... иначе 60 км не са нищо. ще стигнеш, не го мисли, моя приятелка от Дупница роди в Токуда. Еми отвися си в тая болница 15 часа, след като беше пристигнала Simple Smile

# 704
  • Мнения: 442
Аз все още и не знам как ще раждам, защото на последния преглед бебчо си стоеше още напречно и не сме коментирали с доктора. Следващия преглед ми е на 26 чак и мисля, че тогава ще има по-голяма яснота.

Общи условия

Активация на акаунт