СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 4

  • 25 526
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 442
Дано да е така, въпреки че усещам как ще ми е много трудно раздвижването след толкова дълго лежане.

# 676
  • MT
  • Мнения: 538
Аз в такива случаи си пускам една сълзлива драма и си рева на воля, докато ми пресъхнат сълзите. ММ, той с други негови неща се занимава и е свикнал с различните ми настроения. Обикновено ми носи сладолед, торта, поничка - сладкото ми оправя настроението веднага(в малки количества, разбира се). Или пуска някоя комедия и ми говори някакви неща.

# 677
  • Мнения: 379
Е аз депресия не сякаш, но адски нерви покрай болничните, счетоводителката и НОИ...
Само да ви кажа за настроението, че сме в ретрограден Меркурий до 31ви, който вярва в тези влияния 😀😕

# 678
  • Мнения: 95
Мислете си за хубавите бебчета, които ще имаме след няколко седмици и не се поддавайте на лоши мисли.

# 679
  • Мнения: 140
Някоя от вас вече мина ли третата фетална морфология? Моята е другата седмица и вече нямам търпение да го видим пак на 4д бебчо 😍 С нещо различава ли се тази морфология от предните две?

# 680
  • Мнения: 510
Аз съм в сряда на ФМ, тогава ще бъда в 31г.с.+2 дни. 😊
Ще споделя впечатления, като я мина.

# 681
  • Мнения: 442
Нашата мина. Освен, че доста повече го гледа доктора, по нищо не се различава. Само, където видяхме едно много оформено личице. Simple Smile И таткото веднага констатира, че е негово копие. Разбира се и бабите веднага потвърдиха като видяха после снимките и клипчетата.

# 682
  • Мнения: 140
Благодаря ви 😊 мен ме викат в 32 седмица, тъкмо ще е още по-пухкав хахах 💜

# 683
  • MT
  • Мнения: 538
Аз доколкото знам с нищо не се различава от предната ФМ. Не виждам смисъл да я гледаме на 4Д, при положение, че скоро ще си бъде с нас.

Имам нормален преглед на 19-ти и след това започваме на 2 седмици да ходим вместо на 4, както до сега.

# 684
  • Мнения: 58
И аз днес бях(30г.с.+3). По нищо не се различава морфологията. Обаче имахме огромния късмет да видим части от лице. До сега все се криеше. Намръщен, с вдигнати крака на главата.хах

Някоя от вас мравучкания в краката/ръцете има ли?

# 685
  • Мнения: 846
Аз утре съм на ФМ, в 32- ра, и нямам търпение, че миналия път не можахме да видим личице. Със сигурност пак ще ме скастрят, че е по-големичка, ама какво да правя... уж се ограничавам вече.
Мен много ме мъчи жегата, никой и нищо не ме изнервя така, както топлината вкъщи (и навън). На 12 етаж е направо кошмар!!! Климатик нямаме, ще трябва май някакъв вентилатор поне да си купя.
А за болежките, мравучкания си имам открай време по краката, вече май не се подувам толкова, но май е защото не ходя толкова много. Усещам се, че на моменти съм с походка "пингвин", но не толкова от тежестта, колкото от една малко неприятна болка в левия крак, която изпитвам от известно време. Напоследък доста по-често ми се втвърдява коремът, макар че си пия магнезия. Моята бухтичка е с главата надолу, краката ѝ са горе при гърдите ми и днес два пъти ме рита в ребрата, страшно е. Ако продължава така....
Аз днес съм доволна, че с докторката се споразумяхме за секцио и поне тази тревога ми отпадна.

# 686
  • Мнения: 381
Бебето рита ниско, в пикочния мехур, когато е седалищно. Поне при мен така беше, имах чувството даже, че ще излезе Joy след 30 г.с. вече спрях да я усещам така бебка, започна да ми раздава ритници горе високо в ребрата, и на прегледа си се беше обърнала с главата надолу.

Относно обривите аз ги имах същите и то след като бях преяла с вафли, та може и от сладкото да е, беше ужасно.

# 687
  • Мнения: 783
Момичета,имайте впредвид,че не всяко усещане е ритане - размахване на ръчички също може да е 😂 Моите 2ма разбойници са главично от 2-3 седмици и си ме ритат в ребрата,а пикочния ми мехур го ползват за гумена играчка май - постоянно го ръчкат с ръчички.😂

# 688
  • Мнения: 30
Включвам се в темата с пожелание за безпроблемно доизкарване на бременността и леко раждане! Малко остана!

# 689
  • Мнения: 379
Добро утро и от мен. Моя бонбон си се швъка много интересно— долу в ляво с ръчичка все едно рови и горе под дясната гърда ритка. За съжаление тъй като вече е много ниско понякога ми причинява болка като преди цикъл.
Имам въпрос,дали и при вас вените на гърдите рязко са се уголемили и станали видими? Нямам спомен с баткото как съм била, но сега се чудя дали не трябва вече постоянно да съм с бюстие, сутиен или нещо поддържащо 😕

Общи условия

Активация на акаунт