Четвъртокласници 2019/2020г.

  • 36 602
  • 732
  •   1
Отговори
# 510
  • Кърджали
  • Мнения: 10 311
Един музикален инструмент затруднил и Кати. Иначе казва, че се е с правила. Пък колко се е справила, ще си проличи. Като цяло първият кръг повече я беше затруднил.
 Тя се изнервя, че още не са им излезнали резултатите от олимпиадата по математика.

# 511
  • София
  • Мнения: 6 170
Гъдулката май ги е затруднила, търсената дума е била Сатурн. Моята пък не е решила задачата с парите за екскурзията и се ядоса, защото се сети, докато ми я казваше в колата. Joy

# 512
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 298
Дъщеря ми ходи на втория кръг на ,,Знам и мога,,.
Каза,че е било по-лесно отколкото на първия.
Написала е почти всичко.
Няма търпение да излязат резултатите.

# 513
  • Мнения: 1 705
И Калоян се е затруднил на 2-3 неща, ама като го питам какво точно, не помни Laughing

# 514
  • София
  • Мнения: 5 247
Грипна ваканция до 11 март.
Само не разбирам защо не се затварят и детските градини.
Много вируси тази година. Лоша работа.

# 515
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 298
Дано само да не удължат учебната година.

# 516
  • София
  • Мнения: 1 395
Три дни са подигравка 🙄 Поне да бяха дали седмицата...

# 517
  • Мнения: X
Ами топла зима, вирусите летят... Да, поне до петък да беше...

# 518
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Не могат да удължат.

Абе, не че не могат, за тях законите не важат, ама... Става безсмислено - нво-тата са в края на май, така или иначе тъпо ще блеят последните две седмици, а ако им кажат и удължаване...

# 519
  • Мнения: 525
Множко станаха почивките. Децата едва наваксаха материала от предната грипна ваканция. Вземаха по два урока по математика и български език, тъй като ги имат по 4 пъти седмично и съответно загубиха доста. Сега пак ще е така, докато наваксат изгубеното и след 3 седмици пък ще дойде пролетната ваканция и какво излиза, че годината почти изтече.

# 520
  • Мнения: 21 282
Нашите имат много домашни ,явно за да не е трудно с наквасването после.

# 521
  • Мнения: 4 872
При моят син вървят добре с материала. Почти на края са по всички предмети.

# 522
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз съм с резерви по повод такъв тъгъдък по материала - първите години са основни, и ако нещо не запомнят, пропуснат - после ще им е много трудно да наваксат.

# 523
  • Мнения: 4 872
Аз съм спокойна. Моят син не е от най-ученолюбивите, изключително рядко работи допълнително у дома и се справя много добре, то всичко е наред. Имам предвид конкретно него, не масово децата. Не, че и имам думата де, но съм ок с положението.

# 524
  • Sofia
  • Мнения: 4 491
Има резултати от Знам и мога в сайта на 81 СУ. Май някой от темата ще черпи:)  Моят син хич не се е справил...

Общи условия

Активация на акаунт