Слънце весело навън пече, ЮНСКОТО ни бебче бързичко расте

  • 10 699
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 234
valkiria , благодаря ти много за отговора Hug!
ЕМси, стискам ти палци и  Praynig дано всичко мине по-бързо!

# 286
  • Канада
  • Мнения: 494
Здравейте момичета!
emsy мила,нали  знаеш,че след всяко зло идва добро!Дано това е лошото и от сега нататък да имате само хубави дни!Желая ти го от все сърце и ти стискам палци!!! newsm51
При нас коликите продължават с пълна сила! cryНо............аз съм си "купила" търпение от пазара  newsm62 поне до трети месец,пък ако ни пуснат по рано ще черпя beer
Искам да ви попитам-бебо категорично отказва да спи в креватчето.Обикновено,когато не спи на рамото ми,спи в кошчето за кола или в една люлка.Аз обаче много се притеснявам,защото и двете са доста изправени,т.е. имам чувството че е седнал вътре.ДАли няма да му се изкриви гръбначето Rolling Eyes
И друго-ние биберон не признаваме,обаче от два три дни Ваньо ползва гърдите ми за биберон и не заспива без да ми виси на зърното.Да,ама това ми отнема по час,два и отделно зърната вече са ми толкова чувствителни,че като дойде време за хранене косата ми настръхва!!Моля ви,дайте съвет как да се научим да цоцкаме биба smile3504
Хайде,ние ще се приспиваме,че да мога и аз да дремна малко smile3524
Целувки на всички ви!!!  remybussi

# 287
  • Мнения: 729
emsy мила стискам палци всичко да е наред с вас,трябва да бъдеш силна заради мъничето,а казаха ли ти от какво се е появила тази херния.
Натъртиха ми няколко пъти, че не се появява от много рев, както е всеобщо известно. Поне свекърва ми и майка ми така твърдяха и затова момченцата не се оставяли да плачат а само се дуднуркат.
Казаха, че хернията не се получава от рев, а децата плачат от хернията. А тя си е вродена, нещо като широко каналче или скъсан джоб, така го описват.
Но при всяко напъване за рев на бебо, топчето се качва, така че има връзка. А той милия, реве нон-стоп.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 365
Емси, знам че не мога да те успокоя с нищо, но стискам палци всичко да мине по-бързо и с бебо да се радвате един на друг без повече лоши моменти Hug

# 289
  • Мнения: 729
Благодаря на всички за милите думи, но лошото не свършва...
От днес сме освен с ингвиналната и със пъпна херния ooooh!. Отново ходихме в Пирогов, където просто вдигнаха рамене и казаха, "Ми, моченцата по-трудно се гледат"
Ще полудея просто! smile3518

# 290
  • Мнения: 1 267
Момичета един важен много важен въпрос-КАК ПРИСПИВАТЕ БЕБОРАНИТЕ- като ги държите упорито или ги оставяте сами да заспят. Ние се люшкаме, някак си остана от времето на коликите , когато го люшкахме докато заспи. Но... това е доста вреден навик и установявам че сам неможе да заспива, освен ако не сме на вън, когато се изревава едно хубаво и заспива след това. Днес го оставих сам рева, рева ама не заспа.Но ще продалжа така, защото позната сподели че е люшкала нейния бебок до 8 месец. Тя всъщност свекито въведе тоя маниер, но на мен ми липсва опит и ей го на...сега положението не е леко.
Една майка в парка че бебоците нямат спомени до 3 месец, но аз не вярвам на това, така че споделяйте как действате
поздрави и лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт