Модни консултации 40

  • 55 892
  • 752
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 386
Може,да.Виждала съм да предлагат обувки на Михаела във Фешън дейс,но съдейки от горчивия ми опит със сайта,има вероятност да са ментета.Така,че не рискувай от там ако решиш нещо.
Ето нейния сайт www.mihaelaglavan.ro и погледни тази красота! Heart Eyes

Благодаря за линка! 🤗 Решено е вече къде ще изхарча заплатата. 😂 Май нямат лош модел, всичките ги искам. 😍

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Heart Eyes Страхотно!Чакам с нетърпение да  покажеш. Hug

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 18:19 от Nina_Z

# 317
  • Мнения: 2 435
Хахахах, и аз бих изчакала отзив.  Joy
Така като гледам работят основно с телешка кожа, но се чудя подметките от какъв материал са  Rolling Eyes Например от долния линк виждам олекотена гума- пяна, пласт естествен гьон и жълтото не схващам какъв материал е. Няма и увеличение, за да разгледам детайлите, но това не ми попречи да си харесам, дооооста, това
https://mihaelaglavan.ro/collections/bocanci/products/cizme-sire … nt=12802058256439
и ОХ Crazy,
https://mihaelaglavan.ro/collections/botine-cizme/products/cizme … nt=12844854771767
Зелените обувки, с отворена пета и жълти акценти също си заслужават вниманието. Flutter

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Жълтата част и аз не разбирам от какъв материал пише,че е,но подметките изглеждат качествени.Повечето от обувките ми са от естествен гьон в черно и ела да ме видиш по колко пъти ги минавам с черен маркер,отпред на ръбчетата.Само ме изнервят.

Да,зелените обувки са трепач!На крак се вижда още по-добре модела.
Kissing Heart

Този модел,също е мнoго интересен

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 23:54 от Nina_Z

# 319
  • Мнения: 2 435
Жълтата част и аз не разбирам от какъв материал е,но подметките изглеждат качествени.Повечето от обувките ми са с естествен гьон в черно и ела да ме видиш по колко пъти ги минавам с черен маркер,отпред на ръбчетата.Само ме изнервят.

Да,зелените обувки са трепач!На крак се вижда още по-добре модела.
Kissing Heart
Наистина са яки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За гьона си вземи Dekorlack - акрилна боичка, има различни цветове, включително и прозрачен. Прави естествения гьон като нов. Peace Продава се в магазините за художници. Ползвам ги от години. Нанася се тънък слой, после може да повтаряш.

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Много ти благодаря за съвета goddess!

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 22:15 от Nina_Z

# 321
  • Мнения: 2 435
Пропуснах да отбележа, че има глос/ лак, има и мат, там вече зависи какъв ефект търсиш.

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Мат мисля,че ще бъде най-подходящ.Още веднъж,много ти благодаря!

# 323
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355


 Този модел има ли определено име...или просто маратонки на платформа да търся?
Дъщеря ми ги харесва, за мен е ужасен модел, но поне да ги поръчам от нормален сайт, а не този, в който ги е видяла.

# 324
  • Мнения: 1 918
Много са си готини маратонките, макар че аз не понасям платформите

# 325
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Купихме вече от магазин...като гледам носят се масово 😄

# 326
  • Мнения: 1 990
Chunky sneakers май се казват. Грозновати са, но за тийнейджърска мода ми допадат.

# 327
  • София
  • Мнения: 3 160
Вчера по спешност се наложи да си купувам кецоподобни обувки и взех този модел:

Ами супер удобни са. Тествах ги на рок концерт в кална нива, супер е да си имаш платформа - и е удобно за краката, и се изцапа само платформата, не и текстилната част, много приятно ме изненадаха.
Вчера ги носих с навити relaxed дънки и метълска тениска, но по принцип с какво се комбинират добре? Скини дънки предполагам никога Simple Smile

# 328
  • София
  • Мнения: 386
Зависи на теб как ти стои и как се възпреимаш. Аз бих ги съчетала с почти всичко- дънки(широки и слим), рокли, поли, панталони. Трябва да пробваш и да видиш кой е твоят вариант.

# 329
  • Мнения: 39 370
От къде са последните показани бели маратонки?

Общи условия

Активация на акаунт