Модни консултации 40

  • 55 859
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Покажи ги странично или обути, май ще ми харесат.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 249
Какво мислите за този сет и с какви обувки и чанта бихте го съчетали ? Нещо връхно?
Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 5 322
Нищо връхно за сета. Летен е.
Не мога да видя от каква материя е, иначе изглежда добре.
Обувките стават Сесил, даже много.

# 63
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Нищо връхно за сета,
Сандали в един от цветовете на сета ще в супер.
Сесил сандалите ми харесват.
Аз се побърках по холограмените чанти
 и обмислям да си взема ли тази

# 64
  • Мнения: 1 024
На цветния сет едно бяло сако ще стои добре, мисля.
За обувки и чанта - от светло до наситено розово, зелено също, подходящ нюанс на нюд-а. Черни също може, заради черните елементи, но да е нещо фино като на снимката.
Ако са ярки, бих се опитала да избягам от това да са еднакви чантата и обувките.

Sesylle, и на мен ми се иска да видя сандала върху крак. Така ми се струват мъничко по-груби, отколкото носи роклята. Иначе, ако тъмното е синьо, а не черно, ми се струват подходящи.

Искрица, аз не виждам чанта, но ДА за идеята.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Змия....при змия отива. Stuck Out Tongue Winking Eye Мисля да я поръчам,но ще изчакам да я заредят отново в бяло. Heart Споделям пак красота!


Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 10:08 от Nina_Z

# 66
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Кожените бижута за гривни и обеци са ок. За колие е хубаво да е "по-леко", тези ми изглеждат много масивни. А трябва да се пипне, да се усети твърдостта на кожата.
Редовно ходя по разни хенд мейд пазари и разглеждам и събирам визитки. На живо е съвсем различно, понякога по-добре от снимката, понякога по-зле. Така знам какво да очаквам, ако ми се наложи да поръчам.

Нина, определено в бяло е по-хубава.

Вчера си харесах страхотна чанта, много ми допадна, но портмонето ми влезе със зор. Ей, много ме е яд така, да беше 5 см по-широка! И щеше да има по-добри пропорции.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Да,Веси,влюбена съм в принта на роклята,а на бялото определено изпъква повече.
Кожените бижута са страхотни наистина! Мен специално ме привличат триъгълните колиета от цветя и обеците.Много добре се получава колаборацията между бижутата и модните колекции на KNAPP .https://knapp.bg/collections/  


Kупи си чантата и си вземи едно по-малко,бюджетно  портмоне само за нея.Мира няма да ти даде и ще я мислиш постоянно,докато не я купиш. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 20:30 от Nina_Z

# 68
  • София
  • Мнения: 1 354
По анкетата в темата-нося 7/8 клин за домашна дреха, зимата с памучна блуза с къс ръкав, лятото с потник.

Мили дами, моля кажете ми тези Чехлички с какво най вече се комбинират?


а тази пола вечерна ли е?

# 69
  • Мнения: 22 430
Може ли линк към холограмната чанта.

Снимах сандалите! Пак левашки. Явно има трикове които не знам.

Бронз и старо злато са.

Скрит текст:






# 70
  • Мнения: 1 402
Сандалите са хубави, но никак не отиват на конкретната рокля, според мен.

# 71
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Змия....при змия отива. Stuck Out Tongue Winking Eye Мисля да я поръчам,но ще изчакам да я заредят отново в бяло. Heart Споделям пак красота!



Страхотна е в бяло. Каква марка е?

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Mariuccia Milano е марката.Жълтата също ме кефи!

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 17:47 от Nina_Z

# 73
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Mariuccia Milano е марката.Жълтата също ме кефи!
Благодаря.

Стефина, чехлите ги виждам с дънки или ленен панталон. Полата определено ми е вечерна. Може и да не е на бар, а на ресторант примерно, но за ежедневието не я виждам освен, ако не е някакъв по-специален повод Simple Smile

Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 12:33 от ani_d

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Отдавна не съм виждала такива красиви модели. Жените. Забелязвате ли тази тенденция?

Да, и обеците стоят страхотно.
Тенденции всякакви забелязваме и още как!
И моделите и обеците са много красиви! Дрехите им също са страхотни! Надолу не се виждат с какво са обути(а ми е много любопитно),но със сигурност няма да са с бабешки сандали като тези например.

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 21:21 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт