Кауфланд - тема 36

  • 47 052
  • 719
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Е, при нас няма такива неща. Тази вечер, докато чаках една пица от Аладин имах време да се помоткам в Кауфланд. Ни-що намалено.

# 76
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
В миналата тема бях писала, че ми направи впечатление как след 8 драстично намалят цената на някои зеленчуци. Искам да направим седмичното ни пазаруване утре, но тъй като имаме работа във Варна, искаме да пазаруваме там. Та, въпросът ми е дали в другите магазини от веригата се наблюдава същото нещо... Благодаря!

# 77
  • Мнения: 35 110
Е, при нас няма такива неща. Тази вечер, докато чаках една пица от Аладин имах време да се помоткам в Кауфланд. Ни-що намалено.
Аз съм много доволна. Купих гумени ботуши на детето за 3.50 Simple Smile Явно това лято сандали няма да носи, ама поне гумени ботуши да има Simple Smile

# 78
  • Мнения: 11 567
В миналата тема бях писала, че ми направи впечатление как след 8 драстично намалят цената на някои зеленчуци. Искам да направим седмичното ни пазаруване утре, но тъй като имаме работа във Варна, искаме да пазаруваме там. Та, въпросът ми е дали в другите магазини от веригата се наблюдава същото нещо... Благодаря!
Да. На пекарната също намалят след 8, без хлябовете. Peace

# 79
  • Мнения: 4 841
Е, при нас няма такива неща. Тази вечер, докато чаках една пица от Аладин имах време да се помоткам в Кауфланд. Ни-що намалено.
Аз съм много доволна. Купих гумени ботуши на детето за 3.50 Simple Smile Явно това лято сандали няма да носи, ама поне гумени ботуши да има Simple Smile

От якенцата не хвана ли нещо момчешко?
Аз напоследък ако хвана нещо намалено, то е все размер 0-3г. Тая възрастова граница 6-40г. нещо все ми бяга...

# 80
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Явно и хората, като мен нищо не са си харесали от новата брошура. Паркинга е почти празен за разлика от други понеделници Joy

# 81
  • Мнения: 2 166
А прахът не ви ли харесва? Simple Smile

# 82
# 83
  • Мнения: 4 208
В нашата брошура е на 5 страница долу.
Благодаря! Видях я.
Тя дали става за нещо?

# 84
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Аз имам подобна.Дори по-евтина с лев. На мене ми върши работа, понеже обичам листни зеленчуци и нямам време да чакам да се отцеждат на решетка например, но си е обемна и заема място. Все търся къде да я сложа, след употреба.

# 85
  • Мнения: 35 110
Е, при нас няма такива неща. Тази вечер, докато чаках една пица от Аладин имах време да се помоткам в Кауфланд. Ни-що намалено.
Аз съм много доволна. Купих гумени ботуши на детето за 3.50 Simple Smile Явно това лято сандали няма да носи, ама поне гумени ботуши да има Simple Smile

От якенцата не хвана ли нещо момчешко?
Аз напоследък ако хвана нещо намалено, то е все размер 0-3г. Тая възрастова граница 6-40г. нещо все ми бяга...
Хубави са ама той има страшна много дрехоляк и не исках да вземам още

# 86
  • Мнения: 4 208
Аз имам подобна.Дори по-евтина с лев. На мене ми върши работа, понеже обичам листни зеленчуци и нямам време да чакам да се отцеждат на решетка например, но си е обемна и заема място. Все търся къде да я сложа, след употреба.
Ясно. Мерси!

# 87
  • Мнения: 57
Така ли? И аз от доста време и се чудя, на все не се решавам. Мисля си, че много скъпо ще излиза с тия капсули.
Одират ти кожата с тия капсули

# 88
  • Мнения: 4 841
Е, при нас няма такива неща. Тази вечер, докато чаках една пица от Аладин имах време да се помоткам в Кауфланд. Ни-що намалено.
Аз съм много доволна. Купих гумени ботуши на детето за 3.50 Simple Smile Явно това лято сандали няма да носи, ама поне гумени ботуши да има Simple Smile

От якенцата не хвана ли нещо момчешко?
Аз напоследък ако хвана нещо намалено, то е все размер 0-3г. Тая възрастова граница 6-40г. нещо все ми бяга...
Хубави са ама той има страшна много дрехоляк и не исках да вземам още

Не изглеждаха зле. Купих за едно детенце, но си го возя в багажника Joy
Може да се комплектоват цветово с ботушите.

# 89
  • Мнения: 416
Така ли? И аз от доста време и се чудя, на все не се решавам. Мисля си, че много скъпо ще излиза с тия капсули.
Одират ти кожата с тия капсули
Постоянно има капсули на промоция в различните вериги.Сега в  Била са 7,50, около 50 ст излиза едно кафе.От много години пия такова кафе и нямам идея скъпо или евтино е. А пия 4- 5 на ден, обичам кафе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт