Женени от пръв поглед - след финала на II сезон - тема 14

  • 74 111
  • 1 099
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 19 485
Те според мен никога не са живяли заедно. Още в предаването се изпускаха реплики от сорта "не сме се чували тези дни", "помолих го да ми ги изпрати" за някакви снимки, багаж Ивана нямаше в апартамента, веднъж каза "Аз ако си донеса багажа тук  ще окупирам всичко".

# 331
  • Мнения: 1 800
И аз мисля, че не са заедно като семейство - явно Ивана му замазва очите с идеята, че иска да се опознаят, да са си гаджета и когато станат готови - тогава да започнат да живеят съвместно. Не й пречи да си излиза от време на време с него като няма нищо по интересно, а той горкия си вярва, че има шанс. На една от почивките каза нещо от сорта - ще те чакам колкото трябва за да станеш готова или нещо такова!

# 332
  • Мнения: 2 182
Познайте с кой Ивана е прекарала вчерашния ден?
Мда... с Мерал. Ходили са на.... езда Simple Smile и на по шкембе чорба.
Ивана е публикувала снимки на стори, а вчера имаше и излъчване на живо. Мерал е отслабнал мноооого.
Скрит текст:

# 333
  • София
  • Мнения: 11 570
Изглежда много по-добре така. Една млада булка как може да мотивира един мъж да се стегне.

# 334
  • Мнения: 25 739
Мери се е стопил.  Shocked

# 335
  • Мнения: X
Мхм
Скрит текст:

# 336
  • София
  • Мнения: 1 324
Познайте с кой Ивана е прекарала вчерашния ден?
Мда... с Мерал. Ходили са на.... езда Simple Smile и на по шкембе чорба.
Ивана е публикувала снимки на стори, а вчера имаше и излъчване на живо. Мерал е отслабнал мноооого.
Скрит текст:

Това на снимката той ли е?

# 337
  • Мнения: X
Да, той е, и днес е бил на езда Wink  ааа не, вчера било, днес бил на релакс, суфлират ми тук.
Все си бил такъв - усмихнат, общителен и приятен събеседник.

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Малееее,не мога да повярвам ,че толкова е отслабнал  !
Много се радвам за тях .
Какво не прави любовта !!!

# 339
  • Мнения: 1 673
И аз се радвам за Мерал. Май ще излезе читаво и хубаво момче.
И каквото да си говорим, за млада и красива булка какво ли не би направил човек?
Дори и да е празноглава и хвърчаща в облаците, младото и хубавото си е младо и хубаво.

Няма как да не си помисля - а защо Юлия не можа да вкара в топ форма Мишо, а Виви да мотивира Никифор още на другия ден да купи чисто ново Ферари... Не искам да обобщавам, ама ми се струва, че с нарастването на опита ни, намалява мотивацията... Търсим някой да ни е по мярка, но се отказваме да сме му вдъхновители...

# 340
  • Мнения: 2 220
а Виви да мотивира Никифор още на другия ден да купи чисто ново Ферари...
Айде сега, Василена да не е магьосница. По Никифор има много, много работа, че да стигне до ферарито, дори ми се струва леко невъзможно. Мерал нямаше нужда чак от такива обрати.

# 341
  • Мнения: 1 673
а Виви да мотивира Никифор още на другия ден да купи чисто ново Ферари...
Айде сега, Василена да не е магьосница. По Никифор има много, много работа, че да стигне до ферарито, дори ми се струва леко невъзможно. Мерал нямаше нужда чак от такива обрати.

Не знам... Магьосница, шаманка, жрица, жената-чудо или феномен, но да вдъхновяваш не е проста работа. Единственото по-трудно е да вдъхновяваш цял живот, това вече си е мастър клас. Както и да е. Радвам се за Мерал. И да му избяга Ванчето, поне прави нещо за здравето си в момента. Simple Smile

# 342
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Според мен много зависи жената какво вижда и какво може да извади от един мъж. Ако тя нищо хубаво не вижда, като Василена, просто няма смисъл. Ивана все пак виждаше, че Мерал е свестен. Дано да му е дала шанс.

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 15:19 от gpym4e

# 343
  • Мнения: 36 484
Според мен пък изобщо не зависи от жената. Повечето си мислят, че натякване и мотивиране е едно и също...
Мерал си беше пренавит, затова и му се е занимавало със спорт и диети. А може и наистина да е изгубил апетит от любов - той нали каза нещо такова. Wink

# 344
  • Мнения: 20 168
Отслабването е лесно, но да направиш от Никифор нов Джеф Безос....не зная как ще стане....

Общи условия

Активация на акаунт