Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 71 005
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 317
Аз от една страна се радвам, че мъж ми не ми е конкуренция в мазилата, но от друга си мисля, че щеше да ми е голяма помощ с моето бавно разходване на продукти. Ама не ще.
На колежка мъжа и е много суетен и се мие и маже повече от нея, та тя оня ден ми споделя, че един шампоан не и понесъл и аз - еее язък, а тя вика - ааа доливам в шампоана на мъжо, няма да го хвърлям, я. Той вика хабер няма. Joy Признавам идеята много ми хареса. Joy

# 721
  • Мнения: 122
Момичета, искам да попитам,живеещите в София -къде намирате продуктите на Ревюел в Елитис?Аз лично от 2 месеца близо проверявам и освен някаква мицеларна вода ,друго не виждам.(Имам предвид продуктите за лице)

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 748
Аз, признавам си, съм свидлива. Не искам да  ми се ползват вещите и консумативите! Който иска крем, да си купи! Как пък да не - дала съм една чанта пари и ще ми изразходят нещо за нула време! Инак това с доливането на шампоана е гениално! Аз на ММ съм казала, че това, което ползвам е за руса коса и ако се мие с него ще побелее още повече . Не го е пипнал!
То Господ си знае работата - дал ми е двама сина, че да не ми рови никой в козметиката.
А инак приемам мъж да полага грижи за външния си вид, но изведнъж някой чичко да реши да ходи на козметик и да си епилира краката след като до вчера е заклеймявал тези действия като немъжествени ми е смешно, странно и съмнително. В най-добрия случай /и най-разпространения/ това е белег за настъпваща андропауза.

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 12:48 от pafal

# 723
  • Мнения: 171
Снощи се рових в сайта на козметика Христина и като зачетох съставите- ами че те били много хубави! Чак нереално ми се струва за тези цени. Някой има ли опит с тях, какво ви е мнението?

# 724
  • Мнения: 18 562
Снощи се рових в сайта на козметика Христина и като зачетох съставите- ами че те били много хубави! Чак нереално ми се струва за тези цени. Някой има ли опит с тях, какво ви е мнението?
При нас се произвеждат но не знам доколко са добри съставките. Имам една маска с роза и хума. Доволна съм. Нищо друго тяхно нямам. Уж са натурални,дакалка е истина, не знам.

# 725
  • Мнения: 171
Аз точно това се чудя - как на такива цени продават продукти с такъв състав? Ще взема да ги пробвам освен.

# 726
  • Мнения: 2 692
Снощи се рових в сайта на козметика Христина и като зачетох съставите- ами че те били много хубави! Чак нереално ми се струва за тези цени. Някой има ли опит с тях, какво ви е мнението?

Доста пъти се писа за тях, че не изписват пълния състав на продуктите.

# 727
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Препоръчайте ми слънцезащита за лице, моля.

# 728
  • Мнения: 13
Препоръчайте ми слънцезащита за лице, моля.

Аз съм доволна от ла рош позе и биодерма.

# 729
  • Мнения: 5 620
Препоръчайте ми слънцезащита за лице, моля.
След няколко години ползване на Uriage в началото на лятото си взех ето този на Нивеа:
Скрит текст:
и се оказа учудващо добър. Попива бързо, не мазнее, кожата ми се чувства добре с него. Засега съм го тествала в градски условия, но прекарвам доста време навън и наистина защитава. Цената в ДМ беше около 10 лв.

# 730
  • Мнения: 81
Включвам се само да похваля 2 продукта, от които това лято съм адски доволна, макар и да не са от най-евтините на пазара и които бих купувала  отново и отново .Единият е кремът за лице на Ив Роше hydra vegetal, а другият е рол онът на  lady speed stick gel.
За крема разбрах  преди няколко месеца, когато го видях за първи път в Лили, почнах да търся мнения из форумите и накрая си го взех. Сега е на промоция  за 18 лева, много лек, немазен, подходящ за лятото. Наистина хидратира, а най-важното за мен в случая е, че не дразни кожата и не се изпъпчвам от него. Имам склонна към образуване на акне и комедони кожа и с този крем просто се родих. Кожата ми е хем хидратирана, хем не мазнее, не се изпъпчвам. Предлага се в 2 вида, за комбинирана и за суха кожа, аз си взех този за комбинирана. За сведение ,на 33 години съм, пробвала съм доста кремове в различен ценови диапазон. За lady speed stick gel мога само да кажа, че след 10 часа прекарани на поход в планината, вечерта още ухаеше на свежест. Редовната му цена е към 5 лева, не знам на промоция колко би излязъл, но според мен си заслужава. Формулата е гелообразна, не цапа дрехите, изсъхва бързо, не лепне,  мирише леко и ненатрапчиво, в общи линии всичко, което един рол он трябва да върши.
Редовно следа темата и реших и аз да се включа с нещо, което може да е полезно на някого.
Хубав съботен ден от мен! Simple Smile

# 731
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Аз съм второ лято с Авен, без забележка съм. Флуида с dry touch финиш и SPF 50 с помпичка. Вчера се върнах от Гърция и по тялото се зачервих на някои места (взех мляко на Vichy с SPF 50 и съжалявам), но по кожата на лицето нямам нито червенина. От 2 месеца го ползвам и в градски условия, също нямах проблеми. Не е за тази тема обаче.

# 732
  • Мнения: 539
Аз използвам този слънцезащитен крем. Много съм доволна, че изобщо не се усеща мазен, аз не понасям да се чувствам намазана през горещите дни.
Ganonini, този крем на Ив Роше съдържа ли алкохол?

# 733
  • Мнения: 81

Ganonini, този крем на Ив Роше съдържа ли алкохол?

[/quote] За жалост отдавна изхвърлих опаковката на крема и не мога да разбера. Върти ми се нещо в главата, че май имаше, но много вероятно е и да бъркам. И в интернет гледах сега, само това намерих:  Не съдържа оцветители, парабени, минерални масла. Значи може би все пак има алкохол....

# 734
  • Мнения: 525
Момичета, искам да попитам,живеещите в София -къде намирате продуктите на Ревюел в Елитис?Аз лично от 2 месеца близо проверявам и освен някаква мицеларна вода ,друго не виждам.(Имам предвид продуктите за лице)

Дааа, отдавна не са зареждали. Специално за тази марка са на периоди. Не знам защо. И любимата ми база за нокти 9в1 я няма. Принудих се да купя тази на Евелин. Обаче ноктите ми жълтеят от нея.Аз пролетта си купих един техен крем за лице. В Елитис има продукти на марката, които в Лили не се предлагат. Иначе цените са еднакви.

Общи условия

Активация на акаунт