Септемврийки, с нетърпение, бебешорски вещи си избират с умиление

  • 28 374
  • 294
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 123
Доникая, прегръщам те!!!Сециални поздрави за обърнатото мъжле! На Катнадийн бебока също е с 1 по-малко бъбрече, не се тревожи.  Peace
Валентин, списъкът ми се припокрива с твоя.Само съм допълнила 2 бр.малки кърпи за горещи компреси на гърдите в първите дни при разработването на каналчетата, гармастан и тоалетна хартия /поне в Шейново трябва да си носиш/.
Спарки, при мен болезнените контракции са също с болки ниско долу, но разливащи се и към кръста.

Момичета, току що ме отпусна поредната 1ночасова криза. Пак имах чувството,че се почва...  Cry Cry Cry В момент между  контракции минах през тоалетната и... сега съм добре. Thinking Много е странно ако позивите за ходене до тоалетна вече се изразяват в болезнени контракции...
Доника,сърдечният ритъм на бебето е нормално 120-160 .И на мойто беше 146 удара последния път:)За легенчето-май се проследява,моите племенници имаха нещо такова,но са си добре..

 Нормалният ритъм на бебето е 140-160 - това подробно ми го обясниха  лекарите в Шейново. Обикновено когато започне раждането пулсът на бебето спада под 130. Това е един от признаците.
Бон Есперанс, то и аз се бях хвърлила в обучение, а виж какво стана. Девойката сега я инструктирам дистанционно и пак се получава, така че не си давай зор. Peace Чакаме те с по-редовни включвания.

За секса - почти 1 месец - не благодаря. Laughing Laughing Laughing

 Blushизбирайте: /има и на прва страница/
Септемврийче,още малко във корема ми постой, килограмките поне до три преброй!
За специална среща нека се подготвим, през Септември празниците ще започнат!
С много вяра, с радост и вълнение, през септември поздравете новото си попълнение!

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 21:57 от irinii

# 256
  • Мнения: 4 451
Здравейте, да се отчета и аз! Laughing
Днес целият ми ден мина в обиколка на Пловдив. Понеже бях сама, нямах възможност да пазарувам много. Купих страхотна хавлийка за бебо с Мечо Пух на качулката. На Дисни е, взех я малко скъпичко, но пък така ми хареса... Толкова ме е яд, че не го умея този номер с качването на снимки и не мога да се похваля Embarassed Купих 3 бодита, най-малкия размер, много са сладки и четки за почистване на шишета. Харесах си страхотен комплект за изписване - в чисто бяло с малки сребристи бродерии, но комплекта е само за момиченца - с миниатюрна рокличка. И се колебая, ами ако стане изненада newsm78. Ще трябва нашият тати да търчи по спешност за нов комплект hahaha. Та се колебая.
Иначе физически се чувствам перфектно. Само гърба много ме боли вечер и понякога при кашлене и аз изпускам мъничко Embarassed Бяха ме почнали едни гадения вечер, но от 2-3 дни изчезнаха.

# 257
  • Мнения: 731
Bonne Esperance, благодаря за информацията за цифровия апарат! Мисля и аз да си го купя. Само излиза малко под, а не над 300 лева и е 6 мегапиксела, а не 6,1, но вероятно говорим за едно и също нещо.

Валентин, благодаря за информацията за стерилизатора.

За борсата, аз не съм ходила лично, но непосредствено преди бензиностанцията на Шел на бул.Европа №138, на изхода от София по посока Калотина, се завива вдясно и почти веднага след това вляво. Така ми го обясниха. Сигурно няма да е трудно да се намери. Още веднъж благодаря на Яни за информацията.

Лека нощ на всички! Надявам се да видя повече от вас утре на лекцията!



Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 23:47 от Ави

# 258
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Спарки, за си имма контракции на всеки час /почти/, но така съм претръпнала, че не ги усещам... Не са болезнени, но са гадни, а някои са и болезнени. Но аз и миналата бременост бях така - изглежда чувствителна матка...

# 259
  • Мнения: 78
Здравейте момичета!
Аз пак не мога да спя  Simple Smile
Ирини за усещането във влагалището и аз го имам от 2/3/седмици,и контракциите са ми както преди,доста,но трябва да стискаме зъби.Корем4ето ти е идеално,не се притеснявай за това с какъв размер е,нали бебчето е добре,това е важно.Междудругото майка ми е качила 6 кг .в бременноста с брат ми  и с мен после ,и двамата сме преносени(уж),а коремчето и е било мъничко,но брат ми се е родил 3.750,а аз 2.860,така че и от малки коремчета излизат големи ,здрави и хубави бебчета  Simple Smile
Такмо щях да пиша че Мертци Че е добре и тя се включи Simple Smile.Здравей мила ,трябва да остискаме още известно време поне да сме 3 в едно Simple Smile
Дано утре,т.е. вече днес Simple Smile да се вредя на лекар и да са добри новините Simple Smile
Да ви се похваля нещо  Simple Smile  (може да е глупаво ,но...) нашият кандидат татко,нали е моряк и много ми липсва...НО преди малко имаше отхват(в Ямайка) и си писахме  sms-i....много се кефя...понеже рядко го чувам и рядко има обхват  Sad
Е и аз да се похваля с нещо  Simple Smile
ЦЕЛУВКИ И ПРЕГРАДКИ НА ВСИЧКИ ВАС И НА БЕБЧЕТАТА Simple Smile

# 260
  • Мнения: 855
LIBBRA , радвам се за теб, сигурно си щастлива, че сте се чули с таткото. Кой знае колко му е мъчно, че не е до вас, но като се върне ще ви се радва  Hug
Ирини , заглавията са много хубави, най-много ми допада 1-то - Септемврийче,още малко във корема ми постой, килограмките поне до три преброй!  Peace
doni972 и аз съм от Стара Загора  Grinning ти при кой лекар ходиш на консултации?
Лек ден на всички   bouquet

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 12:49 от ive1ina

# 261
  • Мнения: 140
Добро утро момичета! newsm51
 Влизам да ви почерпя виртуално,защото днес имам рожден ден-ставам на 28 г. Wine Glass cook party023: Ирини може да отбележиш в списъка,че досега не съм се отчела.По този повод се надявам бебка да е много послушна за да мога да празнувам без проблеми.Снощи беше много по-такчина и ме остави да се наспя,ох много ми е мила.
 Ирини на мен на този етап,в който се намираме най-подходящо ми се струва това Септемврийче,още малко във корема ми постой, килограмките поне до три преброй,всички са страхотни но щом трябва да се избира нека е това.
 catnadeen благодаря че сподели,щом вече си имала една такава бременност и всичко е било наред съм по спокойна.
  LIBBRA и на мен ми е идвало наум да седна на компа в тези часове,но тогава е окупиран от половинката-яко работа,та така аз в леглото и си говорим.
 Пожелавам ви хубав ден и дано времето се задържи слънчево и топло.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 09:08 от sparki

# 262
  • Мнения: 858
 newsm59  Gift  ura Честит Рожден ден sparki
Пожелавам ти да си най-обичаната жена и майка с едно сладурско,здраво и усмихнато  бебче 1crib Дано денят ти е прекрасен  ,изпълнен с хубави емоции  bouquet

irinii
аз съм за това заглавие : Септемврийче,още малко във корема ми постой, килограмките поне до три преброй!  Peace и уговаряйте се с твоят малък мъж за още малко търпение,да си постои в къщичката ,а после много ще го гушкате и разхождате с татко му,
На новите ни попълнения -Добре Дошли Мами и се включвайте  Hug
LIBBRA   много се радвам ,че сте се чули с татенцето на малките сладурковци.
На всички сладки мами ,чийто половинки в този така важен за нас момент са далече от дома искам да ви кажа,че сте много силни  и вероятно никак не ви е лесно и на всички да ви дам по една  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 509
Спарки честит рожден ден , пожелавам ти лесно и безпроблемно раждане и едно сладко бебче. bdbaloni

Моето предложение за заглавие е Септемврийки вече с чанта до леглото спим, времето лети.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 10:12 от Cveti

# 264
  • Мнения: 388
newsm59  bigdance2  Честит рожден ден на Спарки!С пожелание за много здраве,щастие и едно сладко бебче септември  ylinfant
Либра,възхищавам ти се на търпението и смелостта,сигурно не ти е лесно в този момент да си далеч от твоята половинка,представям си и на него какво му е далеч от вас,но живот и здраве като се върне всичко ще си е на мястото и много ще се радвате един на друг,пращам ти и от мен една голяма Hug

# 265
  • Мнения: 5 500
Честито на всички рожденнички  bouquet които съм пропуснала досега newsm51 Two Hearts
Да сте живи и здрави, любов и късмет, и сладки бебета ви желая!
Вчера бях на консултация и всичко е наред, на следващата на 2-ри ми искат циман и започваме да се виждаме всяка седмица вече! С килограмите до момента съм + 8. Бебето било с главата надолу, но все още не било застанало така постоянно, т.е. може и да се завърти. Много рита, лекаря ми каза от сега нататък да го наблюдавам дали рита редовно. Имаме снимка на профила му, паднах от смях, има устните на баща си, видях го и в анфас с отворени очи, чялата физиономийка, това е нещо велико, вече знам с кого ще се срещнем Laughing
Секс правим още, мъжа ми не може да се оплаче  Mr. Green
Днес пак отивам да купувам бебешки работи, една еуфория ме люлеееее  Laughing
За заглавието каквото и да изберете все ще ми хареса  Mr. Green
Либра, кога си идва таткото?
mari_anka, кажи какво не ти е ясно за качването на снимки ще ти обясня на кю или на лични ако искаш!
На всички ни бебешките нещица са просто разкошни, с такъв кеф ги разглеждам Laughing

# 266
  • Мнения: 872
Честит Рожден ден, Sparki
Много здраве и щастие на теб и на детето  . Дано да отпразнуваш деня подобавашо и да си много усмихната  Tada
Още един глас за - Септемврийче,още малко във корема ми постой, килограмките поне до три преброй!  Peace
Днес ние ще поръчваме бебешките картички и бонбони. Тук имат традиция, когато бебо се роди да се изпращат уведомителни картички до всички близки и познати. След това който дойде да види бебето в болницата или в къщи, му се подаряват декоративно украсени бонбонки или малки сувенирчета.

Целувки на всички

# 267
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
 hbday и от мен!!!!

Ive1ina  ,много ми е приятно да разбера , че и ти си от Стара Загора Laughing
ще се радвам , ако се срещнем някой ден, както виждам термините ни се разминават само с един ден Heart Eyes
Колкото до доки - ходя при Цонева ,а ти???

Irini, koeto и от заглавията да изберете-съм за Grinning 
Харесват ми всичките, но като , че ли повече Това с "Трите килограма" Thinking

# 268
  • Munich
  • Мнения: 155
newsm59 sparki! Много здраве и късмет и най-сладкото и здраво бебче наесен!  newsm07
Аз малко късно се включвам по темата с бенките, но да споделя, че и при мен се появиха много нови, по-ралични от тези, които си имах преди, мънички, но релефни. Гледам да не се настройвам, че ще изчезнат от самосебе си, да не се разочаровам после. Но и с това се живее.
В неделя бяхме на концерт на Ролинг Стоунс и противно очакванията ми бебчето не мръдна три часа! Сигурно му действаше приспивно, то и на мен в началото така ми подейства. Два часа ги чакахме да почнат, а накрая и на един бис даже не излязоха. Много велики. Другия път ще ги бойкотирам, ако има друг път, те всеки път уж последно турне правят...
Момичета, завиждам ви за удоволствието да си пазарувате сами за новото попълнение. При нас дрешки купуват бабите, тук всичко е супер скъпо, двойно и тройно, а нещата в България ми харесват даже повече. Добре че с майка ми имаме сходни вкусове, та досега почти няма неприятни изненади с покупките. Иначе големите и по-скъпи неща ние ще си ги вземeм: имаме вече количка, нещо такова http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2511-25-505&vari=3, комбинирана е (на снимката не се вижда), повивалник, гардеробче и други  Simple Smile
Libbra, днес ти е хубав ден, дано бъдещият татко си дойде по-скоро!

# 269
  • Мнения: 3 983
Ирини[/b ], заглавията са много хубави, най-много ми допада 1-то - Септемврийче,още малко във корема ми постой, килограмките поне до три преброй!  Peace

И аз това си харесах Hug

Общи условия

Активация на акаунт