Януарски бебета 2019! Тема 3

  • 15 533
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 109
От 2 дни мажа Дентинокс, че и при нас стана драма.

# 181
  • Мнения: 693
За зъбките пробвах 1 2 седмици дентокинд, не й помогна. Сега като се с кисели я гушкам, при нас е на някакви периоди от 10тина 15 минути. Започва слюнка и явно я дразни много, дъвче си устата и приплаква, като я гушна се по успокоява, но ме яде и мен, ако съм вкъщи си измива ръцете и й давам да ки дъвча пръста, направо ще го откъсне. Иначе не иска силиконови те гризалки щ, или пръст или някакъв плат, обикновено лигавничето. С гел пробвах 1 2 пъти на бочко, но то трудно се маже и според мен веднага го преглъща...

# 182
  • Мнения: 425
Като изпробвате тези неща за комари, моля дайте отзиви.

# 183
  • Мнения: 1 229
За зъби на моята дъщеря най-добре и действа Камилия, но понеже на опаковката пише да се дава до 8 дни и да се направи почивка от няколко дни, вчера взех и Дентокинд таблетки. Неудобното при тях е, че трябва да се разтворят в лъжичка с малко вода, явно имат и някакъв неприятен вкус, защото моята девойка се муси и плюе една част от това, което успея да и дам. Камилия определено са по-удобни за прием, а също и действието поне при моето бебе започваше още след първите 1-2 дозички. Отделно мажа с Калгел и Пансорал, имат добро, но краткотрайно действие, редувам ги.

# 184
  • Мнения: 2 109
  А тези таблетки какво съдържат. Аз го пробвах гелчето на моите венци, добре изтръпва, но преминава бързо ефекта.

# 185
  • София
  • Мнения: 1 635
Ние взехме мрежа за количката срещу комари. Дребният успява да си я дръпне и да я загризе. Иначе имам и лепенки за дрехите, но не съм сигурна за ефекта.

И аз имам леко притеснение, че не яде добре през деня в момента и ще се обезводни по плажовете. Ще видим другата седмица на консултацията колко е наддал и дали изобщо.

Със зъбите нямаме драма все още, но точи огромни лиги и гризе всичко, което докопа. Мен включително.

# 186
  • Мнения: 1 229
Тес, двата препарата са хомеопатични, но с различен състав. Не мога да цитирам с точност съставите им, но можеш да погледнеш в интернет. Камилия е на Боарон, Дентокинд е на Мама натура.

# 187
  • Мнения: 396
Мажа с Калгел и някакъв на чико взех от аптеката. За сега не го мъчат чак толкова или поне не го показва незнам. Иначе има много лиги и гризе всичко.
Ще чакаме отзиви за гривната . Дано има ефект.
Бебо напоследък прави по големи паузи от по 10-11 часа разбирасе има дни в които се и буди , тива много ми хареса пожелавам ви го 😀
Разговарях за косопада с една флизиорка случайно и ми обясни че било нормално на ден да капят по 100 косъма, но през бремеността косата не капяла толкова и след раждането наваксва, просто било период. И мойта капе ужасно много.
Бебоците слагатели ги лека полека да седат или е рано ?
Моя бебок постоянно иска да е седнал надигасе и дам ли му пръст и е седнал и седи стабилно и много му харесва, не го държа много . А някакви мнения за барбароните , аз поръчах от интернет дано е полезен . 💙

# 188
  • Мнения: 2 109
  Филип издържаше по толкова, но в последно време се буди доста рано.
  Моята коса си пада и от жегата.
  Любимо му е да гризе протектора на колана на кошницата за кола. Днес, докато се приберем, за 10 Мин беше успял така да го осмуче, че капеха лиги от него. Grinning

# 189
  • Мнения: 86
И ние имаме мрежа за количката, но като му писне в нея започват бесни писъци, като го извадя е щастлив Grinning
Днес взех от аптеката някакъв спрей против комари, става за бебета 0+ е, Занзи нещо си. Ще го видим колко е ефикасен. Тези дни ще започвам със захранването, планирах да е с картоф, макар че сега има само пресен, а съм чела, че не е много препоръчително...

# 190
  • Мнения: 3 269
И нашата количка е с комарник. Не съм виждала много комари тази година. Иначе проблемът ми е, че седи на цицата с часове. Средно 2,3 часа дневно. Вечер по час, час и нещо. Преди 23.30 не заспива и то много трудно. Пробвах сухо мляко да дам, не иска. Ака по 2,3 пъти дневно.

# 191
  • Мнения: 6 622
На мен пък ми е проблем , че иска да си махне вечерното хранене. Сега я нахраних с голяма мъка. Ако я оставя да спи сигурно ще спи до 11 часа утре, а гърдите ме болят след такива големи паузи.

# 192
  • Мнения: 948
Аз с комарник я разхождам постоянно. На няколко пъти опитаха да влетят оси и стършел и не рискувам. Избягвам да я вдигам навън, защото няма прибиране после. Още за зъби не съм взела нищо. Долният кучешки е побелял много, все там са ръцете...ама не е редът такъв 🤔

# 193
  • Мнения: 425
На мен пък ми е проблем , че иска да си махне вечерното хранене. Сега я нахраних с голяма мъка. Ако я оставя да спи сигурно ще спи до 11 часа утре, а гърдите ме болят след такива големи паузи.

И при мен гърдите ми бяха на камък на няколко пъти. Даже и бяха текли , но няколко дни по този начин и нещата се нормализират- гърдите не се пълнят толкова вечер. Напоследък започна да прави нощни паузи от 10-тина часа. Явно сънят си му е по-важен ,а и коремчето има нужда да отпочива.

# 194
  • Мнения: 6 622
Аз съм против големите нощни паузи при кърмени бебетата. Коремчето ѝ никога не съм го оставяла да почива и никога не е било изморено 😁 Имаше период , в който ядеше на 1:30 , но сега зъбите я мъчат и това може би я отказва от хапва . То и аз не правя толкова голяма пауза без ядене, а тя е още мъничка.

Общи условия

Активация на акаунт