Едно откровение за изневярата , любовта и още нещо.

  • 11 114
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Е какво да отправям, то тя е ясна - прецакала се, търпи го, обзела я е рутината. Wink

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 14:02 от Анонимен

# 76
  • Мнения: 102
Не разбирам, защо отговаряте на това.Това цялото нещо, ако е написано от мъж и е истина,то аз съм правоъгълен паралелепипед или Юрий Гагарин:)))

# 77
  • Мнения: 6 477
Не разбирам, защо отговаряте на това.Това цялото нещо, ако е написано от мъж и е истина,то аз съм правоъгълен паралелепипед или Юрий Гагарин:)))
Я, Гагарин се яви...
За съжаление има много такива немъже напоследък. Като епидемия са.

# 78
  • Мнения: 102
да, но има и много нежени от четене на глупости в интернет

# 79
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Историята звучи невероятно, на моменти и аз започнах да се съмнявам, че мъж е писал всичко това. Заглавието е провокативно колкото си искаш, сюжета звучи малко като изваден от някой латиноамерикански сапунен сериал. Още повече, автора има само 4 поста общо, всички от които са в тази тема. Явно е, че не е дошъл да коментира това, по-скоро търси нещо друго, само дето е на грешното за това място.
hectorbg, прав си, тази тема е само да я четеш и да се смееш на глас колкото можеш по-силно, за друго не
става.
Thirteen#, нямам никаква идея за каква епидемия говориш, ама то такова разсъждение е подобаващо като за 13 годишни.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 09:19 от AgentProvocateur

# 80
  • Мнения: 15 619
Е, това се разбира още с първия постинг.  Ама като сте решили, повдигайте заспала вече тема, за да разясните и очеизвадното?

# 81
  • Мнения: X
Скрит текст:
Историята звучи невероятно, на моменти и аз започнах да се съмнявам, че мъж е писал всичко това. Заглавието е провокативно колкото си искаш, сюжета звучи малко като изваден от някой латиноамерикански сапунен сериал. Още повече, автора има само 4 поста общо, всички от които са в тази тема. Явно е, че не е дошъл да коментира това, по-скоро търси нещо друго, само дето е на грешното за това място.
hectorbg, прав си, тази тема е само да я четеш и да се смееш на глас колкото можеш по-силно, за друго не
става.
Thirteen#,
нямам никаква идея за каква епидемия говориш,
Скрит текст:
ама то такова разсъждение е подобаващо като за 13 годишни.

Епидемията е в новото поколение "мъже", които не знаят какво искат, кога го искат, хойкат като разпрани, сменят жените още по-често...и като цяло, навъдило се е едно "епидемия"-поколение мъже.   Smiley
Дали темата е истинска или не, значение няма.Факт е, че такива като описаните от него, вече са под път и над път, с лопата да ги ринеш.
Да откриеш/да попаднеш на истински, качествен мъж днес, е толкова вероятно, колкото да откриеш 4-листна детелина.

# 82
  • Мнения: X
Нали затова пишем по такива теми, истински, не истински - на една неистинска стоят по 100 истински, които се крият.

# 83
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Епидемията е в новото поколение "мъже", които не знаят какво искат, кога го искат, хойкат като разпрани, сменят жените още по-често...и като цяло, навъдило се е едно "епидемия"-поколение мъже.   Smiley
Дали темата е истинска или не, значение няма.Факт е, че такива като описаните от него, вече са под път и над път, с лопата да ги ринеш.
Да откриеш/да попаднеш на истински, качествен мъж днес, е толкова вероятно, колкото да откриеш 4-листна детелина.


А, това ли било, аз си мислех, че е нещо наистина сериозно JoyJoyJoy
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 17:41 от AgentProvocateur

# 84
  • Мнения: 1 267
Аз пък на колежката се чудя за чий ѝ е да изневеря с някой, който е като зайците? Трябва да е или много заблудена, или много окъсала. Айде първия път се е излъгала, ама след това?

Е,ти сега какво не разбра? Прочети какво пише секс-машината : езици, втори, па трети път Laughing ...Заек, какво да го правиш?!
Толкова гнусен ми стана още с първия пост, пък после подскача като обидена принцеса! Вече просто и аз вярвам, че има трети пол - полумъж!

# 85
  • София
  • Мнения: 19 306
защото има дисфункция, да не се приближава никога до жена или направо да се гръмне за по-лесно и бързо, а?
а ако жена му е била чак толкова недоволна от секса им, защо тя не е отишла при друг и с него да прави деца?
горкичката, търпяла некачествен секс, ц-ц-ц! ми сама си го е избрала такъв, изобщо не мога да я съжаля за това...
Абсолютно съгласна. Нали тук са се събрали все секс-тигрици, които в кревата нямат никакви проблеми, мъжете им също.
На мъжете безсексието им се отразява много по-зле от на жените. Тук няма равенство

# 86
  • Мнения: 776
Аз след като прочетох и припознах дооста сходна история с моята близка.. При нея стана следното: след 4 години връзка, месеци опити за бебе, ходене по сумати лекари, се установи мъжки фактор, но и тя също има здравословен проблем и то сериозен, защото лекарите са й казали, че  има риск за живота й по време на бременността, но тя въпреки това се реши да има дете от него.  Два месеца след сватабата тя разбра, че той имал връзка с негова колежка, която е започнала малко преди сватбата. Оказало се, че мъжа бил комлексиран от това, че не може да има деца, че трябвало да прави инвитро, оказало се че не искал сватбата, не искал да взимат жилище, разбрал че всъщност бил мъж под чехъл, пък искал да има мненеие. Имал съмнения дали тя е жената, нищо, че щеше да му роди дете с риск за живота си. Тя заподозря за връзката обаче, защото той на фона на всичко се държеше много гадно с нея тези месеци около сватбата.
Такива мъже много. Страхливци и комлексари, които не са наясно със себе си. По-добре да се бяга възможно най-бързо от тях.

# 87
  • Мнения: 17 409
Те всички жени в такова положение си приличат по това “тя все пак се реши да има дете от него, въпреки”...
Аз рядко се потрисам от историите в практиката си, но след вчерашна подобна, съм без думи.

# 88
  • Мнения: 4 116
Много го оплюхте човека...и никой не обърна внимание на едно нещо, което може да затрие всяка връзка и съсипе всякакви отношения - хроничния цистит. Само това като прочетох и ми стана ясна картинката та ги ожалих и двамата. При наличие на хроничен цистит  сексът престава да бъде нещо нормално, желано, удовлетворяващо и интимно. Той се прави по задължение - жената го прави или заради дете или за да си запази брака щото иначе мъжът съвсем ще изпуши...мъжът от друга страна също е потърпевщ защото се чувства като причинител на проблеми винаги когато иска секс сякаш е някакъв изверг...и в крайна сметка отношенията са безвъзвратно съсипани..колкото той е "виновен" че е направил дете при наличието на такива обстоятелства, толкова и тя, че въпреки тях е решила да правят дете. Той се чувства виновен, гузен, страда и е объркан. Ами по-мъжкарско ли щеше да е да не му дреме ида не изпитва никакъв смут? Сигурно тогава щеше да е МЪЖ.

# 89
  • Мнения: 17 409
Абе то или ще е цистит, или дете, или преумора.
Хроничният цистит не е нелечима болест, ако страдащият има достатъчно здравна култура, познава тялото си, и търси адекватна помощ.
Поемане на доза отговорнист се нарича, на клиширан медицински език, и тя не е обикаляне от лекар на лекар, от хап на хап.

Общи условия

Активация на акаунт