Едно откровение за изневярата , любовта и още нещо.

  • 11 125
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Не мързел, а проблем, който води до комплекси. Но да не изземвам ролята на д-р Врабчев.Grinning

# 61
  • Мнения: 4 628
Преждевременната еякулация не може да се контролира, кой ви ги говори тия глупости? От мързел било... Божкее

# 62
  • Мнения: 1 030
Хич не мога да му съчувствам за физическия му проблем!
Поредния безотговорен лигльо!
Колко глупости написа, да оправдае постъпката си...обстоятелствата го водели видиш ли, все така се стичали!
Да ти кажа , не си попаднал на жена.
Ако бях на мястото на приятелката ти, нямаше да ти дам да се доближиш до мен повече, нито до детето!
Щял той да дава втори шанс!
Акъла не ми го побира, не мога да спра да се чудя как има жени, които търпят мъже като теб, че и ги прибират обратно!

# 63
  • Мнения: 17 414
искрено ти съчувствам, яко си се овъртял от малодушие и чувство за вина
вземи се в ръце, забрави и двете жени като партньорки, но не забравяй детето си и се грижи за него

учудвам се, че и двете те търпят все още без  да ти дадат як начален тласък през вратата

То и тримата са страхливци.

# 64
  • Мнения: 8
ами колега - имаш дети...
нямаш избор голям.
Или отиваш при майката на детето ти, или трябва да постъпиш мъжки и да признаеш детето и да помагаш с пари на майката за издръжка. Всичко странично и не официално различно от тези два варианта е путеско и гадно. Иначе дали ще избереш едната жена или другата не е особено важно - важно е как ще постъпиш спрямо детето. А и спрямо майката. Ако е сама ще й е по-скъпо... бая ще се набуташ, ама нямаш избор. Не е добре да стоиш при нея заради едното дете, но не върви да го оставиш ей така да се оправя майката само....
Та така направи според мен.

Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 07:07 от bubanka

# 65
  • Мнения: 4 628
Той в момента изобщо не мисли за детето, а за колежката. Не знам какво му обяснявате изобщо.

# 66
  • Мнения: 3 865
Уж не говориш много, а то няма изчитане. Целта ти беше да ни разчувстваш па белким те успокоим за това, за което те гризе съвестта. А тя те гризе с причина. На теб не може да се разчита очевидно - имаш слаб ангел. Освен това си неспособен да вземаш решения и да се придържаш към тях. Освен това си мрънкало. Освен това криво разбираш откровеността. Твоята откровеност не помага на никой, а само наранява. Никому не е нужно да обясняваш, че си се влюбил и изневерил. От теб се иска да вземеш решение с нея ли си или не си и да се придържаш към него. Ако не я искаш и казваш директно "Реших да се разделим, защото връзката ни не е такава от каквато имам нужда. " Ще и е гадно, но ще го приеме в един момент. А сега пак и е гадно, но не знае какво да прави и ти не знаеш и само се измъчвате. Ще си гледаш детето, ще и помагаш, но най-добре да я оставиш на мира, защото тя няма може да функционира като майка, ако непрекъснато се нерви с теб. Не се мъчи да правиш това, което трябва  - явно не ти се удава или по-скоро това не е твоята жена. Вземи си нужните поуки и продължи по пътя си

# 67
  • Мнения: 528
Аз също се намирам в кофти подобен филм...но вече му се вижда края..бих казала че : намираме се сега,тук,точно в тоя момент,изпитваме определен набор от чувства,емоция ...седиш сам,оглеждаш се..страшно ли ти е...осъзнай точно в тоя момент че седейки си например на този диван в момента имайки тая история зад гърба си ,всичко е следствие на изживения ти живот до момента,...живота който живеем сега ,е най добрия възможен!!! От хиляди други варианти и възможности на вас ви се пада точно този сценарий..написан обаче до тук( виж колко е часа и коя дата сме).. от тук насетне всичко зависи от теб,...моето мнение: дано живееш сам сега,поемаш отговорност за детенцето...не общувай с майката на различни други теми...теб те интересува само това,бебока да е добре..не се потдавай на конфликтни теми,..колежката...не задълбавай отношения с нея...просто секс .просто секс от оная страна и просто бебето от другата страна...третата страна си ти,живей сам малко докато се оталожи и избистри главата ти..нещата са такива защото така е трябвало да бъде,след време ще срещнеш ,,човека,,

# 68
  • Мнения: 55
"Изповед" на страшен комплексар, който заради това,че не може да издържи повече от 2 мин в секса, прехвърля и таи злоба към жената, която е търпяла всичко това, толкова години с него.. И отвратителната реплика"най-накрая" забременя... И ти точно тогава си си бил шута при колежката с малко дете...
Ти си неспособен изцяло.Не само в сексуален план.
Не заслужаваш майката на детето си.
За детето изобщо не говоря.
Рядко успявам да се погнуся толкова.
Не мога да повярвам,че съществуват такива отпадъци...Rage

# 69
  • Мнения: 1 189
Авторе,като те гледам как пишеш...последният ти проблем е колежката и сексо.

# 70
  • Мнения: 15 356
Бая народ го оплю,ама и какво да го правиш такова?
Иване,защо я пусна тая тема,какво очакваше?Да ти съчувстваме ли?

# 71
  • Мнения: 3 054
Основно заради гузната съвест, но приказката, че признатия грях е половин грях тук едва ли ще важи. Да искаш да се правиш на честен след всичко това е доста позакъсняло, но пък кой знае, жени има всякакви, може и да успееш да ги заблудиш с повечко актьорско майсторство. Само че ми изглеждаш още много объркан и незнаещ какво точно искаш от живота. Дано да преминеш по-бързо през този по-късен пубертет защото създаването на семейство и отглеждането и възпитанието на деца би трябвало да се прави от достатъчно зрели за това индивиди.

# 72
  • Мнения: 261
Аз не изчетох до края, само до свалянето на 10-12 кг. за един месец и за пореден път се убеждавам, че трябва спешно да се влюбя.


ОК аз съм насреща- ако речеш да се влюбиш в мен  Разбира се това е твое решение но бЕгай далеч от втората тя е за нейно удоволствие , сега е оставила деца после теб .

Много му е даже. Аз да съм на мястото на жената не бих правила секс с него и веднъж в месеца . За тези три минути не си заслужава усилието. А пък разните там допълнителни методи , за които автора говори, биха ми убили тотално желанието, като знам, че се прилагат защото мъжа е куц. В случая жената е имала много по-голямо основание да тръгне по чуждо.


Но той не казва че е сигурен че тя не е ходила по чуждо , хайде  БГмами не оспорвайте това предположение защото лично съм го изпитал , бившата ми забременя когато не бях БГ а и снима в цял ръст */ мой / не е ползвала Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 14:24 от AnMary

# 73
  • Мнения: X
Аз пък на колежката се чудя за чий ѝ е да изневеря с някой, който е като зайците? Трябва да е или много заблудена, или много окъсала. Айде първия път се е излъгала, ама след това?

# 74
  • Мнения: 17 414
Същия въпрос-чуденка можеш и да отправиш към жена му, като си се заровила в гащите и сексуалните проблеми на мъжа им.
Wink

Общи условия

Активация на акаунт