Лаковe за нокти - 129

  • 35 438
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 444
purpletka и успяваш да се разубедиш? Трябва да ме научиш- с медитация ли се постига? Relaxed

# 556
  • Мнения: 5 478
Моите са вече в едни панерчета от Джъмбо и са наредени в шкафче само за тях Grinning

# 557
  • София
  • Мнения: 1 872
Може ли снимка на панерчетата?

# 558
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Моите са в прозрачните кутии от Джъмбо с лилави дръжки на капаците, тези от 1,5 л са ми най-удобни. Всеки път си казвам- последна кутия пълня, няма място за повече. Е, пак трябва да ходя за кутии...

# 559
  • Мнения: 5 112
purpletka и успяваш да се разубедиш? Трябва да ме научиш- с медитация ли се постига? Relaxed
Просто като имам един куп любими лакове, които отлагам да сложа отново защото имам още неизпробвани, започвам да се изнервям и не искам да купувам още нови.
Е сега без да се напрягам се сещам yoga-ta get this blue, анна, васил и единствените ми два неона - искам да ги сложа от много време ама все отлагам за да изпробвам нови.
Не че не си купих наскоро няколко лака, просто нямам такъв мерак като преди, пък от чужбина да поръчвам съвсем нямам нерви нещо...

# 560
  • Мнения: 13 082
Аз отдавна не купувам дрогерийни, трябва да вляза и нещо много да ме впечатли, че да го взема. Имам доста, честно казано бих се разделила с някои, които ей така седят.

# 561
  • Мнения: 978
Получих си поръчката от стар нейлз и ги изпробвах 3 от тях върху приятелка:

# 562
  • Мнения: 857
И аз сътворих една шарения Grinning



Тази циклама е моят цвят! Може ли номер и марка?

# 563
  • Мнения: 5 478
Може ли снимка на панерчетата?

Разбира се, утре ще ги снимам, че щерката спи и да не пускам лампи Smiley

И аз искам да знам на Блъд розовото кое е Smiley

# 564
  • Мнения: 978
Разбира се, bl00dflowerz ще отговори, но на мен много ми наподобява на GR ice chic 301

# 565
  • София
  • Мнения: 1 420
Моля те кажи ми кой е лака, че няма да мога да заспя Simple Smile Влюбих се в цвета.
Лаковете ги държа в кутии от обувки /3 броя/. Да ми е жив и здрав сина, че носи 44-45 номер та кутиите са големи Simple Smile

# 566
  • Мнения: 2 242
Много отдавна е купувано, даже леко се и обезцветил на дъното.


Аз нещо не се одобрих с такъв цвят и се прелакирах Grinning

# 567
  • Мнения: 15 316
Миленка, ето това са лаковете: синия е 21 TwentyOne, номер 12, марка на Лили дрогерия, а броката е някакъв измислен Medusa, номер 772, купуван от Елитис.
Скрит текст:



Пп Блъдче, много хубав ти беше маникюра, що го тръкна. Според мен ти стоеше много хубаво.

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 08:20 от Джаста Праста

# 568
  • Мнения: 1 884
Добро утро, подобен лак има ли ??Ако знаете???

# 569
  • Мнения: 5 478
Нещо подобно на това съм мяркала на Перфект, ама нямам спомен кога и какъв номер е бил.

Блъд, ти май беше по нюдовете като мен Grinning

Джасте, Милена, впрочем тези Медуза са изненадващо приятни лакове, купувала съм няколко. Обикновено в Елитис стоят нахвърляни някъде.

Аз днес ще сменям шаренията и ще пробвам на Есенс нюдчето.

Общи условия

Активация на акаунт