Криминални досиета

  • 158 872
  • 2 432
  •   6
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 321
Гледала съм сериите за случая на Наталия по НВО. Наталия не лъже за възрастта си, има снимки от момента на осиновяване от сем. Бернет, с паднали млечни зъбчета. А и както преди мен потребителка писа, във филма дават интервю с истинската й майка, която потвърждава истинската й възраст, т.е. е 6 - годишна, когато отива в сем. Бернет. Преди това е била в друго американско семейство за около година, но те я връщат, Бернет така и не разбират защо.
А осиновителите Бернет са чисти психопати, с много междуличностни проблеми, дори и синът им, който също е интервюиран във филма, ми се струва с ментален проблем някакъв.
Сем. Манс и те не са на център.
Изобщо Наталия няма късмета да е отглеждана в нормална среда.

# 2 116
  • Paris, France
  • Мнения: 14 239
Аз не вярвам, че ги е нападала с нож. Тя едвам ходи и за да проходи е трябвало да и направят няколко операции. Представете си какво и е било на 8, 9 и 12г да я влачат по психолози и съдилища.

Като ги е нападала с нож, защо не са се свързали с полицията, социалните?????? Представете си, че вашето, родно дете почне да ви напада с ножове. Ще избягате, зарязвайки го само и без храна ли? Няма ли да се обадите на полиция, социални??? Не им вярвам. При деца, живяли дълго в институции вероятността да развият психични заболявания е много висока, нещо като 50%. При Наталия има и генетични аномалии и тежки физически увреждания.

Наталия не може да се привързва. Нормално е като е изоставяна толкова пъти и неглижирана.

Ако някой има психичен проблем, това е някой от семейство Бенет. Абсолютни насилници и психопати.

Към написаното от deniya добавям, че всичко, което Наталия казва за възрастта си е потвърдено от родната и майка. Родната майка е потвърдено майка с ДНК тест.

Учудващо е, че Наталия е все още жива и че е оцеляла в такава среда с всичките си увреждания и болежки.

# 2 117
  • Мнения: 15 409
За възрастта си и аз мисля, че не лъже.
Тия Барнет май и на тях нещо не им е наред, особено гледайки Майкъл Барнет, останах с впечатлението за нещо прикрито и мазно, а тия Манс бяха супер екзалтирани, чак нереално ми се видя, но пък до известна степен им разбрах емоционалното състояние от гледна точка, че са съпреживявали историята на Наталия и са се радвали да и осигурят дом и семейство.
Въпреки, че изгледах епизода и внимателно я слушах Наталия остави у мен усещане за недоизказани и скрити неща, когато не и изнасяше някой факт твърдеше, че не си спомня и отклоняваше разговора. Започваше да кърши ръце, да отваря и притваря очи уж в опит да си спомни, почваше да плаче и връщаше разговора в руслото в което и изнасяше. Според мен успешно манипулираше хода на разговорите и интервютата. Иска ти се да и вярваш, но нещо те спира и те кара да си нащрек.
И след сълзливата история с осиновяването, аха, да повярваш, че нещата са си дошли на място и изневиделица пуснаха това обаждане от Манс. Странна работа. Впечатлих се от изгледаното и затова споделих. Явно няма да стане ясно кой крив, кой прав, но сякаш в поведението на това момиче има нещо, което не е съвсем правилно.

# 2 118
  • При семейството си
  • Мнения: 6 638
Това една и съща адвокатка ли е, която коментира случаят на Натали Грейс:
https://youtu.be/Ewtw3cE7E_I?si=SVBkxMVTmHgneDZv

https://youtu.be/kN9oIOM1w6s?si=BswWjHUZ65_nTPTs

# 2 119
  • София
  • Мнения: 992
Въпросната Наталия не е наред с главата. Няма как да повярвам, че и двете приемни семейства са били психопати, само тя е "Света вода ненапита". Просто няма как да е съвпадение, че хората все имат проблеми с нея.

# 2 120
  • Мнения: 10 436
И аз гледах за Наталия по IDX. В първата серия се възмущавах от нея, във втората - от семейство Барнет. Накрая на епизода казаха, че след осиновяването и Манс са вдигнали ръце от нея. Казаха, че ще има още предавания, но не съм засякла, явно  няма такива. Според мен истината е някъде по средата. И аз мисля, че е доста трудноподвижна и с ограничени физически възможности, за да може реално да  навреди на хора без увреждания. Но и не е стояла много мирно, като гледам снимки, изражението й е доста демонично. Семейството очевидно я е осиновило с цел облага, но не им е вършела работа, мисля, че искаха да правят експерименти и научен труд за нея, правили са го и за другите деца, също осиновени. Много вероятно е освен физически, да има и ментални проблеми, които ще носи до живот. За мен това е заблудена душа, която, за съжаление, няма да си намери място цял живот. Дано да намери смисъл в живота си и медицинска помощ, за да има поне малко облекчение на състоянието си.

Последна редакция: пт, 17 май 2024, 17:11 от Poni69

# 2 121
  • Мнения: 29 871
А извършила ли е престъпление? Понеже по ИДЕхтра дават криминални случаи.
Гледах за Джипси. Абе, че майка й е била луда, била е, ама и тя е основният виновник за убийството,  а всъщност момчето ще лежи доживот,  а тя излезе от затвора, даже е омъжена.

# 2 122
  • София
  • Мнения: 1 653
О, за Джипси има много основания да се мисли, че е манипулатор и чист психопат, но в случая е безусловно ясно кой е създателят му. А и ако Джипси не беше такава, сигурно нямаше да оцелее. За мен е най-страшно колко ли подобни случаи остават незабелязани. Не всяка жертва изобщо разбира какво ѝ се случва, камо ли да организира убийството на лудия родител. Джипси просто се прочу, защото се оказа по-голям психопат и от майка си. И момчето ще лежи, да, къде му е бил акълът да се завре в тази противна история. Адски тъпо и тъжно.

Въпросната Наталия не е наред с главата. Няма как да повярвам, че и двете приемни семейства са били психопати, само тя е "Света вода ненапита". Просто няма как да е съвпадение, че хората все имат проблеми с нея.

Да, ама на първото семейство оплакванията са дословно преписани от филм, поради което доста олекват. Не че я защитавам Наталия, нямам представа какъв ѝ е случаят, но тези фантасмагории с възрастта ѝ са им изиграли лоша шега, дори да са имали причина да се тревожат.

# 2 123
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 267
Гледах за Джипси,     а тя излезе от затвора, даже е омъжена.
Е кога успя и мъж да си намери и сватба да направи? 😳 Джипси фалшивите сълзи.

# 2 124
  • София
  • Мнения: 1 653
Джипси даже се разведе, или поне се раздели с въпросния мъж. Те май са се оженили, докато тя била в затвора, но след излизането ѝ животът заедно не им понесъл.

# 2 125
  • Мнения: 4 891
В момента тя е с бившия си годеник. А с мъжа си Раян се раздели , защото вечер хъркал , бил горещ като печка и трупал много храна в хладилника, която се разваляла, тя хвърляла , а той ѝ се карал , че хвърля храна.

# 2 126
  • София
  • Мнения: 1 653
А с мъжа си Раян се раздели , защото вечер хъркал , бил горещ като печка и трупал много храна в хладилника, която се разваляла, тя хвърляла , а той ѝ се карал , че хвърля храна.

ЖДНБ...

# 2 127
  • Мнения: 4 891
Тя го съди за издръжка, защото има нужда от финансова стабилност. Знаете в Америка може да осъдиш бившият си съпруг , дори да нямате деца за издръжка.
Веднага след раздялата им ( те бяха само три месеца заедно ) тя си направи еднаква татуировка с бившия си Кен , направи си ринопластика и си оправи зъбите.

# 2 128
  • Мнения: 29 871
А кой е бившият ѝ годеник? Убиецът на майка ѝ?

Леко ѝ се размина на нея.

Да, била е облъчена от майка си, но е можела да се измъкне, ако се беше обадила в соц. служби. В САЩ се гледат много сериозно такива сигнали. Плюс това тя е знаела, че може да ходи, вероятно е подозирала и, че не е болна. Може и да се е чувствала като в капан, но като цяло е можела да сподели с някого, дори и като е била водена по болници. И още нещо - тя също е била наясно, че без "болестите" е нямало да получават нищо - нито къща, нито пари, екскурзии и подобни. Та, къде е истината, не е съвсем ясно.....

# 2 129
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 267
Хахо като майка си, което по лошо, че съвсем съзнателно действа и взима решенията си. Страх я било да мръдне и да се спаси от майка си, но да е съучастник в убийството ѝ - ник'ви ядове.

“Исках да се освободя от нейната хватка върху мен”, казва Джипси на процеса през 2018 г. срещу бившия си приятел, Никълъс Годеджон от Биг Бенд, Уисконсин, който излежава доживотна присъда за убийството на майка ѝ. „Аз го уговорих“, каза тогава тя.

Трябваше да си седи на топло. Никак не е с всичкия си.

Общи условия

Активация на акаунт