Криминални досиета

  • 165 366
  • 2 603
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 4 891
Джипси в момента е набрала много популярност има милиони последователи и ще стане инфлуенсър. Може да се каже, че дори вече е.
Не е с Ник Годежон, който уби майка ѝ, а с един Кен , с който е имала няколко години връзка в затвора. После се разделят и тя започва връзка със съпруга си Раян , с който много бързо се женят. В момента се снима риалити за живота ѝ.

# 2 131
  • Washington,USA
  • Мнения: 966
Оня бившия ѝ си го е вадил пред хората.

# 2 132
  • Glasgow
  • Мнения: 4 616
Как такива хора намират партньори дори в затвора и то не един...даже брак, помня че и Чарлз Менсън се беше оженил преди да умре

# 2 133
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 294
Много са така. Познайници, фенки.
Те деца са си правили там...

# 2 134
  • Мнения: 29 970
Гледах едно предаване дали беше Карбовски или Ничия земя...може би второто. За някакъв затворник и жена му, тя свободна. Обаче била на години и искала дете, а не им разрешавали семейни свиждания и нямало как да си направят бебе. Не го изгледах до края, та не знам какво е станало....

# 2 135
  • София
  • Мнения: 3 902
Дори и така наречените семейни свиждания в затвора не включват сексуални контакти. Мисля, че Джок Полфрийман и други затворници бяха водили дела за това. За дете единственият възможен начин е някаква инсеминация или ин витро.

# 2 136
  • Мнения: 8 067
На Тед Бънди не му ли се раждаше дете в затвора?
Мисля, че сключва брак с някаква фенка по време не излежаване на присъдата. Имаше спекулации как е забременяла жената, но той май признава детето. Върти ми се нещо такова в главата, но не съм сигурна дали за него ставаше дума.

# 2 137
  • Мнения: 29 970
Ужас!!! Акълът ми не го побира как би могъл да поискаш сериен убиец за баща на децата си. При това не да сте били женени и да имате деца, тогава да го разбереш, а с ясното съзнание, че той е такъв, да поискаш да му родиш дете.....

Гледах един филм, вероятно не е по действителен случай - семейство, най-обикновено, пораснали деца. В града вилнее сериен убиец, който взема сувенири от жертвите - лични карти и още някакви неща. Жената случайно ги откри в гаража. Забравила съм как се казва филмът, преди 5-6 години го гледах.

# 2 138
  • Paris, France
  • Мнения: 14 332
Дори и така наречените семейни свиждания в затвора не включват сексуални контакти. Мисля, че Джок Полфрийман и други затворници бяха водили дела за това. За дете единственият възможен начин е някаква инсеминация или ин витро.

Във Франция включват. На серийния убиец Nordahl Lelandais, подозирам в убийства на десетки изчезнали хора, наскоро му се роди бебе. Майката на убитото от него момиче няма да има други деца, а той си направил бебе докато е в затвора.

Българският, дето искаше бебе и миришеше гащите на възлюбената, май излезе от затвора. Тя беше руса и нормална. Как се е закотвила с това лайно, не знам.

# 2 139
  • Мнения: 8 067

Гледах един филм, вероятно не е по действителен случай - семейство, най-обикновено, пораснали деца. В града вилнее сериен убиец, който взема сувенири от жертвите - лични карти и още някакви неща. Жената случайно ги откри в гаража. Забравила съм как се казва филмът, преди 5-6 години го гледах.

Моля те, ако се сетиш кой е филмът, пиши.

# 2 140
  • Мнения: 4 490
Teд Бънди има дъщеря от своя почитателка, на която предлага брак по време на процеса. Казват, че са подкупвали надзирателите, за да "консумират брака".
Жената е вярвала в неговата невинност, но след като излизат много факти и доказателства, скъсва отношения с него. Всичко се развива през 80те. Ако не се лъжа, дъщеря му си е сменила името и не иска да знае за него.

# 2 141
  • Washington,USA
  • Мнения: 966
Не е била фенка, а дългогодишна приятелка. И сигурно не е негова дъщеря. Вярвала е до последно в неговата невинност.

# 2 142
  • Мнения: 1 875
А вие четохте ли за мароканеца, държан в плен от съседа си в продължение на 26 години? Само на 91 метра от родния си дом. Понякога виждал роднините си през прозореца си, но никога не се осмелявал да им извика, понеже бил омагьосан от пленилия го.


https://www.moroccoworldnews.com/2024/05/362676/global-shock-as- … -neighbor-s-house

# 2 143
  • Мнения: 4 891
Тя не беше някаква адвокатка или журналистка , в смисъл не ниско интелигентна някаква ?
Иначе в Щатите си е част от поп културата им това да припадат от любов по серийни убийци.
Даже мъжът на Джипси се е разбрал с приятел , че ще пишат заедно на серийни убийци, които харесват. Той пише на Джипси , но не мога да се сетя приятелят му на кого пише. Мъжът ѝ е ресурсен учител. Казва, че виждал в нея едно специално момиче, имащо нужда да бъде спасено.

# 2 144
  • Washington,USA
  • Мнения: 966
Карол Буун има дъщеря с него,която се съмнявам, че е биологична.

Иначе той най - вероятно е брал лозето с адвокатката също.

Общи условия

Активация на акаунт