Криминални досиета

  • 135 356
  • 1 898
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 744
Преглеждайки клиповете в канала на Миролюба Бенатова попаднах на този случай.. Направо ми настръхнаха косите, що за жестокост..



За Вероника, доколкото знам най-редовно е минавала от там.
А каква е била алтернативата?

Дадоха му 30 години, дори не е доживотна, а имал ефективна присъда и е бил издирван за нападение на жена в някакво село и май преди това е убил някаква баба в младежките си години..
Какво да го правиш такова животно... Понякога си мисля, че на някои им е нужно да бъдат осъдени на смърт..Чрез електричество...

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 23:26 от BaDBluEeYeS

# 46
  • Мнения: 2 838
Аз сега се сетих и за един случай за една мадама, някъде от морето, която беше изчезнала и след това намерена убита. И там така и не се разбра кой е.

Преди четох за лейди Даяна, аз смятам, че и тя е убита. Не е нещастен случай. И то убийството и е поръчано от кралския двор. Прекалено дръзка и неудобна е била.

# 47
  • Мнения: 7 006
Аз сега се сетих и за един случай за една мадама, някъде от морето, която беше изчезнала и след това намерена убита. И там така и не се разбра кой е.

Преди четох за лейди Даяна, аз смятам, че и тя е убита. Не е нещастен случай. И то убийството и е поръчано от кралския двор. Прекалено дръзка и неудобна е била.
И Грейс Кели също,но ако ги подхванем и тях,ще забием в сферите на конспирациите,по-добре не.
п.п.Официално се водят нещастни случаи..

Скрит текст:
Между другото..В тези линкове,има материали за убийствата на двете принцеси,връзките с кралските фамилии,педофилията,пицагейт,Тони Модеста и Хилари Клинтън..

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=368.0
И
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=366.30

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 23:47 от Какво?

# 48
  • Мнения: 2 838
В кой линк?

# 49
  • Мнения: 7 006
Добавих ги

# 50
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
За Вероника, доколкото знам най-редовно е минавала от там.
А каква е била алтернативата?

Обществен транспорт/такси. Всичко друго ми се струва прекалено опасно, особено за младо, красиво момиче като нея. Технополис е буквално на околовръстния път, т.е. извън същинския град.

# 51
  • Мнения: 4 744
Може да е пестяла парички. Трябвало е да иде в родния си град (май Никопол) за рд на баща си и искала да го изненада с хубав подарък..
Милото момиче...

Намерих клипче с бабата на Лазар Колев. Накрая казват, че той има съучастник и не е бил сам...А години по-късно всичко потулено...

# 52
  • Мнения: 7 006
Извинявам се,тук са нещата за пицагейт и педофилията

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=366.30

п.п.Доколкото помня,случаят с Маделин Макан бе свързван с тях

# 53
  • Мнения: X
Много любопитен сайт и...зловещ.
Сутринта четох за Джипси Роуз и още не мога да се отърся. Това зорлем да те карат да бъдеш инвалид, що за изперкал мозък е имала тази майка...

# 54
  • INFJ
  • Мнения: 9 332
Има и мини-сериал по този случай (Джипси) - The Act.

# 55
  • Мнения: 6 872
Изчела съм целия сайт криминални досиета още като бях десети клас и ми беше много интересно.
Ще следя темата.

# 56
  • Мнения: 4 744
Току що приключих със сериала The act. Малко съм със смесени чувства. Изкарват я тотална манипулаторка, а по това, което съм гледала от интервютата с нея е просто поредната жертва на психическо малтретиране от една болна жена..

# 57
  • Мнения: X
А гледахте ли филма за Майкъл Джексън "Leaving Neverland" и какво мислите? Аз абсолютно им вярвам на двамата мъже, които разказват за преживяванията си с него. Само не разбрах родителите им толкова ли не са подозирали какво се случва или са си затваряли очите умишлено.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 177
Аз никога няма да забравя ето този случай - на Питър Конъли. Направо изпитах физическа болка, когато го прочетох за първи път. Cry

http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/bebeto-p-netchove … a-pitar-konali-2/

# 59
  • INFJ
  • Мнения: 9 332
Жертва е, BaDBluEeYeS, но и като такава няма как да не е научила нещо от майка си. Все нещо трябва да имаш в себе си, за да накараш друг човек да убие.
Според мен присъдата за момчето е прекалена, все пак е с психични отклонения.

Общи условия

Активация на акаунт