На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 84 740
  • 748
  •   1
Отговори
# 345
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има петъчен пазар в Чанаккале до реката. 
 Мноого по-голям от одринския е! 

# 346
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Отдавна не съм влизала в темата, защото ми предстои ходене в Турция чаааак октомври.
 Но искам да споделя нещо, макар че преди време някой друг го написа, но явно е останало в предните теми и може сега да е полезно на някой. Та свърши ми сапуна на пяна и в помпичката си налях тукашен от Лидл и го разредих с вода да не е гъст. И воала, пак си имам сапун на пяна.
Благодаря на съфорумката, която преди време го сподели😍😍😍

# 347
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Сапунът на пяна го продават вече и в Бургас, по 9 лв.

# 348
  • Мнения: 224
Здравейте! Предстои ни пътуване до Одрин и искам да попитам по-запознатите къде може да намерим раница за училище и детски дрехи. Прочетох 2 теми назад, но не открих нищо по въпроса. За пръв път ще ходим в Одрин и ще съм ви много благодарна, ако някой сподели накъде да се насочим
 😊

# 349
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Сапунът на пяна го продават вече и в Бургас, по 9 лв.
Супер, но и този от Лидл 1л. за левче е супер, а като се разреди става и повече от 2л.

# 350
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз това го направих с друг турски сапун. В Мигрос няма сапун на пяна- поне аз не намерих последните 2 пъти. Купих Fax с аромат на рози. Разреждам 1част сапун, 1 вода. Става си на пяна със специалните помпички перфектно.

# 351
  • Мнения: 10 210
Тези помпички за пяна могат ли да се намерят в БГ на прилична цена?

# 352
  • Мнения: 17
Здравейте ходили сме до одрин и сме доволни искам да попитам няколко неща :
21.07.19  г Неделя .
Мисля 7 ч да тръгнем от пловдив-одрин  -и 15 часа от Одрин -Пловдив .

В тези часове ще има ли чакания на границата според вас притеснява ме неделя да не се прибера късно в Пловдив и да има големи опашки на границата .

Неделя борсата за перилните препарати работи ли ?
Може ли да ми дадете линк за седмичните промоции ако цените са по добри в търговската мрежа ще си ги купя от там.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Неделя борсата за перилните препарати работи ли ?
Работи, че и навалица няма Laughing Ние отидохме към 10 часа, бяхме сигурно единствените клиенти.
Раници... навсякъде по центъра има магазини за чанти и раници. Но аз поне не видях нищо, което да го няма и тук, дори цените са сходни. Е, може и малко по-евтино да е, но примерно във Варна в единия подлез в центъра има само магазини за чанти и има същите неща, буквално все едно бях в Одрин Laughing Нищо чудно от Турция да зареждат. С детски дрехи също е пълно и по моловете, и по центъра, пак са същите като тук. Аз не знам разказах ли ви, че толкова се чудех какво да купя на малкия за подарък, накрая взех дрехи от Уайкики, сякаш тук си нямаме Crazy Че и на същите цени.
Сапунът на пяна още не съм го пробвала, в помпичката ли била тайната?

# 354
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Към момента има големи задръствания по границите заради гастарбайтерите.

# 355
# 356
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Към момента има големи задръствания по границите заради гастарбайтерите.

+1
Задръствянията на Капитан Андреево в събота (13.07) бяха големи - по 2 часа чакахме във всяка посока.

Както бях писала по-назад в темата, размяната на златото варира от 16лв до 20лв за грам. Попитах само в 3-4 златарски магазина и то само в един район, защото нямахме много време. Предполагам, че може и по-ниска цена да се намери, ако има време човек да обикаля.

# 357
  • Мнения: 55
А някой да е срещал някъде продукти на Taperwere, купувала съм си от Истанбул и бяха на по- добри цени.

# 358
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
КПП Капитан Андреево дори днес  понеделник е задръстено от 1000 коли.
Минавайте през Лесово  или М.Търново - от където ви е по-близо естествено.   Тези двете са сравнително най-спокойните. Засега.

Виторга -  по-ниски са дори първоначалните цени на чантите на магазинчетата под Селимие.

Аз успях и допълнително още малко да сваля -  въпреки опитите на чалмосаната продавачка да се противи че мъжът и го няма  и без него не можела да променя цени според обесненията и.
 Накрая ми върна рестото  на смъкната от мен цена.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами не знам, това, което аз заглеждах не ми направи впечатление на супер евтино, такива цени съм виждала и в БГ. Естествено, не отидох със списък и снимки, за да сравнявам до последния детайл и последната стотинка. Иначе колежките ми си накупиха чанти. А аз тръгнах с нагласа да търся раница за първокласник, но нищо не ми хареса, а цените като за обикновена раница не ги намирам за по-ниски. Че дори и в Лидъл пускат раници за под 30 лева.

Общи условия

Активация на акаунт