Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 40 957
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 261
А бихте ли препоръчали добър препарат за отстраняване на кожичките?
Аз използвам Евелин и Коди, не намирам разлика между тях. И двата вършат работа.

# 226
  • Мнения: 2 179
Аз харесвам на CND ...
Имайте едно на ум за цветовете, защото GDCOCO имат и нова черна опаковка,а цветовета са ***а т.е. се различават (малко,но се различават)

# 227
  • Мнения: 7 532
Момичета, може ли да споделите по колко време печете база, лак и топ на Коди. Писах на съпорта им и ми казахя 2 мин за база и по 4 мин за цвят и топ. Струва ми се много.
Поръчах Suone 48 вата с 30 лампички, днес пристигна и искам вечерта да я изпробвам. Дайте съвет плс. Колко е минимално необходимото време за печене?

# 228
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, може ли да споделите по колко време печете база, лак и топ на Коди. Писах на съпорта им и ми казахя 2 мин за база и по 4 мин за цвят и топ. Струва ми се много.
Поръчах Suone 48 вата с 30 лампички, днес пристигна и искам вечерта да я изпробвам. Дайте съвет плс. Колко е минимално необходимото време за печене?
База 30-60сек., светли цветове 30-60сек, тъмни 60-120сек., топ 120сек.

Така действам със всички бази/цвят/топ.

# 229
  • Мнения: 7 532
Благодаря ти, nad-tab.   Heart Eyes Hug

Между другото, съпортът на Коди е доста неприветлив и само ти дава копи-пейст на готови отговори. Даже ме питаха от сайта им ли съм купувала - като че ли има някакво значение, нали съм купила техните продукти ... Не ви препоръчвам да се допитвате до тях.

# 230
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Аз комуникирах с Коди по фейсбук. Не се оплаквам. Дори ги похвалвам. Получих лак на Комилфло,  който няма нищо общо със снимката. Писах им, приложих снимки. До два дни ми върнаха парите. Даже и код за отстъпка ми дадоха. Парите ги преведоха на момичета, което прави поръчката от групата. Нз дали пише тук. 

# 231
  • Мнения: 145
MariaS, влез в Али и разгледай лаковете на GDcoco е снимки на купили ги, не на продавача. Новото 811а много прилича на търсения от тебе цвят. Не знам дали е като на показаното на палитрата на ferriy, но мисля че е подобно. На снимката на продавача изглежда прозрачен, убит, телесен цвят, но реално е ярка, почти неонова, светла праскова.

. Не е много хубава снимката, но можеш да добиеш представа за разликата между двата цвята.

# 232
  • ново
  • Мнения: 5 884

Това е 810, но на живо е по-неоново.

# 233
  • Мнения: 7 532
Момичета, какви са ви впечатленията за лаковете на Rosalind от Али? Вършат ли работа? Лесно ли се свалят с ацетон?

# 234
  • Мнения: 145
Аз днес си купих тези два разкошни летни цвята от магазин "Вишнев цвят" във Варна. Нямам търпение да се "намажа" с тях GrinningНа живо определено са по ярки.

# 235
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Едно сравнение, но ще го сложа в скрит текст, че ще е дълго ...

Скрит текст:
Да започна с това, че ще пиша за нови използвани от мен продукти за "преди (подготовка)" на основното лакиране с белеща се база Алесандро, после каучукова база Дама (споменавам я, защото утре ще я заменя с рейфорс на GDCoco, и ако ви е интересно ще напиша след 2 седмици как се е държала комбинацията), два пъти цвят и топ на Дама.
Първо да кажа, че пробвах комбинацията с маникюристка, като там имаше три разлики: първо преди да се усетя ми матира, а НЕ полира ноктите, после започнахме полагането на лака (Алесандро и т.н. стъпките) 5 мин. след нанасянето на матовия топ и трето запечатваше свободния край с всеки положен пласт ... 6 чАса след лакирането пренасях и събирах мноооого кашони с багаж и се получи олющване - не знам на кое от четирите неща - матиране, нанасяне след недобро изсъхване на положените заздравител и топ, запечатване или натоварване с работа, се дължи ...
Та, направих се след това у дома по следния начин: сутринта към 9 ... полиране, спирт, заздравител Евелин 8 в 1, матов топ Голдън Роуз (експеримента ми е с последните две - заздравителя и топа, до сега ползвах два слоя заздравител Микросел). Към 16 часА се лакирах с: Алесандро, база Дама, два пласта цвят и топ Дама. Не мръдна 14 дни, но НЕ съм запечатвала свободния край с нито един от посочените пластове ... Доволна съм Simple Smile Сега ще сменя базата на Дама с рейфонс на GDCoco и да видим Simple Smile

Целта на целия експеримент, и описания, и за утрешния със замяната на база Дама с рейфорс, е да видя дали с по-евтини продукти ще се получи положителен резултат ... Цената на Микросела е около 24 лв., а на заздравител Евелин 8 в 1 и мат топ на Голдън Руоз 10 лв. общо. Цената на каучковата база Дама е около 30 лв., а на рейфорса на GDCoco е 6 лв.

Скрит текст:

Ами ... това е Simple Smile

# 236
  • Мнения: 653
Ехааа момичета страхотни сте, благодаря ви много:bug:. Аз имам стария ГДКоко 811, но определено 810 е по-розов и май това е което търся. Дано го намеря и някъде из бг сайтовете, че не ми се чака от Али.

# 237
  • София
  • Мнения: 1 772
Ето го при мен 811а на ГДКоко, но е доста нефотогеничен. На живо е страхотен цвят, много покривен при мен, хем неонов но не искрящ, същевременно много нежно прасковено-пъпешов цвят. Всяка дама, която го видя на ръцете ми направи комплимент на цвета 🙃 😉

# 238
  • Мнения: 176
Мисля и аз да посетя този магазин 😊 На каква цена са лаковете, би ли споделила?


quote author=FBID1145409882147583 link=topic=1122152.msg39034596#msg39034596 date=1563469301]
Аз днес си купих тези два разкошни летни цвята от магазин "Вишнев цвят" във Варна. Нямам търпение да се "намажа" с тях GrinningНа живо определено са по ярки.
[/quote]

# 239
  • Мнения: 4 872
Момичета, какви са ви впечатленията за лаковете на Rosalind от Али? Вършат ли работа? Лесно ли се свалят с ацетон?
Имам няколко цвята и съм горе-долу доволна. Мога да прикача снимки, ако искаш и да ги видиш, както на готов маникюр, така и на палитра. Средна работа на покривност и се свалят нормално лесно според моят скромен опит. Trollface Ползвам лакочистител от ДМ.  Нещото, което със сигурност не ми харесва е четката. На някои лакове е дефектна т.е. неравномерно подрязана и ми цапа кожичките.

Общи условия

Активация на акаунт