Спечелете незабравим уикенд в RIU Pravets Resort с Schneider Electric

  • 8 654
  • 312
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 813
 Винаги сменяме при ремонт.
Серия Merten m.

# 226
  • Мнения: 5 695
Зависи от състоянието им. Ако са захабени тогава ги сменяме с нови.
Тази серия Unica ми хареса:
https://www.se.com/bg/bg/product-range/1268-unica/?filter=busine … d=1797568682bg_BG

# 227
  • Мнения: 1 399
Купуваме и ги сменяме при нужда. Unica Colors серията ми допада Simple Smile

# 228
  • Мнения: 1 167
Предстои ни ремонт.  Най-накрая имаме собствено жилище, което ще стегнем заедно с мъжа ми. Ще купим нови ключове и контакти.
Сега сме с бели ключове, които ужасно се цапат. Допаднаха ми ето тези https://mixandmatchnext.schneider-electric.com/#!/bg/bg/DEFAULT/frames, за всички стаи..
А от този детектор ще сложим на външната врата https://www.se.com/bg/bg/product-range/2079-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D … D0%BD%D0%B8%D0%B5,защото постоянно някакви чужди хора влизат във входа.
Тези контакти бих сложила в стаите, в които все ми липсва един допълнителен контакт https://www.se.com/bg/bg/product/MUR36037/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1% … D0%B7%D0%BA%D0%B8.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 12:41 от Lorelly

# 229
  • Мнения: 829
Задължително сменяме контактите и ключовете. Аз бих се спряла този за кухнята: https://mixandmatchnext.schneider-electric.com/#!/bg/bg/DEFAULT/frames , в детската стая: https://mixandmatchnext.schneider-electric.com/#!/bg/bg/DEFAULT/frames и в спалнята: https://mixandmatchnext.schneider-electric.com/#!/bg/bg/DEFAULT/frames Simple Smile

# 230
  • София
  • Мнения: 1 145
https://mixandmatchnext.schneider-electric.com/#!/bg/bg/DEFAULT/frames

Това бих избрала за хола Simple Smile

При ремонт винаги ги подменяме, тъй като са захабени.

# 231
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 382
Както вече писах, за новия ни апартамент купихме изцяло нови контакти, ключове и димери. Допада ми ето тази серия
https://www.se.com/bg/bg/product-range/1526-merten-m-plan/

# 232
  • София
  • Мнения: 1 039
Купувате ли нови контакти и ключове, когато правите основен ремонт на дома си или запазвате старите? - Последният път заменихме почти изцяло всички контакти и ключове и само този за стълбището не сменихме, понеже беше сравнително нов.
Коя от представените в темата серии на Schneider отговаря най-добре на вкуса ви?
Unica Colors серията ми допада

# 233
  • Мнения: 778
Да, при основен ремонт подменяме всичко, като новите трябва да съответстват на дизайна на новото обзавеждане.
Най-много ми допада  Unica Class

# 234
  • Враца
  • Мнения: 1 629
Да, сменяме всички ключове и контакти при ремонт. Допадна ми серията Unica.

# 235
  • Мнения: 1 154
Тази есен ще правя ремонт на кухнята и ще сменя ключовете и контакните. Тези ,които бих избрала и които биха ми се вързали на кухнята са "Одаж " бяло /естествено дърво.

# 236
  • Мнения: 961
При основен ремонт винаги подменяме и ключовете и контактите - защото новите са с по-добро качество и защото и при тях също има модерни и демоде визии.
https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuc2UuY29 … tc2czODg4Mzc5Mw==

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 17:54 от Vesi2015

# 237
  • Мнения: 1 782
Да, подменяме всичко. Хареса ми серията Уникан Колор.

# 238
  • Мнения: 2 794
Един път ми се е случвало да правя ремонт на апартамент закупен на тапа, тогава сменихме всичко по наш вкус. Сега ще се местим в ново жилище, но ремонтът няма да е основен. Вероятно ще има основни промени единствено в хола и след като имаме пълната концепция ще решим дали да сменяме всичко из основи, но най-вероятно ще бъде така.
Unica Allegro е серията, която най много ми допада.

# 239
  • Мнения: 895
Сменям когато се променя драстрично цветът и интериора , харесвам Unica Quadro

Общи условия

Активация на акаунт