Спечелете незабравим уикенд в RIU Pravets Resort с Schneider Electric

  • 6 889
  • 312
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 11 080
Да, купуваме. От сериите харесвам Metern M-Plan.

# 241
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Купувате ли нови контакти и ключове, когато правите основен ремонт на дома си или запазвате старите?
Коя от представените в темата серии на Schneider отговаря най-добре на вкуса ви?

Задължително купуваме нови.
Хареса ми серията Asfora.

# 242
  • Мнения: 6 062
Задължително сменям всички ключове и контакти при ремонт. В тази връзка да разкажа как като се нанасяхме в нов апартамент, закупихме цял плик с контакти и ключове от серията Unica. Блокът тогава още не беше напълно населен и оставихме за малко плика до входната врата на апартамента. Когато го потърсихме беше изчезнал. Заболя ме сърцето. Наложи се да купуваме повторно, това което вече бяхме купили и платили. А някой някъде се наслаждава сега на прекрасните ви продукти безплатно. Grinning
Иначе по втория въпрос - много харесвам серията Merten System M.

# 243
  • Мнения: 61
Правихме ремонт и сменихме всички контакти и ключове сега ни предстои още един ремонт и ще си закупя:
https://www.se.com/bg/bg/product-range/1526-merten-m-plan/?paren … D0%BD%D0%B8%D0%B5

# 244
  • Мнения: 1 049
При основен ремонт подменяме старите ключове с нови.  Серията, която най-много ми допада е Odace.

# 245
  • Мнения: 2 772
Да, при основен ремонт купуваме нови, като запазваме тези, които не са забравени и стават още за използване.

# 246
  • Мнения: 261
Все още не сме правили основен ремонт, но със сигурност като правим такъв ключовете и контактите ще бъдат сменени с нови. Харесвам серията Unica Quadro.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 515
 Купувам нови ако са изгубили цвета си.

# 248
# 249
  • Мнения: 547
До сега съм правила 1 път ремонт у дома и запазих старите ключове и контакти.
Ако се наложи смяна - бих сменила в целия апартамент.

# 250
  • sofia
  • Мнения: 1 950
Когато правим ремонт, било то дори освежителен задължително сменямe всички ключове и контакти.
Това се налага не само, защото старите са амортизирани и най-често променили цвета си от светлината, а защото при всеки ремонт винаги измисляме нещо ново, което да добавим в стаята, което изисква или нов контакт на ново място или ключ за някоя лапма.

Най-много ни допада серията Unica Quadro,  тъй като тя придава по-различен вид на иначе добре познатата Unica.

# 251
  • Мнения: 654
Основен ремонт се прави на 10-15 години при нас, така че всичко си е доста захабено... Ключовете и контактите са пожълтели, абе напълно амортизирани. Затова при основен ремонт всичко се сменя.
Привлече ме серия Merten System M.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 470
Да, сменяме ги. Тази серия ми допада - Merten M-Plan

# 253
  • Мнения: 546
Както всичко друго, така и ключовете и контактите извехтяват, променят цвета си и гланца, захабяват се. Затова при основните ремонти в къщи ги сменяме. 
Харесва ми Unica Colors.

# 254
  • Мнения: 477
Да , купувам нови ключове и контакти.Това ми допадна най-много https://www.se.com/bg/bg/product-range/1268-unica/?parent-catego … d=1797568682bg_BG

Общи условия

Активация на акаунт