Паническо разстройство - 37

  • 29 224
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 353
Ооо, Салии, радвам се за теб! Приятна почивка! Много си права, всичко е в главите ни.. Някой ден всичко ще се оправи, някак си ми се иска да вярвам...

# 646
  • Мнения: 5 680
Случая е сериозен, според мен не се доверявайте на мнения от форума. Отидете на специалист психиатър и потърсете мнението на гинеколога..
Здравейте, при получаване на паник атаки по време на бременност 6м. може ли да се изпишат някакви лекарства. За една позната питам, тя е зле всеки ден, а са й казали, че нищо не може да пие, това в провинцията. Аз обаче не съм сигурна.
Сериозно е затова питам, има ли такива от вас, които са се лекували по време на бременността. Не съм питала с какво. А психиятрите не са под път и над път.

# 647
  • Мнения: 1 782
Здравейте, при получаване на паник атаки по време на бременност 6м. може ли да се изпишат някакви лекарства. За една позната питам, тя е зле всеки ден, а са й казали, че нищо не може да пие, това в провинцията. Аз обаче не съм сигурна.
Доколкото знам спешните капките на Бах са безвредни и могат да се пият дори и по време на раждане.
Аз си взех и си пръскам, но много рядко. И Валидол съм взимала 2-3 пъти по 1/4 хапче.
Но все пак АГ да потвърди дали може или не.

# 648
  • Мнения: 148
Сали, да ти е много хубаво моренцето!
Като имаш време може ли да споделиш как оправи тая чудесия с кръвното.
Аз от една седмица съм луднала - вдигнах го до 160/110 после пада. Бях на лекар даде ми хапчета, но не ги пих защото си стана нормално. От вчера пак същата история - утре ще ми правят изследвания. Тея два дена сигурно съм го мерила на 200 пъти. Преди малко почнаха и бясни екстрасистоли, но с това притеснение не се изненадвам. Чудя се ако почна АД, дали всички тези физически прояви ще престанат. Явно при мен деанксита не помага.

# 649
  • Мнения: 4 406
Ох, благородно завиждам за почивките. Аз, като безработна съм наказана. Щото няма пари. Али, ти поливаш зеленчука, аз го бера.
Само аз не съм се оплакала от пулса. Нещо е хвръкнал до небесата тези дни. Ама не му обръщам внимание, не съм го  и  мерила. Даже днес размествах, търках един килим в градината, зор, ама с почивки. Казвам си ще мине.

# 650
  • Мнения: 23
Здравейте мили дами.Нова съм.Днес реших да си направя регистрация и да пиша ,да споделям ,да чета и да търся утеха за душата.От скоро съм с паник атаки и натрапчиви мисли.Ужасно е.Пия дианксит няма полза.Спрях го вече няколко дни.Ревах,джасках се питах луда ли съм кво става с мен вече приех всичко сега съм на фаза да си взема животеца в ръце и да плувам към брега.Много лошо момичета....Проблемите утре ще ги напиша от къде идва всичко

# 651
  • Мнения: 353
Здравей, Радост.. Не се притеснявай, ние тук много си се разбираме, ще изслушаме и теб.. то аз май само тук мога спокойно да напиша какво ми е, иначе навън не смея, пък вкъщи хич.. забранено ми е да се оплаквам, от време на време си поплаквам тайничко..
Деанксита е най-лекия АД, пила съм го около година може би. Утре ще разкажеш по подробно какво ти е Sparkling Heart

# 652
  • Мнения: 1 372
Като имаш време може ли да споделиш как оправи тая чудесия с кръвното.
Ели, миналата година през ноември-декември започна при мен. Високо кръвно, около 180 горна граница и пулс около 120. Изписаха ми лекарства за кръвното и бетаблокер за пулса. Започнах и АД, защото бях доста зле, с тежка агорафобия, паник атаки, страх от какво ли не. Приеха ме в кардиологично защото не се оправях. Направиха ми биохимия и ме диагностицираха с базедова болест. Комбинацията от лекарства за Базеда и хипертонията + АД и много борба от моя страна ( особено с агорафобията ) , това ме оправи, но бавно стана, месеци минаха. Направи си изследванията и ако пак ти изпишат лекарства за кръвно , пий ги, не се колебай и не се страхувай ако ти кажат че се пият доживот. Като помине време ще се стабилизираш и ще ги спреш. Високото кръвно не е шега работа. Иска си лечение. Ще се оправиш, ще видиш, трябва време. Ти сега си в началото. Опитвай се да подхождаш спокойно и се въоръжи с търпение , само след месец нещата ще са доста по-добре ♥️

# 653
  • Мнения: 964
Наш познат каза на мъжът ми че си е излекувал кръвното за 3 месеца  и то завинаги с Антипрес от аптека Лечител  .

# 654
  • Мнения: X
Еми не ми пада кръвната захар, поне засега. Даже е малко височка - сутрин на гладно 5.7. Ама то май и тия глюкомери не са супер точни.

# 655
  • Мнения: 1 782
Еми не ми пада кръвната захар, поне засега. Даже е малко височка - сутрин на гладно 5.7. Ама то май и тия глюкомери не са супер точни.
И на мен ми се струва висока, а и като хапнеш - сигурно още се вдига.
Само хапчета ли пиеш или и хранителен режим?

# 656
  • Мнения: 23
Здравейте !Да споделя и аз за паник атаките и натрапчивите мисли.От около една година получавам паник атаки когато пътувам в автобуса за работа и рядко на вън.Опитвам се да се контролирам без успех.С паник атаките се примирих,но с натрапливите мисли не мога.Бях в тежка депресия.Започнах да се мразя и да мразя живота си.Детството ми не беше детство.Имах майка,която беше е студен човек.Не помня някога да ние гушкала или да ни е казвала,че ни обича.Помня когато ни биеше ни наричаше копелета.Помня как тя си купуваше луксозни дрехи и обувки а на нас нищо.Помня как чистеше нон стоп и как забравяше да ни нахрани.Не можше да готви и все кренвирши и лютеница ядохме.Баща ни бе друг човек.Обичаше ни и ни готвеше ,но често го нямаше.Един ден си играхме на вън и тя отишла на село без да ни каже нямаше телефони и ние нямахме ключ за вкъщи.Вече се стъмняваше всички се прибраха а ние гладни на улицата.Търсихме я във всички нейни приятелки и накрая една от приятелките и ни прибра и спахме у тях.Никога не говореше с нас за нещата от живота.Минаха години и стана време за бал.С тате ходих за рокля ,защото тя не искаше.Много тежко ми беше.Отидох студентка никога не звънеше да ме пита как съм.Омъжих се .Стана време за сватба.Ходих за рокля с тате.Родих момченце.Чувствах самота и студ.Имах малко проблеми докато напаснем характерите с мъжът ми и свекървата.Минаха години чувствах се без подкрепа.Сега имам две деца ,страхотна работа .Живеем отделно и сме много добре,до преди няколко месеца докато една далечна семейна приятелка не взе да звъни на мъжът ми често.Викам си приятели са споделят .Така година и половина.На него звъни на мен -не!Усъмних се.Взех да питам кво става що тая Петя все на теб звъни .Взе да ме дразни.Той ми каза тя все звъни когато те няма.Един ден съм в отпуска и сме си в къщи.Телефона му звъни и той затвори.Питам кой звъни?А един приятел.Излъга ме.Стана още по съмнително.Телефона му все на вибрация и се крие като мишок.Седнах и поговорихме.Казах кво ме притеснява и ако има флирт с някоя жена да си помисли слагаме край на брака или продължаваме .Той мисли и ми каза,че тая звъни непрестанно праща му съобщения и няма интимна връзка с нея.Той и се обади ,каза и че по този начин му създава семейни проблеми и не иска тя да го търси вече.После разбрах ,че му е пращала още куб смс-и и не е искала да се примири.От тогава получих силен стрес,че губя семейството си и ,че тя ще го излъже и той ще поддаде.Ужас,паника,страх,рев,депресия.От тогава ме е страх да не се случи нещо пак и да се срине всичко.Питам се защо все на мен?Защо имам такъв труден живот и единствения човек който ме обича и него да загубя.

# 657
  • Мнения: 1 782
Радост, защо не се обърнеш към психотерапевт или психолог?

# 658
  • Мнения: 23
Сега ползвам онлайн психолог от вчера.Дано се изправя .

# 659
  • Мнения: 5 459
Моят пулс също е постоянно 80-90, ама вчера ходих на кардиолог и каза, че трябва да пия конкор. намери си и една екстрасистула в кардиограмата. Какво пък не може да му пиете на витамин Б12. Аз си намерих един на розови перлички. Ама много мирише от него като се изпотиш...

Общи условия

Активация на акаунт