🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 2)

  • 39 228
  • 1 329
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 68 659
На мен ми направи впечатление как вика на Георги...Георги.
5 дена са заедно, едно Жорка /Жорз...нещо да поразчупи.
Ужасно стерилно ми е такова отношение...делово и студено Rolling Eyes

# 226
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бил "кипра", защото трябвало да изглежда добре.

 Ами, не, не изглеждаш добре, "Малкодански"!

# 227
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Тцтц...тапети от китайска коприна. Още малко и детето ще им даде за душата.
Честно казано, не съм впечатлена от дома му.

# 228
  • Мнения: 36 499
Радвам се, че не събра 40-те точки.

Не са 10 долара за 1 брой, а за комплект от 4 - с безплатна доставка: https://www.aliexpress.com/item/Best-Hot-Sale-4-Pcs-set-Black-Go … 3-e9936bb31fd5-19

Ама и така е доста скъпичко... Целият комплект е към 80: https://www.aliexpress.com/item/KuBac-30-Pieces-Black-Gold-Dinne … bd8e-06aff3a7c1fc

# 229
  • Мнения: X
Тцтц...тапети от китайска коприна. Още малко и детето ще им даде за душата.
Честно казано, не съм впечатлена от дома му.
Е, какво да си впечатлена - отвори Алиекспрес и пазарувай! И целия свят, и хайлайфа ни от Китай пазарува, а в една друга тема мърмореха, че експлоатираме труда на хората, защото не купуваме качествени неща. Ми то този се има за най-качествен и пазарува от Китай, коя съм аз та да си купувам чаши от Zalto by Rossidi или прибори Herdmar Portugal!

# 230
  • Мнения: 36 499
Аз обичам да пазарувам от Али - има страхотни неща )) Обаче поръчвам само до 15 долара, за да не плащам допълнителни такси.

Излиза, че и елитът ни си купува джунджурийки от там, направо се възгордях от избора си Wink

# 231
  • Мнения: 3 743
Най-вероятно неговата посуда е оригинална, в Али Експерс са копия. В Икеа примерно масово лампите, и разбира се доста мебели, са копия на такива за стотици/хиляди левове. Оригинални колекции се водят изкуство и могат да бъдат добра инвестиция за бъдеще, ако се продадът като винтидж. Не визирам точно вилици в случая.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 22:07 от Emiliana V55

# 232
  • Мнения: 8 888
Беше абсолютно нелеп този тест - кое е кожа, кое коприна. Ми, всеки средно интелигентен човек ги знае тези неща и без да е учил дизайн. Ако в това се заключва професионализмът му, голям смях. Той е скучен и като облекло, жилището му е стереотипно - без въображение.

# 233
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз обичам да пазарувам от Али - има страхотни неща )) Обаче поръчвам само до 15 долара, за да не плащам допълнителни такси.

Излиза, че и елитът ни си купува джунджурийки от там, направо се възгордях от избора си Wink

Недей! Какъв елит, какви пет лева!

# 234
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Къдеподяволите е лайк бутонът? Laughing

# 235
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сигурно едва са го навили да участва. Ама е изчислил, че по това време на годината не спят зимен сън в този студен и черен дом, и ще може да изгрее на "синия" екран /както се казваше навремето/.

След великото прозрение за дивана и пердето, сигурно очакваше, че те нищо няма да познаят /да бе, да!!!/ и той ще блесне. Да, ама не!

# 236
  • Мнения: X
Какво е облякла Енджи за утре??!! Не е на център и тя, ама...

# 237
  • Мнения: 68 659
Отивам да си лятам аз в копринените чаршафи...след като си измих зъбите с черната си четка със златните космИ... Joy

# 238
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Лек евгениминчевски шик.

# 239
  • Мнения: 1 941
Златна четка с черни косми е гъзарията 🤣😜🙊

Общи условия

Активация на акаунт