🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 2)

  • 39 207
  • 1 329
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 17 616
най-обичам хора които се 'хвалят' че са 'лудували' и са 'зимали' и поркали. хората които зимат обикновено зимат тотално разбъркани неща които ги правят компот и не изглеждат така като тази дама. която квато и да е ми седи свежо. аз харесвам къси женски прически така че може да е заради това. общо взето когато трябва да казваш че си чудак и луда глава то в сто процента от случаите не си. но то пък кой не е лицемер. облизването на лъжицата не ми хареса. винаги се сещам за онези осем девет лъжички които смени калин вельов като опитваше. значи може !! лорина заслужава десерт от митьо пищова ама не ягоди ако менти така слабо

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 310
Някой питаше за месарския магазин, в който пазарува Йоана. Намира се в "Лозенец", в частта към пазара на Римската стена, на ул. "Милин камък", непосредствено срещу двора на 35-то училище. Точно срещу него е и магазина от който пазаруваше зеленчуци и "момчетата я черпят ракийка".  Wink

# 617
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
Дано Йоана е намерила своя път и да си гледа здравето! Банановата торта е хубава, но адски тежка....за след обилна вечеря не е най подходящият завършек, да не кажем хич! Трябва нещо малко, ефирно за да не натежи в общия баланс на храненето! То е ясно, че неядящата сладко можеше да опита и да си замълчи деликатно, но тя съзнателно подценява другите, вероятно за да спечели!
Ами тя яде малко и после каза "Мерси, аз съм готова.......много сладко"
Лорина съм я гледала само в "Скъпи наследници" и си мислех, че говор, стойки е от самата роля  newsm78 Ама тя и тук си е същата. Ами не ми харесва.

Забелязахте ли Ева как не спираше да яде, докато другите гледаха Йоана докато се обясняваше  Joy

# 618
  • Мнения: 36 489
Не, тя опита, блъсна чинията и го каза дръпнато - все едно, че е опитала отрова. И после се хвана за главата.

Ако е планирала това, като оправдание да даде по-ниска оценка, значи е много лоша актриса - изглеждаше изкуствено, все едно, че е искала нарочно да обиди домакинята, а не че наистина й е станало нещо от сладкото.

# 619
  • Мнения: 39 318
Че и в Скъпи наследници играеше много дървено. Еле па в комплект с  Орлин, съвсем гора.

# 620
  • София
  • Мнения: 11 575
Като не обича десерти, по-добре да не ги пробва, знае вкуса на течния шоколад и очевидно знае, че не ѝ харесва, така че определено това беше демонстрация.
Аз много бих се обидила, ако някой ми реагира така на ястието. Затова и също правя по две салати, слагам неща за боцкане на масата, не държа всеки да яде от всичко, кой каквото обича, важното е да си тръгне сит и доволен. Много мразя и мен да ме карат да ям нещо насила, видиш ли колко е вкусно като знам, че няма да ми хареса, защото не обичам дадения продукт.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 14:12 от Niya-

# 621
  • Мнения: 7 573
Лорина е много неприятно същество , драмата с десерта беше смехотворна... във "Връзки " многоми харесваше,особено визуално.

# 622
  • Мнения: 35 112
Тая Лорина на всичко реагираше ужасно. Погледи, гледа страшно, блъска чинии. Ай, бегай!

# 623
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
 А на мен Йоанна ми направи лошо впечатление. Говори изключително високо, направо вика, изглежда ми пренавита, занемарена и отчаяна. Стана ми мъчно, особено когато не спира да повтаря колко интересен и шеметен е бил животът ѝ преди и как е имала нужда да спре на бавни обороти.
Лорина не ме дразни, младо е още момичето, ще се окопити с времето.

# 624
  • Мнения: 36 489
Сега като се замисля се питам, забележката й в лимузината, че отиват към краен квартал, какво трябваше да означава?

# 625
  • Мнения: 28 493
Демонстрацията с десерта е признак на лошо възпитание! Опитай, не ти допада, отмести чинията или не и си мълчи! Няма как всичко на всички да хареса, на гостите си не се сърдя ако не ядели това или онова...гледам И аз да има разнообразно да се заситят, ама такива коментари...!

# 626
  • Мнения: 36 489
Във Фб някой е открил, че Лорина се римува с Гадина...

# 627
  • Мнения: X
Гледала съм две-три серии от "Връзки" (не го помня Ишков от там), Лорина в този филм видях за пръв път и просто не ми хареса. Не заради ролята, нещо в нея не ми хареса, излъчването ѝ, това, което носи в себе си. Така съм с хората, някои веднага знам, че не ги харесвам. Тя е от тях. И ето - имало е защо да не я харесам. Груба е и такава една, малко с агресивно и мъжко поведение. Няма нежност и женственост, което рязко контрастира с уж миловидното и лице, но всъщност и то не излъчва нищо момичешко.

Вчера изгледах серията, благодаря за линка, ами ребърцата бяха заляти с много мазна и странна марината. Салатите - бих ги яла, ако аз си ги приготвя. В Йоана е мърляво и аз не съм чистофайница до блясък, но не мога да ям навсякъде.
Ишков беше облечен като бай Ганьо - карирана риза, размъкнато нещо като жилетка под размъкнато сако. Тая 5 дневна брада не му стои като 5 дневна брада, а като на някой запуснат мъж. Само претенциите му големи. Не съм обърнала внимание Ева как лапа, но и тя се оказа, че само визуално и музикално става, иначе много има да работи върху себе си. Не е добре, че експлоатират образа и толкова рано преди да се е ошлайфала, защото ще загуби интереса и симпатиите на хората, и дори да има какво да покаже после, на никого няма да е интересна. Ако родителите ѝ имат акъл, ще я спрат, а не да задоволяват амбиции да имат популярна дъщеря. Не съм сигурна, че такива изяви ще и очертаят светло бъдеще.

# 628
  • Мнения: 36 489
На мен не ми изглеждаше мърляво у Йоана.

П.п. хареса ми доста повече от онзи крийпи дизайнерски апартамент от предната седмица.

# 629
  • Мнения: 7 573
Ишков беше баща на Лорина във връзки. Самата Лорина я обличаха доста добре в сериала и с късата прическа ми харесваше , сега ми е една никаква.

Общи условия

Активация на акаунт