Тренировки в домашни условия - 100

  • 23 644
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 952
Тайга, дано не преминаваш повече през такъв стрес!
За снощи отчитам ден 2 С Джилиан и 30 минути post workout йога, която ми дойде супер.
Знаете ли някаква приятна пробрама за мобилност?

# 286
  • Бостън
  • Мнения: 13 550
Тайга, съжалявам за стреса, дано не се повтаря!

Птиче, просто Ютюб Simple Smile не е някаква специална компилация, просто мои любимости... Музикалният ми вкус е малко еклектичен, опасявам се Grinning

Вчера и аз отнесох 2 тежки комплимента, но по важното е, че накарах инструктора да ми каже слабите ми места според него - след 3 тренировки и 2 масажа цяло тяло младежът имаше предостатъчно мат'рял за анализ Grinning
Скрит текст:
... онзи ден ММ ме тормози нещо по Вайбър и аз го заплаших, че ако не спре ще си наема най-секси масажиста в хотела и ще му транслирам сесията Grinning
6/22 Пилатес 66 мин



PS Преди години Йълдъз Ибрахимова направи феноменален концерт в зала България след излизането на албума и Марджанджа и това си остава за мен лично най-емоционално разтърсващият концерт на който съм била!
Mix - Yıldız İbrahimova:

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 09:52 от Agent Provocateur

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
За днес Апър Елит, 60 минути, Асайлъм2. Доволна, макар и нервна от други, роднински изцепки. Надявам се утре да си продължа по план с долна част, която ми идва тегава, но няма как. Трябва да се работи за крака постоянно.
Весела вечер!
Звезд, ох, аз нямам бицепсова обсесия, ама на, тренирам ги с равни на гърдите тежести Joy Силна част са ми и се справям, то и с гърдите, де, ама там на упражненията на Шон все са вързани с корем и заради него не ги вдигам, от мързел общо взето, да не Зема да се скина нещо. 😅😅😅

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 06:49 от luba_rizova

# 288
  • Мнения: X
Тайга, гуш и от мен!

Agent, гледа ли Casa de Papel? Подсети ме с Bella Ciao.

За 21 дни, може да се завъти и някаква програма от сорта на Shaun Week

Аз съм готова винаги и навсякъде да пътувам! В последно време имам все разни перипетии с отменени/закъснели полети, но дори и това не ме е отказало. За добро или лошо, планувам ваканции с месеци и години напред. Добре че децата поотраснаха и сега можем по-лесно да пътуваме с тях и да имаме по-активни ваканции.

7/8 - FB - Glute Activation Workout with Bands - Knee Friendly Butt and Thigh Workout - https://www.youtube.com/watch?v=E8AFhOuZ3JU
7/9 - 5 км бягане. Преди и след бягане започнах да правя загряване около 3 минути и после малко SAM (Strength & Mobility) - ето тези на един местен треньор - https://www.youtube.com/watch?v=v4yGD8t9ohA&feature=youtu.be § https://www.youtube.com/watch?v=cZkYVj6nLkg&t=304s
30 минути стационарно колело - не беше предвидено, но колежката ми си взе едно колело за офиса и го пробвах докато си проверявах имейл-а и отговарях на разни запитвания. Интересна идея, но ми е интересно колко бързо ще и мине ентусиазмът за него
7/10 - 8 км бягане (+ преди и след тренировките). Довечера мисля да замъкна ММ да караме колелета по баирите.

# 289
  • Мнения: 2 878
Ама все пак, преса и флайс правиха с 10 паунда, а сгъването/обикновено и чук/- с 12/тежестите не са много високи, но това е нормално, програмата е замислена по-скоро за средно ниво, като е възможно надграждане/. Странно е някак.
П.П. И допълвам тренировката за днес - Strong Lower Body Stacked Sets от LITE Series с Кети. При долната част натоварването е стабилно дори със същите или леко по-големи от показаните тежести. Добре, че утре почивам, защото усещам, че към леката МТ в трицепса и подмишниците/не знам какъв мускул има точно там, но подозирам, че протестира именно срещу пресата и флайса/ ще се добави и по-стабилна такава в крака и дупе.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 00:03 от zvezdi4ka14

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Така е, Звезд. На мен рамото ми е слабо място, там най-не издържам на повторения и тежести, та трябва да се стягам, но човекмвсенизбриа пътя на най-малкото съпротивление.
За днес Пауър Легс, Асайлъм2. Тегава ми почна, нещо не бях на кеф, но след 10 минута вече се вработих и започнах да си се кефя, направо Олимпиец се чувствам с Шон по време на Асайлъм. Много яка спортна атмосфера и тази пот, дето ти се лее и това доволно изражение, сякаш си спечелил олимпийски медал, като издържиш на някое упражнение цялото време. За съжаление чувствам умора в краката и последните 5 минути ми бяха много зле. Ще се наложи да мисля за протеини и нещо от сорта поне за тези 2 седмици, за да си помогна с резултатите, явно не възстановявам достатъчно.
Весел ден, изчезвам да чистя 😞😞

# 291
  • Мнения: 166
Отчитам за днес Cardio Recovery. Не знам какво прави тоя човек, но пак течеше пот от мен, е не както е през другите дни, но все пак...
Днес ще спортувам и чистене на къщата, защото едното ми дете е болно, а личният лекар е чак следобед на смяна.
Хубав ден на всички! 😊

# 292
  • Мнения: 3 952
От мен отново Джилиан, плюс йога и след това някаква кратка мобилност. около час и нещо ми се събра.

# 293
  • Мнения: 361
Аз си продължавам с ФБ. Вчера бях много зле, едвам се надигнах сутринта и съответно пропуснах тренировката, но тъй като в неделя не почивах, го броих за почивен ден. Днес пак не бях в много добро състояние, но се справих. Имам няколко такива дни в месеца, но гледам да не се отпускам, защото възможността да потъна пак в гадната депресия е много голям, а след тренировка определено се чувствам по-добре.
Тайга, съжалявам за ужаса, който си изживяла, дано нямаш повече такива преживявания.
Лек ден, момичета.

# 294
  • Мнения: 1 194
Аз съм си подкарала Ripped in 30. Гледам да увеличавам тежестите само, но съм главно с 3кг. Smirk
Вчера правих йога, защото ми изглеждаше невъзможно да правя нещо силово с мускулната треска, която имах. Ако се мотивирам, може и да избутам 4-те нива до началото на август, когато пак ще прекъсна за две седмици.

Sprinkles, и на мен ми е интересно дали ще има ефект от колело в офиса. Много иновативна обстановка във всеки случай!

Редактирам се с отчет. Промених тренировката за днес и направих Lift & Shred Level 1 на добрата стара/нова Джилиан. Много ми хареса. В началото ми напомняше на 80 ДО, но има някои доста интересни упражнения за цяло тяло и съм сигурна, че утре раменете ще са ми разглобени.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 22:13 от D_ana

# 295
  • Мнения: X
Добавям 50 км колело за вчера 7/10
7/11 - трябваше да бягам пак, но реших, че ще направя нещо за горна част  - https://www.youtube.com/watch?v=t6UnYPkY8Ls

Люба, и на мен от време ми харесват тренировките, от които си като изцеден. Дали от годините, дали от тичането, в последните години предпочитам тренировките да не ме изцеждат напълно.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 06:29 от Анонимен

# 296
  • Мнения: 166
Аз пък в това отношение имам "изкривяване". Тренирала съм 7 години по 2 пъти на ден волейбол. Останало ми е като вътрешно усещане, че ако не се изпотя и изцедя здравата, все едно нищо не съм правила. Вероятно и заради това толкова години, когато решавах да тренирам бях с Джилиън, а сега и с Шон. При него ми харесва, че виждаш срещу себе си хора, които се изморяват и не издържат също като мен на моменти. При Джил пък е обратното - винаги си изпълняват повторенията, винаги са усмихнати, едни такива перфектни, чак на моменти съм се чудила(особено в началото) аз ли съм толкова зле... Малко се отплеснах Rolling Eyes  

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
О, при мен е на моменти. След като 3 - 4 години бях на макс, преминах на ХиЧ, което ми се видя супер лежерно, но, тогава си броях и калории, нищо друго, постигнах много добри резултати откъм извйване на спортна фигура. После вече ме мързеше Да се върна на тежките неща. Но сега ми е ок, а и вече не се раздавам на 100%, не съм на 20 години. Но, много съм доволна, защото резултат има. Разбира се, с режим би било абсолютна трансформация, но режимите са нещото, което абсолютно и категорично съм отказала.
За днес Крос Кор комбат от Тапаут, 45 мин. Бях се нагласила да правя гръб и корем на Шон от Асайлъм, но тази тренировка ми беше харесала миналата седмица, та реших да сменя. Ще видим утре какво ще да е, или нищо, или Лес Милс, трябва да има нещо и за душата в този живот.
Весел и усмихнат ден!

# 298
  • Мнения: 3 952
За вчера - поред ден с Джилиан, после около час йога. Много ми харесва да включвам йога след тренировка, доста съм задобряла, правя неща, които преди 4 месеца бяха табу. Изобщо, намирам голяма промяна в движенията, в издръжливостта, в силата... Само бричовете са константа Grinning
Аз обичам да се поизпотя, но със сигурност не се раздавам на макс. просто имам и една камара други неща на главата, както всеки де, и рядко мога да отделя достатъчно време за възстановяване.

# 299
  • Мнения: 4 751
Каква йога правиш?

Общи условия

Активация на акаунт