Тренировки в домашни условия - 100

  • 23 627
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 10 012
Дух, това се лекува с triceps kickbacks (всяка ръка отделно, не като при Шон и Джил, разликата е главозамайваща) и лицеви за трицепс. Peace Само търпение и работа ти трябва и си готова.
Работи с тежка гира, която да ти "седне", и да усетиш мускула. Поиграй си с тежестите, докато напипаш твоето.

ВЪобще всякакви вариации на триглавия мускул са полезни. При суингове с пудовка и бенч прес трицепса се активира също. Но това горното упражнение е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.


# 346
  • Мнения: X
Дези, аз това го правя от две години.
Благодаря за съвета. Може би трябва по често или с по-големи тежести, знам ли.

# 347
  • Мнения: 10 012
Дези, аз това го правя от две години.
Благодаря за съвета. Може би трябва по често или с по-големи тежести, знам ли.

И аз го правех, но резултат видях слд като започнах да работя с 8кг гира на ръка. И отделно. Това помогна при мен. Не теоретизирам.  Peace

# 348
  • Мнения: 2 877
Дух, аз подкрепям Дези, че големите тежести помагат за прибиране. Рамото ми, което товаря с 12-килограмови пудовки на преса, е най-прибраният ми мускул.
Триглавият мускул е много силен, въпреки че често се пренебрегва за сметка на двуглавия. Проблем може да е лакътната става, която често е слаба, но тя е сравнително защитена при kickbacks, triceps press и кофичките, които много добре натоварват този мускул. Back rows  с обратен широк захват също няма да натоварят ставата, позволяват големи тежести, защото гърбът помага, и добре натоварват трицепса.
Ако нямаш големи тежести/имам предвид от поне 5 кг нагоре, а за преси и гребане - от 7/, препоръчвам тази програмка с малки
 https://www.youtube.com/watch?v=zF5-pdf9mOk
Аз изненадващо нямам МТ от вчера и реално можех да продължа по календар с програмата, но все пак направих разтоварваща тренировка - Cardio Party с Кети. Видях, че се повтаря всяка седмица и реших да я направя поне веднъж. Може би е най-леката тренировка с Кети, която съм правила, и я препоръчвам смело на хора, които се завръщат след контузия и бременност или пък на които просто не им е ден.

# 349
  • Мнения: X
Благодаря ви.
Звезди, благодаря. Имам 5-6 кг гири, но истината е, че до сега правех с по 3.5 кг. явно просто са ми били леки, макар че не ги усещах леки. Но всъщност нямам прогрес с тежестите от доста време, в смисъл не съм покачвала кг-те. Ще включа всеки ден по малко упражнения от тези, които изброихте с Дези.
Благодаря!

# 350
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Само аз ли се напомпвам от големите тежести? Изобщо не се прибирам, а ставам обемна.  Sad Най-добре изглеждам с повече кардио, а не го обичам. Обичам тежестите. И след тях изглеждам дебела с дрехи. Без дрехи съм по-добре. Mr. Green

Имам лека МТ от вчера. Днес продължавам с БР10.

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Само аз ли се напомпвам от големите тежести? Изобщо не се прибирам, а ставам обемна.  Sad Най-добре изглеждам с повече кардио, а не го обичам. Обичам тежестите. И след тях изглеждам дебела с дрехи. Без дрехи съм по-добре. Mr. Green

Имам лека МТ от вчера. Днес продължавам с БР10.
И аз. Помпам се като биче. Ако имам и сланина, работата е ужасна. Те ръцете са ми огромно големи именно заради обемния мускул в комбинация със сланинка. Каквито и упражнения да правя с тежести, се помпам. То за това и, мисля си, с кардиото се справям успешно, тялото си знае, че то му се отразява чудесно. П. С. А ти какво ще почваш след БР, мислила ли си по въпроса?

# 352
  • Мнения: 3 491
При много голямо сваляне на килограми има вероятност част от кожата да не може да се прибере И аз имам леко висяща долна част, от горната страна ръцете са добре, раменете също, но от долната има работа Аз не мога да преценя големите тежести как ми влияят, защото работя с максимум пет заради проблемите с врата, но принципно и при мен нещата са по-добре, когато по-често включвам кардио, плуването на морето ми се отрази много добре на ръцете, правих и махове във водата   Не ми работи точката на клавиатурата на телефона

# 353
  • Мнения: 10 012
Специално трицепсовото разгъване не помпа, а прибира.
Аз не се напомпвам, но и много кардио правя.

# 354
  • Мнения: 3 946
За снощи отчитам една Джил, после уж си пуснах йога за айляк, а тя си се оказа цяла трнировка.
Момичета, как борите бричовете? Спазвате ли хранителни режими? Само тренирам, имам повече сила, факт, но обиколките не мърдат и с милиметър. Не правя нещо като хората или очаквам чудеса прекалено скоро.

# 355
  • Мнения: X
За снощи отчитам една Джил, после уж си пуснах йога за айляк, а тя си се оказа цяла трнировка.
Момичета, как борите бричовете? Спазвате ли хранителни режими? Само тренирам, имам повече сила, факт, но обиколките не мърдат и с милиметър. Не правя нещо като хората или очаквам чудеса прекалено скоро.
при мен само тренировки никога не са помагали, за да мръднат сантиметрите. Храната е важна.

# 356
  • Мнения: 1 402
Дух, не е нещо непоправимо, присъединявам се към мнението на дези и звездичка, с тежести ще се получат нещата, 3,5 кг не са изненада за мускулите, щом имаш 5 - 6, ако си вземеш и  нещо от сорта на 7 - 8, че и 10 за големите групи...хвани някоя по силова програма и действай...тежестта си я нагаждай ти - хем да изпълняваш правилно, хем мускула, който тренираш да запарва...също кофички на пейка и лицеви със събрани ръце удрят точно тази част, която ни виси там на жените...искам и други неща да напиша, обаче от телефона ми е трудно....

# 357
  • Мнения: 268
 Темата за бричовете и мен ме вълнува. Не искам да свалям повече кг, защото положението в лице и гърди ще стане страшно. Затова съм се примирала да съм леко дебеличка. Искам обаче вместо мзнини поне да има мускул на съответното място.
Също като гледам Кели от Фитнесблендер, се чудя дали не е структура на тялото в някои случаи. Тя е много тренирана, но отстрани на бедрата поне на мен ми се струва, че има бричове.

Имам голям проблем с китката на дясната ръка напоследък. Влошава се от планк на цяла ръка. Усещам остра болка в такава позиция. Онзи ден правих кардио флоу на кокалчетата на пръстите и на възглавничките на китката, но на следващия ден още повече ме болеше.

Знаете ли къде мога да гледам онлайн 80до?
Ще заминаваме на почивка и търся тренировки само с ластици и собствена тежест.

# 358
  • Мнения: 9 707
На мен това висящото на ръцете се прибира много бавно и някак на тласъци.
 Упражненията за трицепс  наистина имат ефект, но за съжаление има много да се упражнявам докато си харесам ръцете.

# 359
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Само аз ли се напомпвам от големите тежести? Изобщо не се прибирам, а ставам обемна.  Sad Най-добре изглеждам с повече кардио, а не го обичам. Обичам тежестите. И след тях изглеждам дебела с дрехи. Без дрехи съм по-добре. Mr. Green


Имам лека МТ от вчера. Днес продължавам с БР10.
И аз. Помпам се като биче. Ако имам и сланина, работата е ужасна. Те ръцете са ми огромно големи именно заради обемния мускул в комбинация със сланинка. Каквито и упражнения да правя с тежести, се помпам. То за това и, мисля си, с кардиото се справям успешно, тялото си знае, че то му се отразява чудесно. П. С. А ти какво ще почваш след БР, мислила ли си по въпроса?

Мхммм. Лошото е, че над мускулите винаги ми остава слой сланинка, която не мога да махна. И си стои сланинесто.  Mr. Green
Чудя се и аз какво да подхвана след БР. newsm78 Нещо не много дълго и сложно трябва да е, защото лятото в жегите ми е най-гадния период за тренировки. Иска ми се да включа и повече кростренажора. Мислех да го редувам през ден с Джаки Уорнър и тренировките й за цяло тяло. Или ако имате други предложения с тежести в рамките на 30-тина минутки?

Общи условия

Активация на акаунт