Тренировки в домашни условия - 100

  • 23 692
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 784
https://youtu.be/HGuvt0TPWpQ обаче си трябва ластик,шелк-а евентуално с по малка топка https://youtu.be/ezRo4uWviG0 аз бих си взела топката ,постоянно се чекна на нея ,лежа на мост,изправя ми гърба,ползвам я като лежанка,Абе много ми е любима ❤️ и степ ъп-а на диван.

# 481
  • Мнения: 361
За днес това https://www.fitnessblender.com/videos/functional-upper-body-work … -and-coordination   - два пъти го направих, защото ми се стори леко натоварването.
Да ви споделя разочарованието си от вчера - направих снимка на дупето и я сравних с такава от края на април, оказа се че формата не само не се е подобрила, а дори е станало по-зле. Отдавам го изцяло на храненето, защото аз за тези три месеца увеличих и тежестите и количеството на тренировките за тази част, но като си погледнах дневниците в МФП се оказа, че до края на април съм се хранила по-въглехидратно (120-150 гр. въглехидрати на ден). После минах на НВХ с 50-60 гр. въглехидрати на ден и резултата е, че явно НВХ не е за мен на този етап. Както писах вчера - пак увеличавам въгл. и ще стане окончателно ясно дали е само от храната или бъркам нещо и в тренировките. Съжалявам, че пиша в тази тема за това, но реших че тук е по-удачно да споделя тези си наблюдения.
Агент, винаги невероятни снимки споделяш.
Аманда, как си, надявам се всичко да е наред с изследванията.
Хубав ден!

# 482
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
И аз чакам новини от Аманда.

Агент, леле, какви красоти споделяш. Страхотни ваканции си правиш винаги! Grinning

За днес отчитам БР11. И понеже имах спомени и очаквания, че е лека, не ми дойде като такава.  Joy Нищо сложно, но очаквах да не ми вдига толкова пулса. А от жегата вода тече от мен. Crazy

# 483
  • Мнения: 166
Аз цяла седмица ще съм на една и съща тренировка Core Cardio i Balance, та само ще минавам да ви чета. Вече съм си вкъщи и след справка с кантара тежа колкото и преди да замина на лагера. Доволна съм, защото след толкова обилна храна, очаквах да съм качила.

От известно време ме мъчи един въпрос. Надявам се да съдействате с информация. Разглеждам си Insanity календара, но никъде не откривам в кой ден се правят 2 от тренировките - Insane Abs и Max Interval Sports Training. Това бонус тренировки ли са или има бякаква грешка в календара?

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Аз цяла седмица ще съм на една и съща тренировка Core Cardio i Balance, та само ще минавам да ви чета. Вече съм си вкъщи и след справка с кантара тежа колкото и преди да замина на лагера. Доволна съм, защото след толкова обилна храна, очаквах да съм качила.

От известно време ме мъчи един въпрос. Надявам се да съдействате с информация. Разглеждам си Insanity календара, но никъде не откривам в кой ден се правят 2 от тренировките - Insane Abs и Max Interval Sports Training. Това бонус тренировки ли са или има бякаква грешка в календара?
Ако имате делукс пакета, може да смените Кардио Абс с Инсейн абс, и Кор кардио и баланс с Макс интервал спортс трейнинг. Това го пише в моя календар.

# 485
  • Мнения: 166
luba, благодаря за информацията. Както се казва, сега ще спя спокойно, че разгадах тази мистерия. Още в събота тогава ще пробвам Max Interval Sport Training. Хубав ден, дами! Grinning

# 486
  • Мнения: 2 887
Михайде, Max Interval Sport Training ми харесваше най-много от целия втори месец/малко по-лека и много по-разнообразна е от остоналатие тренировки/ и доста заменях с него.
Дух, упраженинето на топка, което си показала, всъщност е доста трудно и ако нямаш опит, може да не се справяш с него. Алтернативата е повдигания с крак на ръба на стол и ръце, захванати за краката му, но тъй като този вариант е значително по-лесен, може би трябва да се правят двойно повече повторения.
За степ-ап има толкова варианти - книги/захванати с тиксо/, обърната кофа за чистене, рамка на легло и пр. Елементарно е да се намери нещо. Трябва само повърхността да е равна и стабилна.

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 14:46 от zvezdi4ka14

# 487
  • Мнения: 4 784
Аманда на лекар ли отиде ,че бях на море и чета отгоре-отгоре? Аз съм утре да видим какво лечение ще ми назначат за хипер функцията.Днес ще правя новият фикс,дето в сниман в реално време.

# 488
  • Мнения: 3 491
Ноу фрейм,
Скрит текст:
не съм писала, за да не ви занимавам с моите проблеми. Звезди обаче доволно я позанимавах....
Пуснах пълен пакет за щитовидна жлеза,  антителата / по-конкретно ТАТ/ е висок, доста над референтните стойности. Сигурно ще се окаже Хашимото, освен ако няма някакъв проблем на гърлото, който да повишава ТАТ. При ендокринолог ще отида другата седмица. Хормоните са в референтните стойности, въпреки че май не всички са идеални според това, което ми каза Зведи, а и което прочетох по форуми.  Стискам палци при теб всичко да е безобидно.
Тренирам с програмата на Линда с малките тежести /то моите малки са тройки/.
Агент, приказни снимки, изглежда всичко много красиво и вълнуващо.
п.п забравих да пиша - Дези, Деси, страхотни сте! Много ми харесвате и двете!

# 489
  • Мнения: 1 402
Стискам палци на Аманда и Ноу фрейм всичко да се разреши по възможно най-добрия начин за тях....Hug
Аз го подкарах на волна програма...след пирамидата за долна част имах лека мт на дупето и на следващия ден, т.е. вчера потичах около половин час, много добре ми дойде...
Днес стягам багаж за морето, иска ми се да потренирам нещо там, в хотела ще има фитнес, ама там ще се чувствам като в небрано лозе...така че, съм отворена за идеи за тренировка в хотелска стая без оборудване или максимум две гири четворки и ластици...искам да намеря приложение на въглехидратите, които евентуално ще приема, понеже знам, че най вероятно няма да мога да устоя на някой и друг десерт и плодове...Blush
Мисля си за hiit тренировки, те са най подходящи за бързо изчерпване на гликогена нали?
Звезди, много са ми разредени на мен силовите тренировки втората и третата седмица от програмата, за това съм решила като се върна от почивката да направя пак първа и втора седмица, там като, че ли са по концентрирани .

# 490
  • Мнения: 2 887
За мен всъщност няма голяма разлика между седмиците. Може би единствено в първата силовите са застъпени по-силно заради двойната пирамида. Иначе трета ми е дори по-силова от втора, тъй като Body Weight and Bands много не я усетих, особена за долна част. При мен по-скоро се получава много бързо привикване и затова гледам да заменям индивидуални тренировки/при кардиото няма значение, там мога да въртя едно и също, но пък ми омръзва/, но самата ротация като структура ми харесва. От вчерашната обаче пак нямам ефект въпреки плиометрията/мислех, че поне тя ще ме удари в квадрицепс или прасци/. Другата седмица може би ще заменя с нещо от 80ДО.
Ако на морето има фитнес +инструктор+пудовки, може да поискаш да те научат на основните упражнения - всякакви видове суингове, изхвърляне/snatch /освен ако нещо не бъркам и не е изтласкване на български/, мелнички и турско изправяне са тези, при които при неправилна техника може да се стигне до контузия/евентуално и ореол/halo, но там не виждам особен риск/. Пудовката е много хубав уред, успешно можеш да го ползваш и за кардио /5 повторения турско изправяне и си вир-вода/, и за силови тренировки.
Иначе интервали можеш да си правиш на който и да е кардио уред. Свали си някакъв таймер - 20/10, 30/10 или 45/15, както го чувстваш.
Гликогенът според мен много не знае с каква точно тренировка го гориш и съответно не проявява предпочитания/въпреки че има и други виждания/. Аз лично намалявам теглото, ако не ям след тенировка. Тъй като тренирам вечер и закусвам късно, това значи минимум 12-13 часа без храна.

# 491
  • Мнения: X
Отчитам 5 км бягане. По-късно мисля още нещо, но утре ще отчета да не ми мине котка път.

Агент, красота! Замислям дали да не се замъкна там догодина Sunglasses


Аманда и Ноу Фрейм, стискам палци!

Люба, все мисля да те питам - децата как издържат на такива преходи? Моите мрънчовци 10-15 км им е макс Sad

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Отчитам 5 км бягане. По-късно мисля още нещо, но утре ще отчета да не ми мине котка път.

Агент, красота! Замислям дали да не се замъкна там догодина Sunglasses


Аманда и Ноу Фрейм, стискам палци!

Люба, все мисля да те питам - децата как издържат на такива преходи? Моите мрънчовци 10-15 км им е макс Sad
Лесно, не ги взимаме 🤣🤣🤣🤣. Няма начин да ги мъкна, дори и баткото няма да издържи.

# 493
  • Мнения: 2 887
За днес - Old School Cardio Plus Kickboxing от груповите тренировки на  Кети, с която замених Rev'd Up Rumble. Останалите тренировки обаче ще си карам по календара за седмицата с евентуалното изключение на Cardio Party, което обаче ще мисля чак през уикенда. Иначе днешната тренировка действително ми напомни старите тренировки на Кети като Kick Punch and Crunch например.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 450
Добро утро
Тренировка на площадка днес
Набирания
4, 3, 2, 1, 1, 1
Кофички на пейка
10, 8, 5, 4, 4
Колене към лакти /на лост/
3, 2, 2, 1, 1

Общи условия

Активация на акаунт