Случи ми се нещо странно XX

  • 59 403
  • 703
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 549
А някаква граблива птица с големи нокти, които евентуално да оставят следи върху човката на оцелялата кокошка?

# 346
  • Мнения: X
Не е човек, няма как да се добере до курника през ограда. Кучетата щяха да са го спипали. Според мен е някаква белка, ама как ги замъква без следи ми е непонятно.

# 347
  • Мнения: 983
Обичат сапунче пък им се носи слава на мръсни животни ... Laughing
Дано не е нищо свърхестествено и скоро да установите какъв е проблема.

Замислих се за тези сенки, за които споделиха някои от вас, че си живуркат в някой ъгъл на стаята. Кзвате, че сте ги виждали. Но аз се замислих възможно ли е човек да си има такова в дома и да не може да го види, но то да е там и по някакъв начин да "смуче" енергия от обитателите на дома?
Според мюсулманите това е добро духче което пази обитатилите на дома.Моята племенничка когато била малка редовно виждала такова в апартамента им.Баба и казвала,че няма страшно и то е там за добро.А аз идея си нямам не съм виждала такова.

# 348
  • Варна
  • Мнения: 623
Преди няколко години баба ми и дядо ми си купиха нов апартамент. Ремонтираха го, стана уютен, много приятен. Не сме в един град, но често се чуваме и баба ми споделяше в продължение на половин година колко зле се чувства в него, как не може да спи, задушава се и се чувства така, сякаш няма стени около нея. Реших, че просто има нужда да излиза по-често, тя си е подвижна, има приятелки, всичко точно. Но когато отидох да я видя за седмица... Такъв кошмар не бях изживявала. Толкова силна негативна енергия, концентрирана, през цялото време бях напрегната, сякаш някой беше около мен непрекъснато. Супер зловещо. Едната сутрин просто се събудих и започнах да повръщам, от дете не бях. После ми олекна всичко, което се беше събрало в мен, но си тръгнах от там. Два месеца по-късно и те се изнесоха. Така че в моя случай сянка не виждах, но силна и зла мъжка енергия - определено.

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Случайно ми попадна това клипче.
Интересно е.
https://m.youtube.com/watch?v=ub16nOUKOeU

# 350
  • Мнения: 1 153
Случайно ми попадна това клипче.
Интересно е.
https://m.youtube.com/watch?v=ub16nOUKOeU

На този математиката му  е дошла в пове4е.

# 351
  • България
  • Мнения: 3 621
Вчера леля ми ми разказа, че необяснимо как, една по една, нещо е отвлякло 3 от четирите й кокошки на село, а на четвъртата клюнът й изглеждал като отсечен и била много стресирана. Подарила я на съсесдка, съседката казала, че кокошката е толкова уплашена, че яде само в присъствие на човек.
....... Имаме две големи кучета, които също нищо не са отразили, а по принцип пазят.
Кучетата си мълчат ,викаш Wink
Да не са замесени?

Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 09:07 от ирен22

# 352
  • Мнения: 2 990
За кокошките и аз мисля, че лисица е виновникът....

# 353
  • Мнения: X
Няма лисици в близост.

# 354
  • Мнения: 2 990
А порове ? И за тях съм чувала, че ядат кокошки ?

# 355
  • Мнения: X
Само вие си мислите, че няма лисици. Идея си нямате колко изобретателни са тези животни и през какви процепи се промъкват, за да се докопат до храна. Филмирате се излишно, няма нищо странно в изчезването на кокошките. Която и баба да попитате по селата, всяка е имала такъв случай. Порове, лисици, невестулки, грабливи птици...хора...всичко това, но не и някое мистично същество дошло да краде кокошки и да отсича клюнове.

# 356
  • Мнения: X
И преди се е случвало животни да ни убиват кокошките, но не и да изчезват безследно.

# 357
  • Мнения: X
Безследно изчезнали кокошки - залагам на човешка намеса Wink Някой ги е откраднал.

# 358
  • Мнения: X
При наличие на овчарки и висока ограда трябва да е бил много голям ентусиаст, за 3 кокошки ... Мястото е оживено, имаме съседи от всяка страна, не съм се сетила да попитам дали по техните курници има поражения.
Както и да е, каквото и да е станало, леля ми се отказа окончателно от отглеждането на кокошки.

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз залагам на човек. Може да е бил някой, който кучетата и леля ти познават. Wink

Общи условия

Активация на акаунт