Случи ми се нещо странно XX

  • 59 307
  • 703
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 197
Здравейте! 🤗

Коментирали сте Черната сянка, но аз чак сега видях. Колко преживявания съм имала с нея.
Преди 5-6 години постоянно ме навестяваше нощем. Спя и сънувам лош сън и се събуждам, винаги я усещах обаче, още преди сънят ми да приключи знаех какво ще стане. Отворех ли очи, тя сякаш лягаше върху мене, задушаваше ме, мачкаше ме. Аз не можех да говоря, да се движа. Това не знам колко време траеше. Нямам думи да ви опиша колко много ме беше страх. Спала съм на включен ТВ, на лампа, не исках да заспивам. Някой може да си помисли, че това е сънна парализа, но не е. Съвсем наясно съм, че не сънувам и че точно тя ме “навестява”. Имаше един случай,  който беше много зле, направо не искам да си го спомням.
Сега не се е случвало. Откакто живеем заедно с вече моя ММ, много рядко е идвала. Когато се е случвало почвам да издавам нечленоразделни хънкания и ММ ме докосва и всичко приключва. Нямам обяснение какво е това, дано не ме навестява отново.
Сестра ми също е имала подобни изживявания с нея. Тя обаче сънува как някой познат за нея човек влиза в стаята й и ляга върху нея, опитвайки се да я задуши и изпитва същата парализа и безпомощност, която съм изпитвала и аз.

Това е моята странна случка. Дано няма други подобни.

Това и аз съм го изпитвала , преди години....Anguished Беше ужасно!!! Когато спях по гръб, някой лягаше върху мен и ме пристискаше силно, за да се задуша...не можех нито да мръдна,опитвах се да крещя,гласа ми не излизаше....страшно беше....и до ден , днешен нямам обеснение...3-4 пъти беше ми се случвало...Голям кошмар:cold_sweat:

# 511
  • Мнения: 1 754
Това е сънна парализа. Можеш да прочетеш в нета.

# 512
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И аз така мисля. И на мен ми се случваше в продължение на години, в тийнейджърска възраст. После престана.

# 513
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
На мен също - много ясно си спомням първия път, когато ми се случи. Спя по корем и сякаш четирикрилен гардероб се стовари върху гърба ми, не можех да помръдна. Майка ми спеше на съседното легло и имах усещането, че я виждам, и викам да ме събуди. Даже се ядосвах, че не ме чува и това мъчение продължава. В един момент, обаче, наистина отворих очи и осъзнах, че всичко е било сън.
Мина доста време, докато прочета как всъщност се нарича състоянието, а междувременно се научих да го променям и превръщам в контролиран сън Simple Smile. Там вече е много забавно и интересно, няма никакъв страх или неприятни емоции, а ти се случва всичко, което си пожелаеш Simple Smile. Само насън, разбира се 😊.

# 514
  • Мнения: 3 891
Как на тъмно, съвсем на светнати лампи е видеото, отзад зад стъклото в коридора (в  който също лампите светеха) черна сянка, която след това избелява и отново става черна. Изобщо толкова е реално, че дълго време след това изобщо не исках да снимам каквото и да е било вкъщи.

Много ми е интересно и искам да видя това клипче. Толкова ли не са се запазили някакви линкове тук, в съобщения, ако сте го изпратили на някого?
Май го имам запазен, ако Ambrosia няма нищо против може да опитам да ти го пратя. Но ако е против няма.


Аз нямам нищо против, но от сега да предупредя, че не ми се обяснява как вкъщи няма кучета, папагали и други големи или летящи животни Grinning

# 515
  • Мнения: 1 783
Много моля и на мен да го пратите
(обещавам няма да задавам тъпи въпроси ✌)

# 516
  • Мнения: 5 846
И на мен - и аз няма да питам умно😁Обещавам!

# 517
  • Мнения: 1 925
Ако не става много нагло - може ли и на мен, моляя Blush

# 518
  • Мнения: 8 578
И се включвам към заинтересованите.😁

# 519
  • Мнения: 15 299
Ако Амброзия няма против, нека клипчето бъде постнато направо в темата. Така и така има много желаещи да го видят, аз тоже, та по добре тук, отколкото на лични.

# 520
  • Мнения: 5 846
Ако Амброзия няма против, нека клипчето бъде постнато направо в темата. Така и така има много желаещи да го видят, аз тоже, та по добре тук, отколкото на лични.
Гласувам За!👍👌

# 521
  • Мнения: 3 891
За мен няма проблем да бъде качено тук.

# 522
  • Deutschland
  • Мнения: 5 396
Качете го, но през деня, моля. Не искам да гледам по нощите 😲

# 523
  • Мнения: 2 721
И при мен любопитството надделява и искам да го видя.
А и преди няколко дни видях сянка , която премина през коридора ни в 00:00 посреднощ и все още умувам игра на ума ли бе или.. (защото ми се спеше)

# 524
  • Мнения: 207
Добре, като се прибера ще го пратя на желаещите. А иначе не съм пробвала да качвам директно във форума клипчета, как точно става?

Общи условия

Активация на акаунт