Случи ми се нещо странно XX

  • 59 368
  • 703
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 207
Веднъж в средата на хола имаше локва вода. Беше на новия ламинат, умряхме от яд. Обаче малко си личеше, че е тръгнало от саксия, беше преполято едно цвете и после по наклона, по наклона и чак някъде.. Така се разбра, че ни е наклонен малко подът.

# 121
  • Мнения: 32
B3ndjamin, няма нищо страшно в това, което си видяла. Когато някой е пред умиране идват паразитни сили подобни на лешоядите и хиените, който се хранят с мръсотията - нишите мисли чувства и желания, които умиращия носи. Те се навъртат около умиращия, но тъй като в невидимите светове няма време и пространство и близките (по душа) хора реално са заедно ти си видяла тоя дух. Изглежда или имаш вродено предразположение към невидимото или просто си била в силно сензитивно състояние за да можеш да го видиш.

# 122
  • Мнения: X
Не знам дали за тук ми е питането , но ще пробвам.Вчера вечерта се прибрахме от работа и с моя приятел влизаме в спалнята.Бяхме доста учудени , когато открихме доста голяма локва с вода.Паркетът се беше издул.Прозорците са били затворени през целия ден , валя , но никъде не беше текло , нямаше следи и под прозорците .Живеем в къща.Преместихме и скрина , който е под прозореца , но и там си беше сухо.Нямаше и следи от засъхнала вода , а знаете на паркет как веднага си личат петната.Доста странно , така и не установихме от къде може да е.На някого случвало ли се е ?

При тия порои всеки ден една от стаите ни е като аквариум. Нищо странно няма в това - протекло е от тавана, но тъй като температурите са високи, там откъдето е текло е засъхнало. Възможно е да е навяло и от прозорците, нищо че са били затворени, ако не се с добро уплътнение, водата си е намерила път. 

# 123
  • Мнения: 335
Не знам дали за тук ми е питането , но ще пробвам.Вчера вечерта се прибрахме от работа и с моя приятел влизаме в спалнята.Бяхме доста учудени , когато открихме доста голяма локва с вода.Паркетът се беше издул.Прозорците са били затворени през целия ден , валя , но никъде не беше текло , нямаше следи и под прозорците .Живеем в къща.Преместихме и скрина , който е под прозореца , но и там си беше сухо.Нямаше и следи от засъхнала вода , а знаете на паркет как веднага си личат петната.Доста странно , така и не установихме от къде може да е.На някого случвало ли се е ?


Възможно е да бъде от дограмата. И на нас така се е случвало по средата на хола (от никъдето да се появи локва с вода след дъжд). Дълго време се чудихме как може да се е появила и стигнахме до извода, че е от дограмата. По принцип имат каналчета за отводняване. Може би някое от тези каналчета е било запушено или дъждът е бил твърде силен и самото каналче не е могло да поеме водата.

# 124
  • Мнения: 2 721
В къщата ни така случайно видяхме как зад дивана се е събрала много вода, това стана за 1ден след голям порой. Нямахме прозорец от нея страна на стаята. Направиха дренаж?! ако не бъркам названието отвън на самата къща и повече вода не сме виждали.  Възможно е да е от конденз от дограмата или да е от покрива/тавана. И в квартира ни се е случвало, бяхме на 1ви етаж с издадена тераса, масата сутринта беше цялата мокра и на земята имаше локвичка. Там се оказа , че не е изолиран тавана на тази тераса и е бил чист късмет , че е станало, за да не ни се стовари на главите докато вечеряме. Таа няма нищо странно в това.

# 125
  • Мнения: 1 788
Едно от странните неща, които някога са ми се случвали, е свързано със сън от детството, който често сънувах в продължение на няколко месеца и всеки път по един и същи начин. По-скоро интересно съвпадение, не толкова странно.
Не съм била на повече от 14-15 години. Чувството през целия сън е било тягостна тъга, бунт и несъгласие. Но винаги краят беше свързан с успокоение и примирение. Сънувах себе си, с дълга черна коса, облечена в нещо като японско кимоно, но не съвсем. Беше друг вид традиционна носия. Красива, фина и с прекрасна изработка. Носех хубави бижута. Тичах от стая в стая в голям палат. Не луксозен по нашите стандарти, но типичен за азиато-подобните култури някъде там. Беше непознато и различно. Усещах, че някой ме гонеше и следеше постоянно. Някой, който не иска да ми направи нищо лошо. Но аз не исках него. Не исках да се омъжвам. Исках просто да избягам и да съм свободна.
Сънят винаги свършваше по един и същи начин. На излизане от поредната стая, се натъквах на този човек, който хващаше ръцете ми. В този момент осъзнавах, че няма от какво да се страхувам и не мога да бягам вечно.
След повече от 10 години, случайно видях краля на Бутан и познах човека от съня ми.

# 126
  • Мнения: 1 529
Wow!
Откри ли някакъв скрит смисъл за теб самата в този сън?

# 127
  • Мнения: 1 788
Не, нямам никаква идея какъв е смисълът и защо точно този човек съм сънувала. Нито защо точно Бутан. С Бутан нямам нищо общо в целия си съзнателен живот. На 14-15 години даже се съмнявам, че съм знаела за тази страна нещо повече от името й и мястото й на географската карта. Никога не съм имала влечения и интереси към точно тази част от света.
Беше странно и интересно да видя, че човекът от детския ми сън е реален, жив, съществуващ човек. Защото знам точно как се смее, как говори, как реагира, как звучи гласът му...

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 14:41 от Nawra

# 128
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Този?

# 129
  • Мнения: 1 529
А това ти ли си?

# 130
  • Мнения: 15 313
Ууу тоз крал хем младичък, хем симпатяга. Nawra, що така си бягала от него ти. Wink

# 131
  • Мнения: 1 788
Този крал, да. Симпатяга е.
Бил е даже още по-млад преди тия години.

# 132
  • София
  • Мнения: 9 534
Докато четях за съня си помислих, че може би сънувш фрагмент от минал твой живот. Но пък приликата на мъжа от съня ти с краля на Бутан в днешни дни не се връзва с това. Освен, ако е имал пра роднина, на който много прилича.

# 133
  • Мнения: 2 872
Nawra Според мен си го видяла някъде (я телевизия, я вестници) и без да се усетиш си запомнила образа му. Има проучване, което доказва, че дори и когато сънуваме непознати лица, те всъщност не са такива, а сме ги виждали някога, дори и за секунди (например разминавайки се с произволен човек, докато вървим).

На мен отново ми се случи нещо странно насън. Винаги сънувам неща, свързани с реалността, които предсказват. Сутринта, към 5 часа някъде е било, сънувам, че съм бебе, което се опитва да се откъсне от ръцете на майка си и баща си, обаче е много трудно и започвам да плача. Действието се развиваше в къщата на баща ми от детството. В 10 часа ми се обадиха да ми кажат, че братовчедка ми (която е прекарала детството си в тази къща) е родила...в 5 сутринта. Имаме здраво бебе, за чието раждане бях известена Simple Smile

Преди около 3 години същата тази братовчедка беше бременна и загуби бебето. Дни преди това сънувах, че отиваме на нейната сватба, обаче бяхме облечени в черни рокли и сватбата се провеждаше под земята. Малко след това тя изгуби бебето...

# 134
  • Мнения: 189
Едно от странните неща, които някога са ми се случвали, е свързано със сън от детството, който често сънувах в продължение на няколко месеца и всеки път по един и същи начин. По-скоро интересно съвпадение, не толкова странно.
Не съм била на повече от 14-15 години. Чувството през целия сън е било тягостна тъга, бунт и несъгласие. Но винаги краят беше свързан с успокоение и примирение. Сънувах себе си, с дълга черна коса, облечена в нещо като японско кимоно, но не съвсем. Беше друг вид традиционна носия. Красива, фина и с прекрасна изработка. Носех хубави бижута. Тичах от стая в стая в голям палат. Не луксозен по нашите стандарти, но типичен за азиато-подобните култури някъде там. Беше непознато и различно. Усещах, че някой ме гонеше и следеше постоянно. Някой, който не иска да ми направи нищо лошо. Но аз не исках него. Не исках да се омъжвам. Исках просто да избягам и да съм свободна.
Сънят винаги свършваше по един и същи начин. На излизане от поредната стая, се натъквах на този човек, който хващаше ръцете ми. В този момент осъзнавах, че няма от какво да се страхувам и не мога да бягам вечно.
След повече от 10 години, случайно видях краля на Бутан и познах човека от съня ми.

Отрязък от предишен живот. На това аз му викам сънна регресия Simple Smile Две такива съм имала. Описала съм ги в предни теми. Много е интересно като явление Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт