Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 722
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 129
Сладурченце, оправяй се!

# 646
  • Мнения: 213
Мъничък боец ! Hearts Ще се справи, вярвам в това! Hands PrayИ мама Шугър след години, ще пише в свекървенската тема, че жената на Джони не може да прави мусака( примерно казано). Пожелавам го от все сърце!  

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 19:17 от Eл

# 647
  • Мнения: 39 304
Мусака!?! Че тя минимум мулекулярна кухня трябва да владее за нашето момче.

# 648
  • Мнения: 2 050
Предвид преживяването, много свеж изглежда тоз младеж 😍 Истински боец, да минава всичко и да ги изписват!

# 649
  • Мнения: 15 028
Бъдещата снаха много свекърви ще има. Красавецът ни той.

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мъничък боец ! Hearts Ще се справи, вярвам в това! Hands PrayИ мама Шугър след години, ще пише в свекървенската тема, че жената на Джони не може да прави мусака( примерно казано). Пожелавам го от все сърце!  
Ама как ще го дадем на някоя, която не може да прави мусака. Яяяя марш такива 😁

# 651
  • София
  • Мнения: 2 239
Развеселихте ме искрено Hug
Щом вече се пише за бъдещата снаха, значи нещата вървят по план. Дано нощта мине спокойно за бебо и мама. Heart

# 652
  • Мнения: 18 298
Много съм впечатлена от доктора. Наел се е човека с нещо, което другите отказват да направят, и се е справил брилянтно. Почвам да си мисля разни неща за разликата между българското и турското здравеопазване, ама да не разводнявам темата за Джони. Целувки! Two Hearts

# 653
  • Мнения: 39 304
Мнението на една от мамите, която има дете с проблемен мозък е че този доктор е на добрият световен детски неврохирург. Вече съм сигурна, защото има още сладко дете да оперира.

# 654
  • Мнения: 15 028
Господ здраве да им дава на такива лекари, които поемат и се справят и с трудни случаи.

# 655
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Сладък усмивчо Heart Eyes
Дано бързо се възстанови напълно!

# 656
  • Мнения: 12 985
Добро утро:) Сутрешен бюлетин от малкия ни приятел:) Ял е, пил е и няма температура урааа🙏❤
Днес е много важен ден, ще се срещнат с физиотерапевта, за да обсъдят как ще се процедира, след операции, като неговата, това е много важна част от лечението. Дано всичко мине добре и имаме добри прогнози.
Ще се види и с професора Деси, преди той да замине. Иска да и покаже снимки преди и след и да обясни какво са успели да свършат.
Дано висчко е махнато окончателно!
Джони има нужда от много палци днес, зареждайте и никакво пускане! Simple Smile
Има цял отбор фенове нашия хубавец, любомец е на всички и как не? Я го вижте❤❤❤



И за да стискате два пъти по- силно, ви показвам още една 😍

# 657
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Жаки, благодаря!

# 658
  • Мнения: 14 786
Стискаме и още как! 🥰😍❤
Прекрасен усмивчо,много е сладък!

# 659
  • Мнения: 3 794
Джони, душичка малка и красива 😍
Мисля за теб и ти пращам любов! Стискам палци за днес и вярвам, че съвсем скоро ще тичаш с другарчетата навън 🤗

Общи условия

Активация на акаунт