Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 544
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 260
Момичета нека помогнем и на друго малко бебе , съжалявам че не е по темата, но нека както помогнахме на Джони помогнем и на това малко същество
https://helpkarma.com/campaign/jivot-za-bebe-dimitar-567

# 706
  • Мнения: 3 608
Голям мъж!

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 6 487
Браво на нашия малък герой! С малки смели стъпки върви към успеха!

Честита да е мъничка прекрасна Шугърита! Да расте здрава и щастлива!

# 708
  • Мнения: 1 129
Като видях Джонката правичък - разплаках се. И сега подсмърчам. Дойдох да покажа снимката и на ММ.

Помогнах и за Димитър.

Боже, помогни на децата!

# 709
  • Мнения: 1 402
Много се радвам за Джони и вярвам, че ще се възстанови!  Толкова хубаво, слънчево и мило дете, как намира сили да се усмихва след всички страдания!

# 710
  • Мнения: 1 681
Момичета нека помогнем и на друго малко бебе , съжалявам че не е по темата, но нека както помогнахме на Джони помогнем и на това малко същество
https://helpkarma.com/campaign/jivot-za-bebe-dimitar-567

Съвсем по темата е.

Много неща ми се искаше да ви напиша тези дни, но сигурно никога няма да се случи, защото сега ежедневието, разграфено по часове и минути, ме е погълнало, а после просто няма да се сетя.

Никога не е късно да намериш приятел, от ония 'до живот', и никога не е късно да се опиташ да бъдеш част от доброто, което крепи света.

Джони нямаше да е, където е, а аз не бих била и сянка на себе си, ако:

Не беше едно опърничаво, тиранично, но със златно сърце и невероятно чувство за хумор момиче, което тропна с краче виртуално и каза: забранявам ти да се предаваш. И ме измъкна от дълбокото на мъката, и ме накара да разглеждам невъзможни варианти, а след това завихри куп прекрасни девойки в стройна организация и...стана възможно.

И понеже и хиляда години да живея, няма да мога да се отблагодаря, дори и частично:
На моите момичета от 'Искам да кажа'
На тези от тях, които направиха организация, на която би завидяла и най-успешната международна компания и ми спестиха всичко, освен физическата грижа за детето ми
На балкона на темата
На Самотните островитянки, дето и досега не съм виждала на живо, но децата ни пораснаха заедно по нета
На приятели и роднини, които всъщност научиха от кампанията, какво се случва с Джони
На бивши колеги, пръснати на няколко континента
На тези от вас, с които и думичка не сме си разменяли във форума, но откликнаха веднага
На стотиците, пожелали да останат анонимни

Не мога да се отблагодаря и вместо това ще ви помоля за услуга (препратка към the bucket list, прощавайте не зная как е преведено заглавието на филма на български) - продължавайте да правите това, което направихте за Джони, винаги когато можете, бъдете носители на надеждата и добрата новина за други.

Много благодаря за поздравленията към малката Шугърка и за съпреживяването на всеки етап в лечението на Джони.

Бъдете здрави Heart

# 711
  • София
  • Мнения: 17 278
Шугъре, отново ме разплака. Но с хубаво.
Целувки от една самотна островитянка Heart

# 712
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Ох бе, Шугърчееее! Обичаме ви, да знаеш! Чакаме да го мачкаме Джони-Бонбони! ❤

# 713
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Хайде утре да се събуди жаден Джонката и да изпие повече от днес 💗

# 714
  • Мнения: 14 300
Шугъре, само сълзи от радост искам да лея вече за вас, точно както вчера! Целувам ви и ви прегръщам! ❤

# 715
  • Мнения: 1 913
Sugarfree, всеки път, когато чета написаното от теб, думите ти ме разтърсват и разплакват. Не те познавам, но от тях разбирам, че си истински ЧОВЕК.
Дано всичко лошо е вече зад гърба ви. Дано Джони се възстанови бързо.
И не на последно място едно голямо БЛАГОДАРЯ на момичето, което те е подкрепило и на всички направили тази кампания възможна и успешна.
И накрая искам да ти кажа, че сме плакали с теб, а сега чакаме Джони да оздравее и да може да се смеем, отново заедно с теб.
Поклон пред теб и цялото ти семейство.
Обичайте се и възпитайте децата си, така добре, както са се справили вашите родители. Може да е виртуално, но ви прегръщам. Успех!

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 2 417
Деси, следим и се радваме на всяка снимка, на всяка новина. Продължавайте да ни информирате.
Бъди силна, а ние се молим за вас! Сигурна съм, че любовта на майката може чудеса! Майката няма право да се отказва, няма право да се предава! Защото е майка!
Бърди, Heart

# 717
  • Мнения: 15 023
Шугър, да не се отървете от здраве и щастие от тук насетне. Да е щастлива и здрава прекрасната кака, а Джони скоро да стъпва уверено.
За съжаление много хора имат нужда от помощта ни. Да продължим нататък, да дадем шанс и на други да живеят. За съжаление не успяхме да спасим Мими и Марти, но спасихме Валери, вярвам, че сме спасили и Джони. На всички пожелавам да сме от страната на спасяващите, но да не забравяме, че за някого нашата скромна помощ е цялата надежда, която има.

# 718
  • Мнения: X
Момичета нека помогнем и на друго малко бебе , съжалявам че не е по темата, но нека както помогнахме на Джони помогнем и на това малко същество
https://helpkarma.com/campaign/jivot-za-bebe-dimitar-567
Не е ли по-добре да се направи отделна тема за Митко и да се помолят админите да я заковат?

# 719
  • Мнения: 4 270
Днес малката му кака става на 4 годинки!
Дано това е последният и рожден ден, в който не е с мама и с нейното бебе, тя така казва на Джони:)
А тя колко е красива, като кукла!
Да са живи и здрави цялото семейство, смятам че им стига вече лошото, напред само усмивки! ❤
Да са живи и здрави цялото семейство!
Джони е много силен, дори не можем да си представим колко. И така ще бъде!
Чакам с нетърпение всяка новина.

Общи условия

Активация на акаунт