Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 737
  • 2 559
  •   2
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 1 392
И аз се включих в Хелпа,  скромно но от сърце. Капка по капка вир става.
Успех и много късмет за малкия  слънчев Джони!
Heart за всички помагащи хора!

# 1 231
  • Мнения: 5 349
Aко сметката остане отворена, в края на месеца ще се включа пак.  Ще има рехабилитация, възстановяване, средства ще трябват.

# 1 232
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Уфф, днес нещо не успявам да направя превод, утре няма да мога. Аз оставам за другата седмица. За допълнителни пари. Важното е, че основната сума е налице.
Шугър, намачкай го, ама как си требе GrinningHug

# 1 233
  • Мнения: 12 985
Здравейте, момичета:)
Утре ще се преведе първия искан депозит към клиниката, Джони и мама са готови за път!
Имахме малко недоразумение с Хелп Карма, защото ние искахме, както Мередит писа още в началото, след като си удържат таксите, да ни останат чисти 19000€, които да се преведат директно към клиниката. Но явно нещо не бяха сметнали, както трябва, заради натрупването и днес ни казаха по- малка сума, но се оправихме де:) Всичко ще е наред и докато дойде време за операцията ще имаме готовност да платим. Дори да има малък дефицит там от сметката ще допълним. Имаме достатъчно и за прилежащи разходи и за последващите такива.
Можем да си поемем дъх❤🤗



А Джони си хрупа бисквитка и ич не го вълнуват нашите пробеми ❤❤❤🥰

# 1 234
  • Мнения: 18 547
За това са буферите ,за разни неразбории.Важното е,че всичко е наред  и заминават.Стискаме палци от сега.

# 1 235
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лек да е пътя им и всичко да минава по план. Стискаме палци  и чакаме добри новини. Heart

# 1 236
  • Мнения: 39 330
Успех, Джони!

# 1 237
  • Мнения: 4 270
Здраве и благодарности на всеки, който се включи според възможностите си и допринесе за общата цел!
Лек да е пътят ви, Джони и Шугър! Много късмет и светли дни занапред!

# 1 238
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
На този Човек-Благодетел с тази огромна сума, искам да му пожелая здраве и благополучие! Голямо сърце има! Поклон!

Успех и лек път на Деската и Джони-Бонбони!❤️

# 1 239
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Лек път и успех на Джони и Дес! Чакаме добри новини и усмихнати мама и сладък Бонбони!

# 1 240
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Красавец 😍
Толкова ми е мъчно като гледам през какви ужасии преминават такива слънчица.
Качих една рокля, която днес се продаде и една пола. Ще пусна и още неща стига моя 3 годишен душевадец да ме остави да ги наснимам.

# 1 241
  • Мнения: 2 787
Пожелавам всичко да мине успешно, много де радвам, днес с колегите събрахме добра сума и се включихме в хелпкарма!
Много целувки на Джони и прегръдка за Шугър  Sparkling Heart!

# 1 242
  • София
  • Мнения: 11 987
Пожелавам всичко да мине успешно, много де радвам, днес с колегите събрахме добра сума и се включихме в хелпкарма!
Много целувки на Джони и прегръдка за Шугър  Sparkling Heart!

Вие ли се от Борсата?
Поздравления

# 1 243
  • Мнения: 3 610
Чакаме добри новини!Късмет здраве и пак здраве и много усмивки!

# 1 244
  • Мнения: 12 985
Елизабет, сърдечни благодарности и поздрави на всичките Ви колеги!
Утре тръгват Джони и мама. Джони е добре, майката не толкова, но нямаме друга,  та така:))
На 20 -ти ще впрегнем цялата си положителна енергия и ще я насочим към нашият малък герой. И знам, вярвам че всичко ще мине по най- добрия начин!
Колкото и пъти да благодарим за човещината, за добротата, за съпричастността ви, ще е малко!



Ще пиша веднага щом имам информация от Деси! Защото знам, че ще ги мислите ❤

Общи условия

Активация на акаунт