Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 718
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 2 515
Прекрасно!
Много се радвам, че има остатък и друго дете ще има своя шанс. Дано следващото детенце има късмета на Джони (ама как няма да има късмет с толкова Феи).

Покрай Джони разбрах, че хората сме с големи сърца и няма нищо невъзможно, когато се обединим. Благодаря на всички ви, че ми показахте колко силни можем да бъдем.

Шугърче, 💜

# 1 426
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Подкрепям ви каквото и да решите. Вярвам, че ще прецените всичко разумно. И аз като Бор_яна мисля да не се бърза, за да не останат Деси и Джони без пари в един момент. Предполагам ги чакат още прегледи, физиотерапии и изследвания и ще им трябват средства и напред във времето.

# 1 427
  • Мнения: 12 985
Морско момиче, очакваме да върнат около 7000€ от болницата към Хелп Карма в срок от 10-14 работни дни. Когато са тук парите ще знаем точно колко са и ще решим към кое детенце ще се насочат.
Това което е неизбежно и със сигурност трябва да се направи са двата контролни ЯМР на Джони, за всяко ходнене са нужни около 3000€.
Мниго силно се надяваме след тези двата и да трябва да се правят да е по- рядко. Не само заради парите! Искам Джони да не се мъчи вече, а да расте здрав!
Та за тези разходи мислим да отделим парите в сметката на Деси.
За да сме спокойни, че за това поне има.
Другото ще се дари, защото висчки вярваме, че доброто трябва да се предава нататък!
Защото знам, че ще донесем късмет на още някоя малка душичка!
Че ще върнем още една детска усмивка!

Дано никога, никога не се налага да събираме пак за нашето момче, но и да се, знам че пак ще успеем! Защото го правим с чисти сърца!
Ние успяхме! Всички! Прегръщам ви и ви благодар лично на всеки един!
Деси като намери минутка ще си пише сама!
Сега е заета, Джони си възвърна апетита и  наваксва:)

# 1 428
  • Мнения: 6 301
Подкрепям идеята парите в сметката да останат за последващи процедури и рехабилитация, а с остатъка от Хелп карма да се помогне на друго дете. Дано доброто да се върне стократно към Джони!

# 1 429
  • Мнения: 8 939
Аз съм за. В хелпкарма има много нуждаещи се Confused
За парите по сметката, ако Деси има нужда от още, нека да каже, защото разходите са доста солени. Аз съм готова да преведа още ако има нужда!
Щом се усмихва, значи всичко е точно!
Мисля абсолютно същото!
(Ако решите, погледнете кампанията на Бобо, майката е позната на моя приятелка и ми разказа за него Sad )

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 15:26 от alina_si

# 1 430
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Стискам палци за бързо възстановяване на Джони! Благодаря за добрите новини!

Относно парите, ако нещо остане, ще се радвам да бъдат пренасочени към кампания за близко на съфорумка дете - https://m.bg-mamma.com/?topic=1171562

# 1 431
  • Мнения: X
Стискам палци за бързо възстановяване на Джони! Благодаря за добрите новини!

Относно парите, ако нещо остане, ще се радвам да бъдат пренасочени към кампания за близко на съфорумка дете - https://m.bg-mamma.com/?topic=1171562
Подкрепям. Сега при Бобо нещата са спешни. А ако има нужда от средства за последващите контроли, Шугър може да разчита на нас, че ще ги съберем.

# 1 432
  • София
  • Мнения: 1 869
Парите са все още в болницата и за жалост ще са налични чак след 10-14 работни дни, което са 2-3 седмици... За жалост сега и да кажем, че искаме да ги дарим на някого, все още ги нямаме...
Ако тогава Бобо все още има нужда от подкрепа с радост ще ги преведем по неговата сметка в ХелпКарма. Heart

# 1 433
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И аз си мислех за Бобо, детето е със сходен проблем.

Радвам се за Джони и Деси. Бързо възстановяване!  И на двамата.

# 1 434
  • Другата България
  • Мнения: 37 298
Стискам палци за бързо възстановяване на Джони! Благодаря за добрите новини!

Относно парите, ако нещо остане, ще се радвам да бъдат пренасочени към кампания за близко на съфорумка дете - https://m.bg-mamma.com/?topic=1171562
Подкрепям. Сега при Бобо нещата са спешни. А ако има нужда от средства за последващите контроли, Шугър може да разчита на нас, че ще ги съберем.
И аз подкрепям.
Изпратих за Джони, изпратих и за Бобо.
Ако трябва, отново ще изпратя. Жалкото е, че има толкова болни деца, младежи, постоянно излизат кампании и не мога поне аз да изпращам на всички и за всички, а толкова ми се иска....понякога чувството, че си безсилен е побъркващо....
Късмет на Джони и респект към всички, които помогнаха и помагат! Heart

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:02 от Merri_An

# 1 435
  • Мнения: 12 985
Точно за Боби обсъждахме, за него каза и Деси, ако докато дойдат парите все още са нужни средства, ще помогнем❤
Отлично знаем какво е да трепериш ще се съберат ли навреме парите, да се надяваш.
Дано по- скоро ги преведат от Турция!

# 1 436
  • Мнения: X
Да, най-добре е парите да се насочват по спешност. Макар че, толкова спешни случаи на деца има...
Иначе, ние сме тук. В момента, в който потрябват пари за Джони, Шугър може да разчита на нас.

# 1 437
  • Мнения: 3 610
А колко съобщения получихте?
Аз имам 2. Не знам дали е грешка или е според броя преведени суми.
Аз имам няколко според мен са спрямо преводите.

# 1 438
  • Мнения: 797
И на мен ми пратиха имейли,  видях, че сумата е събрана и Джони е добре, какво по-хубаво от това? Simple Smile

Дано от тук  нататък ходи само на контролни прегледи, естествено, че ще им трябват парички и за това.

Най-хубавото обаче, е че е малък и нищо няма да помни от това, само майка му ще има лоши спомени, но те да остават в миналото!

# 1 439
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Подкрепям, парите да се преведат на друго детенце в нужда!

За останалите по сметката, също мисля, че трябва да останат на разположение на Деси, за да е спокойна и да мисли само за децата. Дано всичко да е наред и никога повече, да няма нужда от такава помощ.

От все сърце им желая здраве и лек полет! Heart

Общи условия

Активация на акаунт