Включете се в играта и тествайте продуктите на CeraVe

  • 10 579
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 015
Винаги старателно почиствам лицето си, но не винаги имам време да хидратирам кожата си.

# 31
  • Мнения: 137
Вечер винаги почиствам, имам много чувствителна кожа и е нужно да се свалят замърсяванията от лицето.

# 32
  • Мнения: 802
Винаги намирам време да почистя кожата си от грима, колкото и да нямам време винаги намирам .

# 33
  • Мнения: 1 557
Да, задължително почиствам кожата на лицето си -сутрин и вечер ! Имам проблемна кожа и се старая на изглежда добре.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 515
В повечето случаи успявам .

# 35
  • Мнения: 1 202
Грим не използвам ежидневно.По време на душа преди сън почиствам старателно лицето си. Сега в жегите лицето се изпотява повече и през деня си налага почистване. Кожата ми е нормална с омазняване в Т зоната.

# 36
  • София
  • Мнения: 939
Не само успявам, ами ми е задължителна стъпка от ритуала сутрин и  вечер. Сутрин измивам с пяна, вечер с олио. Хидратиращ крем нанасям сутрин.

# 37
  • Мнения: 2 005
Да, стриктна съм в това отношение.

# 38
  • Мнения: 4 572
Да, всяка вечер почиствам и хидратирам.

# 39
  • Мнения: 559
Да, задължително. Винаги почиствам старателно и нанасям серум и крем.

# 40
  • Мнения: 1 809
Почти не се гримирам, но задължително вечер си мия и лицето. Хидратацията е сутрин. Мажа се с хидратиращ крем след измиване. Държа и миниопаковки крем в служебното си шкафче и при нужда хидратирам отново.

# 41
  • Мнения: 254
не се гримирам често,когато се гримирам се старая да почистя грима,защото чувствам тежест върху лицето си от грима

# 42
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Почиствам лицето си когато съм с грим, което е рядко. Ежедневно измивам лицето с вода.

# 43
  • Мнения: 416
Да,  задължително намирам време за измиване с мицеларен гел и нанасяне на хидратиращ крем.

# 44
  • Мнения: 4 859
Гримирам се всеки ден-база или слънцезащитен крем,фон дьо тен,пудра....Почистването на лицето ми е задължително и внимателно избирам продуктите ,понеже кожата ми е чувствителна.

Общи условия

Активация на акаунт