Лятото горещо е на прага, времето към ОКТОМВРИ се скъсява

  • 14 591
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте момичета,
отдавна не съм се появявала и виждам ,че сте изписали доста,не мога да смогна с четенето.
Да ни е честита новата темичка,браво на Марчето.  bouquetНие с бебо вече сме добре и обещаваме да се включваме по-редовно.Сега само чакам да дойде 26 за да си взема болнични,че не ме сварта в този офис вече.
А това ,което трябва да правим сега е да си почиваме повечко и да не се натоварваме прекалено с домакинска работа,аз лично не успявам.Така ,че пазете се.
Да е жива и здрава рожденичката Tedy! newsm59Много щастие ти желая и най-голямата радост за мама-един здрав и сладък бебок през октомври.
Момичета вие пиете ли желязо и зимафлор?На мен нещо не ми действа добре това желязо и съм решила да поразредя приема.
Желаем ви лек и хубав ден и целувки по коремчетата Hug

# 16
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Добро утро, момичета!
 newsm59  на ТЕДИ! Желая ти много радост, любов и сладко бебе на есен!

Кръц, кръц и Оска, нещо против моята зодиика ли имате? newsm03 Аз също съм лъвче - юлско и съм добричкааааа.
Галея, аз пия желязо (Сорбифер) и от време на време повръщам от него Sick, не ми действа никак добре, но хемоглобина ми сега е 100 и ме съмнява че ще падне още. Пия също и фолиева киселина - пак ми казаха да я почна и Магнерот за контракциите.
Илияна, на мен също ми казаха, че имам леко изменение в шийката, но нищо повече. Да пия магнерот и но-шпа, но аз последното го пия само при нужда.

Днес съм на консултация при държавния доктор. ДА видим как ще е хемоглобина, бебчо колко е пораснал. Следобед ще пиша резултата. Днес започвам 7 месец и съм + 7 кг, явно ще мина границата от 12 кг за цялата бременност smile3518

Лек и прохладен ден и целувки на коремчетата!

# 17
  • Мнения: 1 128
    Добрутро,мам4ета.love001
     

     Приятна нова седми4ка ви пожелавам изпълнена с положителни емоций.
     4естит Рожден Ден на Теди малко на патери4ки.  bigdance2
     В момента с мъжлето сме малко скарани и всеки от нас си мисли 4е е прав,а него като е сърдит влагата го държи дълго.Аз пък се изморих все аз да давам стъпката към примиряване,за да не си губим така хубавото време.Този път оба4е не се давам и така си изкарахме събота и неделя.Да видим докога ще продължава така работата.Хи4 не ми е хубаво така но този път съм инат,я да покаже и той малко желание.Говориме си,в4ера на кафе ходихме оба4е се 4увства 4е всеки си е сърдит и си държи на своето.Кофти ама това е.
     В петък ве4еряхме със свекито и майка и и за пореден път ми разказаха как са работили до деня на раждането и как два дни след това пак са работили,как са лъскали и бъхтали до последния момент.Оба4е знам 4е не го казват със задни мисли,просто така е било в миналите времена и такъв е техния опит.Много добре се разбирам с тях,уважаваме се и се оби4аме и знам 4е не го казват за да се по4увствам задължена да следвам техния пример.Аз пък им казахна вси4ките,4е няма така да правя,4е ще си се пазя и нямам никакви амбиции да ме слагат на пиедестал за супержена,суперсъпруга,супермайка,супертрудеща се и супер вси4ко.Искам да си живея щастливо живота и ако съм щастлива в този момент от живота  с размотаването ми,с разсеяноста ми,със избягването на какъвто и стрес  колкото и да е малък,така ще си карам докато не преоценя стойностите си сама.Все пак парите който си хар4а са си мой,не живея на 4ужд гръб,плащам си апартамента,храната,колата.Като свършат парите ми от безработните пак ще работя,ние сме такова семейство,всеки плаща каквото хар4и,а общите хар4ения делим на две.Сега съм в по4ивка и татето знае да си глади ризите и панталоните.Мисля 4е ме разбраха.Не ми се мешат в нищо.
     Не знам защо навлезнах в такива подробности,май ми се говори доста а и като съм спала само три 4аса забивам в глухото лозе,за което се извинявам doh
     Таблетките желязо,стоят на нощното шкаф4е и от два месеца още не съм изпила половин кутия,все го забравям.Бременна разсеяност.
     Хайде и все хубави неща да се 4уват тази седми4ка. newsm10
     
     
     

# 18
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от мен!

Отново първо искам да благодаря на всички ви за съболезнованията. Много ме трогнаха думите ви, но животът продължава трябва да се стегна заради мъничетата.
Тюленче страхотна тимичка, дано я пълним само с положителни емоции.
Теди   newsm59 много здраве, щастие и любов и най-прекрасното бебече.
Яни аз се записах за училището в четвъртък, много ми е неудобно да ходя до Витошка във вторниците и мисля от тази седмица да ходя всеки четвъртък на Кракра, ако не изникне нещо непредвидено.
За утре съм планувала да отида на пилатеса на упражнения, не на лекцията нея вече я слушах предишния път и много се запалих, но все нещо изникваше и не отидох на занимания. Засилиха се болките в гърба, краката и мисля, че е крайно време да се взема в ръце. Има ли желаещи да ходим заедно във вторник?
За хемоглубина пия вече втори месец сироп Легофер сутрин по 1с.л. и нямам никакви неприятни емоции, от тотемата ми се случваше да повръщам.
Приятен ден на всички и поздрави на коремчетата.

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, прекрасна темичка Тюлен  newsm51 !
Пожелавам Ви само добри неща да Ви се случват, защото за съжаление сега ще ми се наложи да разваля новата темичка с мрачни новини, момичета - болна съм, много smile3547 Някакъв скапан летен грип ме е обхванал и не пуща, хрема, гърло, температура - зле ми е много, и пия фервекс, кажете моля Ви някоя пила ли е фервекс по време на бременността, много ме е страх и много ми е гадно! Искам да съм здравичка, но явно ни е писано да го преживеем и това ........ дано да не навредя на бебчо  Sick
ТЕДИ  nbirthday желая ти здраве най-вече! Всичко друго е постижимо!   Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
На много големи патерици  newsm59 на T-E-D-Y   bouquet
Абе нещо много ме мързи...и вие ли сте така Blush Чета ви...чета ви и аха да почна да пиша и айде мързела ме хванал Mr. Green
ZLATNA аз искарах нещо това лято но мен ме лекуваха само с мед, вит.С и чай /то в тая жега как се пие чай ама пих/ и ми мина за три дена...пръсках си в устата и един спрей на Тантум верде. Бързо оздравяване Hug
Лек ден мамчета Hug

# 21
  • Мнения: 382
Привет мамета!
Имаме си нова темаааааа  Hug    newsm51
Малко се загубихме, но то е защото определено имам много проблеми със седенето, ходенето и стоенето  Cry.
Няма да успея да изчета всчико, влизам само да кажа "привет" и да се пазите.
Стискайте ми палци - следобяд съм на дофтор и съм малко притеснена. Точно под корема в слабините ми се образува една подутина. Само да постоя или поседя 5 минути и започва жестоко да ме боли, все едно, че някой ме реже с ножче за бръснене. Не вярвам, че е лимфен възел, защото е малко в страни. Като капак една приятелка ме наплаши, че може да е артерията, която минава от там Sad. А аз нали съм си спретнала едни разширени вени, дебели като палец...
Илияна и мойта шийка е къса (почти 2 пъти по-къса от нормата).

# 22
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас с бебка в новата тема.
Най-накрая ще спра да му викам на детенцето "то, туй, онова", защото вече знаем, че е момиченце и много, много сме щастливи.Не че ако беше момче нямаше да сме щастливи, но аз исках да е мацка.
Днес на консултацията, освен че ме зарадва с тази новина, докторката успя и да ми стъжни малко живота, защото ми направи забележка, че много съм напълняла.Всъщност за един месец съм качила 3 кг.Сега съм 58 кг. и не смятам, че изглеждам чак толкова зле, но явно трябва да си променя някак хранителния режим.Чудя се обаче какво да правя, тъй като напоследък наблягам повече на плодовете и зеленчуците и не мога да разбера как съм качила толкова.Но всъщност основната ни тема за разговор с докторката бяха естествено контракциите.Изводът й беше, че трябва да продължавам да пия Магнерич и Папаверин и повече да лежа.Явно така ще е при мен до края.Каза ми също, че плацентата се е вдигнала на нужните 5 см. Заедно с мъжа ми разглеждаха устните и нослето на бебка.Той беше ужасно щастлив и ухилен; каза, че ги виждал.Аз честно да си призная нищо не можах да различа.
Между другото и ние в нашето семейство сме комбинация лъв и скорпион.Аз съм ЛЪВЪТ, а мъжът ми е скорпиончето.Много добре си живеем и се разбираме.Да видим обаче дали везничката няма да ни разкаже играта наесен.С нетърпение вече го чакам този момет.
Това са засега новините от нас.Желая ви приятна и успешна седмица.
На ZLATNA пожелавам бързо оздравяване.Аз бях леко болна още през зимата и пиех само витамин С-разтворим.Докторката ми беше казала, че за болки в гърлото мога да смуча Стрепсилс и освен това да пия Упсарин, но аз не посмях и се разминах без тях.

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря Ви за подкрепата, запасих се с лимони, мед и витамини, дано нещата се разминат!
 Hug

# 24
  • Мнения: 71
Здравейте мами и от мен!
Честита нова тема!
chopi и нашето ще е момиченце видяхме го преди 2седмици аз умирам от радост защото си исках да е момиче.
на всички други бъдещи мами пожелавам лек и спокоен ден!  bouquet

# 25
  • Мнения: 518
златна,хубаво са ти казали другите момичета да пиеш чайчета с мед и повечко витамин С,но ако си като мен ,едва ли ще е достатъчно.пипне ли ме грипа,тези мерки само удължават неприятните усещания.не пия антибиотици,но без парацетамол не се минава.моят гинеколог ми е препоръчал ,в такива случаи, да пия всичко що е парацетамол +витамини.като фервекса и т.н.

аир,чопи,нищичко против нямам жените-лъвици Two Hearts.моята майчица е лъвица и я обичам тооооолкова много.тя е изключителна майка и в същото време истинска дама-много й се възхищавам и определено имам слабост към тази зодия.е,мъжете са малко по-труднички,но ако имаш правилен подход можеш да им вадиш душицата с памук.обаче аз съм cow и затова все с рогата напред.

за желязото -хрусках малтофер, и както вече писах , ми беше много вкусничък.

честити госпожици на чопи и тани83 4470!урааа ,ще има достатъчно моми за нашите ергени! Joy

# 26
  • Мнения: 2 152
Добър ден и от мен Mr. Green

Тук в Русе е много приятно времето. Топло е, но е облачно и се понася. Духа лек, приятен ветрец - супер Grinning

Фрики, у нас беше същата работа. Сега обаче много се обичаме и се гушкаме.  Винаги като се скараме по-яко, после ни е много хубаво. Таткото ми каза даже, че затова се е оженил за мен и ако съм някоя кротичка, послушна няма да ме обича Heart Eyes Мъже... Mr. Green

Да кажа и аз сега, че нямам нищо против лъвчетата даже напротив. Всички у дома са лъвове - мама, татко, съпругът ми, а и всичките ми сериозни връзки са били с лъвчета - обичам тази зодия Heart Eyes

Хубаво, че има малки мацки. То само мъже, какво щяхме да ги правим, сега поне сме спокойни , че ще ги оженим newsm62

Неса, пиши като разбереш какво ти е. Много се чудя, какво ли ще е това, което ти е излязло newsm78 Каквото и да, само да не е нещо сериозно Praynig

Миньон, като по-нахална може ли един въпрос Mr. Green Кои са твоите мъже? съпругът ти и кой - да нямаш син, понеже не си споделяла Grinning Ако съм много любопитна, ндей да отговаряш, ама не можах да се сдържа Wink

Хайде, лек и мързелив ден

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 14:15 от kryc kryc

# 27
  • Мнения: 59
Здравейте мамчета
Понеделнишки ми тръгана на опаки.Помислих ,че съм изгубила ключовете от служебната кола.Голям рев му хвърли и вече обмислях какво ще се оправдам след 1 часово търсене и мъжа ми се върна от работа и ги откри на детето в зрънчото.Голям номер.Надявам се да не е цялята седмица така.
Теди  newsm59 на патерици.Всичко което си пожелаеш да се сбъдне.
Тюлен новата темичка е супер ,но сложи ми едно розаво зайче,че аз незная как да ти пиша на ЛС или ако някои може да ми обясни Embarassed
friki аз 1-вата бременност също работех до последния ден,но се чувствах супер и не ми тежеше.Прави го така,че на теб да ти е добре.
Лека и успешна седмица

# 28
Здрасти и от мен/нас  Heart Eyes

Честита ни темичка - да я пълним само с весели новини и положителни мисли! В този ред на мисли да се оплача... майтап, бе!

Евелинка - честито   bouquet  А за магистратурата не се притеснявай - първо си изкарай спокойно бебешката магистратура, а за другата има много време, сега е модерно да се учи на дърти години!

Оска, не знам дали не го писах вече, но тези опъвания и болки на корема /все едно мускулна треска/ и аз ги имах няколко пъти, траят по няколко дни и после самички си изчезват. Питах доки и тя ми обяснява нещо за някакви два коремни мускула, които нещо се разтягали, ама вече съм забравила, но явно си е нещо нормално.

Неса, дано да е нещо безобидно тази подутина.

Честито на колежките с момиченца!  4470

ЧРД на Теди - много подаръци, а тази година и бонус - едно сладко бебче!

Златна, оправяй се бързо! Ти не беше ли пак болна в някоя от предишните теми? Порови се какви съвети ти бяхме дали там.

Ние утре сме на преглед и своевременно ще ви се отчета!
Засега чао!

# 29
Здравейте мамчета и от мен и честита ни нова темичка браво на Т ЮЛЕН и благодаря за момата дето ми сложи PartyКато цяло с бебка сме добре ама нещо някакво течение което е много гадно и един сърбеж ме е хванал Crazy smile3511 smile3515Нямам представа от какво стана така изведнъж.Голяма е гадост .На някоя мама да й се е случвало такова нещо, чак на 21 съм на преглад до тогава ще е мъка голяма.Ами това от мен за сега.Чао  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт