Имам въпрос за съветите тук

  • 3 847
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
luna много точно се е изказала по постовете. И аз съм била винаги на това мнение, че всеки разбира и реагира дотолкова, колкото си може, това е простата истина. Така е и във форумите, така и в реалността.

# 46
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Аз обаче искам да видя как точно работи това нещо в едно семейство, и по-конкретно как (и колко време) един мъж би толерирал поведението на жена си, базирано не на нейни лични виждания, а на такива, които някои са и казали, че трябва да бъдат, защото (като казах преди) феминистите в момента ги виждам като нищо по-различно от поредната (не чак толкова) радикална секта.
Няма да ти преча да си градиш нереалистични представи за жените. В едно изречение си събрал, че са малоумни, без лична преценка и че поведението им се определя от това, което са чули от неизвестен извършител, който задължително е радикален феминист. Ашкоолсун!

# 47
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ако за теб "представа за жените" и "представа за феминистките" е едно и също, тогава май не аз съм този с нереалистичните представи, ама както и да е... Sunglasses За феминистки говорехме, сега го обърнахме на жени. Какво ли ще последва...
Офтопик сме, аз спирам, ти, ако искаш, продължавай.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 15:04 от AgentProvocateur

# 48
  • София
  • Мнения: 11 497
Неизменно във форума си витае едно усещане, че ги сърбят ръцете някои дами да напишат "всички мъже са свине", "всички мъже са малоумници", "всички си могат толкова". И под "всички" се визират предимно пишещите тук мъже Grinning
Ядосани са момичетата, че територията не е изцяло дамска, което си архаично:)
Елорка, мъжете шофьори не знам какво отнасят, но както съм чувал жени (шофьори) да говорят за други жени - шофьори...... и мъже не съм чувал:)

# 49
  • Мнения: X
Скрит текст:
Неизменно във форума си витае едно усещане, че ги сърбят ръцете някои дами да напишат "всички мъже са свине", "всички мъже са малоумници", "всички си могат толкова". И под "всички" се визират предимно пишещите тук мъже Grinning
Ядосани са момичетата, че територията не е изцяло дамска, което си архаично:)
Скрит текст:
Елорка, мъжете шофьори не знам какво отнасят, но както съм чувал жени (шофьори) да говорят за други жени - шофьори...... и мъже не съм чувал:)
Сериозно?    Laughing
Понеже мъж, който никой "навън" не го бръсне за слива, е довтасал да се доказва тук, сред "кокошки", смяташ, че "кокошките" се ядосват?  Smiley
На мен сте ми забавни, честно казано....обичам да профилирам хората, та давате доста богат материал за анализ.
Мъжете, подвизаващи се в предимно женски форуми, са ....особена "порода".И интуитивните жени обикновено бягат от такива...

# 50
  • Мнения: 32 235
Не знам Роналд. От доста мъже шофьори съм чувала това. Но от същите ако видят мъж, казват само ей тъпак.
И от приятелките ми жени съм чувала пожелания към други жени шофьори, но еднолично.
Само един познат имам, но не е българин. Французин, много интелигентен. Много пъти съм се возила с него. Всякакви нарушения са му се случвали, но никога не съм го чула да псува и обижда. Само вика "ай, ай"  Laughing

# 51
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Ако за теб "представа за жените" и "представа за феминистките" е едно и също, тогава май не аз съм този с нереалистичните представи, ама както и да е... Sunglasses За феминистки говорехме, сега го обърнахме на жени. Какво ли ще последва...
Офтопик сме, аз спирам, ти, ако искаш, продължавай.
Предлагаш на жена до мозъка на костите си да си представя що е жена?

И като си захапал феминистките, дай да видим с какво толкова ти пречат, че и вратата си готов да им посочиш.
Скрит текст:
Офтопици колкото искаш из темите. Чакам те на лични, ако не държиш да разводняваш тази.

Неизменно във форума си витае едно усещане, че ги сърбят ръцете някои дами да напишат "всички мъже са свине", "всички мъже са малоумници", "всички си могат толкова". И под "всички" се визират предимно пишещите тук мъже Grinning
Ядосани са момичетата, че територията не е изцяло дамска, което си архаично:)
Елорка, мъжете шофьори не знам какво отнасят, но както съм чувал жени (шофьори) да говорят за други жени - шофьори...... и мъже не съм чувал:)
Клишета, Роналд. Не го приемай лично.

# 52
  • Мнения: 15 619
 Аз се обръщам към Агента. Моля, престанете да вкарвате женствеността и женското проявление във всякаквите му вариации в рамката "феминизъм". Дълбоко се съмнявам, че всеки, веещ термина като знаме срещу жени, е вникнал в него, особено с примерите, които се дават.
Ако нечие поведение не ви се нрави, то не е заради измислянето на нови смисли и думички.
Жените съществуват далеч преди някой да се е сетил да рече :феминизъм". И ще продължат да съществуват дълго след като поредната мода остане в историята.
 

# 53
  • София
  • Мнения: 11 497
Скрит текст:
Неизменно във форума си витае едно усещане, че ги сърбят ръцете някои дами да напишат "всички мъже са свине", "всички мъже са малоумници", "всички си могат толкова". И под "всички" се визират предимно пишещите тук мъже Grinning
Ядосани са момичетата, че територията не е изцяло дамска, което си архаично:)
Скрит текст:
Елорка, мъжете шофьори не знам какво отнасят, но както съм чувал жени (шофьори) да говорят за други жени - шофьори...... и мъже не съм чувал:)
Сериозно?    Laughing
Понеже мъж, който никой "навън" не го бръсне за слива, е довтасал да се доказва тук, сред "кокошки", смяташ, че "кокошките" се ядосват?  Smiley
На мен сте ми забавни, честно казано....обичам да профилирам хората, та давате доста богат материал за анализ.
Мъжете, подвизаващи се в предимно женски форуми, са ....особена "порода".И интуитивните жени обикновено бягат от такива...

Франсоаз, кого визираш в горното си мнение - всички ние, които пишем тук или даден потребител конкретно?
"Особената порода мъже" - аз съм срещал доста начетени потребители - куркума, татко мецан и пр. Ето защо не смятам, че подобно поставяне под общ знаменател е коректно.
 Както казах, беге мама отдавна не е само женски форум, оплачете се на админите, че е станал толкова популярен, че измества Уикипедия даже. Той не е вече форум на мамите само, и не е "само" женски форум, отдавна. Утре може и да го прекръстят, ако маркетингът го наложи. Тогава и на теория няма да е "женски" форум.
 В този ред на мисли жени, които мислят, че бг мама е "тяхна си територия" са .... хайде, аз не давам квалификации. Но ето, мнението на Франсоаз е пореден пример - грубо отношение, незаслужени квалификации и т.н.
Когато някой човек не е съгласен с женско мнение тук, то той автоматично се превръща в "недоказал се живота, никой не го бръсне за слива" и т.н. И това се разрешава от админите и модераторите.
Ето ви го нагледното доказателство:)

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 16:02 от Ronald

# 54
  • Мнения: X
Аз лично, визирам мъжете, подвизаващи се в СО и пробващи да "вкарват" акъл на жените. Simple Smile  Нямам предвид мъже, които се включват в специализирани теми и споделят опит /знания, писах мисля назад за биоградинарската тема.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 497
Разбрах.
Със сигурност има и такива. Със сигурност навсякъде има и черно и бяло, и добро и лошо, но не е повод да се генрализира. Сега, едно да "наливаш акъл, грубо и неприятно, друго е да водиш диалог. Лошото е, че двете понятия понякога се смесват от дамите тук.

# 56
  • Мнения: 102
Kакво търси един мъж в женски форум?Когато натисна бутона"гугъл търсене"за нещо което ме интересува, понякога ме изпраща в този сайт и преди години си направих този профил.Не съм нито мама,нито татко.Едно е да има някаква закачка,съвсем друго е тотална злобарщина към двата пола и особено към единия:) хубавото е че хората които постоянно пишат такива неща, просто показват какво представляват наистина,а лошото е че не влияе положително.

# 57
  • Мнения: 32 235
Не разбирам защо мъжете да не пишат в СО.
И са се пускали теми от жени, които също искат да чуят и мъжко мнение.
Все пак в семейните отношения са двама - мъж и жена.
Та ако има проблем в семейните отношения се питам, мъжът има ли право на мнение в реала, както уж във форума не е редно да пише.

# 58
  • Мнения: X
Та ако има проблем в семейните отношения се питам, мъжът има ли право на мнение в реала, както уж във форума не е редно да пише.

Разбира се, че има право на мнение, стига и двамата да са съгласни да си поговорят по даден проблем. За мен е равносилно това - и в реала, и във форума. Едно и също е.

# 59
  • София
  • Мнения: 11 497
Не разбирам защо мъжете да не пишат в СО.

Защото, in General, е територия, в която се предполага, че жените могат свободно да хулят мъжете и защото е най-лесно да се отговаря с "Разведи се, разкарай го" и т.н.Simple Smile)

Преди 10-15 г. вероятно е било истинско женско царство там. Да, но с феминизацията и гугълизацията нещата се промениха. Панта рей!

А и както казва hector - дали ще търсиш акумулатор, пералня, печка, рутер, кола, пижама, ютия, детски обувки, кантар, пеньоар, боксерки, пътешествия, медицински теми, диети, детегледачки, хигиенистки, персонал, програмисти, въпроси, свързани с ЦЕРН, НАСА, НОИ, НАП, ДАНС, ЦРУ, ФБР< КГБ, БКП, СДС, Бойко, Цветан, Делян и другите - винаги в гугъл на първо място излиза Бг мама. И то, убеден съм, затова админите не плащат.

Общи условия

Активация на акаунт