Ясновидки/врачки - тема 37

  • 109 198
  • 771
  •   2
Отговори
# 360
  • гр. София
  • Мнения: 153
Някой би ли помогнал за кординати на Светлана от Герена
Ето този ми излезе някъде назад по темите, но идея нямам актуален ли е. 0895607341

# 361
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте, може ли само дадете телефона на Емилия от Люлин, благодаря предварително

# 362
  • Мнения: 144
Здр , някой да има отзиви за Силвия Събева - 
http://www.silviyasabeva.com/aktualno

# 363
  • Мнения: 30
Благодаря

# 364
  • София
  • Мнения: 76
Някой би ли помогнал за кординати на Светлана от Герена
Ето този ми излезе някъде назад по темите, но идея нямам актуален ли е. 0895607341


Момичета, ако някой се свърже на този номер, пишете да се знае.

# 365
  • Мнения: 18
Zdraveite,

Bih iskala da popitam nqkoi tyk dali znde koordinaitte na chovek , koito pravi lubovna magia- (sabirane na razdeleni dvoiki) i da ima rezultat saotvetno.

Ne sam sigurna dali temata e podhodqshta,no reshih da napisha vaprosa si tyk.

Blagodarq predvaritelno,
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 21:50 от AnMary

# 366
  • Мнения: 30
Тва е пълна глупост и е страшен грях да правиш магия на някой за любов пълна глупост
Като не те обичат не те обичат продължаваш напред и тва е
Но да правиш магия на някой е отвратително
Бог връща всичко на всеки

# 367
  • Мнения: 33
Здравейте, от много време се опитвам да се свържа с Теменужка от Пловдив. Дали някой и има АКТУАЛНИЯ телефон или адрес или каквото и да е? Ще съм много благодарен

# 368
  • Мнения: 241
Здравейте, искам да попитам
Може ли Киприянова и Василиева молитва да развалят магия или трябва разваляне от специалист.

# 369
  • Мнения: 10 691
Може, ама има много особенности и подготовка.

# 370
  • Мнения: 269
Има ли някой, който да знае телефона на ходжа Ахмед от Ракитово? И дали още идва в София?

# 371
  • Мнения: 6
Някой ходил ли е при Пепа от Сливница?

# 372
  • Мнения: 21
Здравейте! Някой има ли актуална информация за Валя от Ямбол. Доколкото знам лее восък, на номера, който имам казват, че е ограничила входящите си обаждания. Искам да се свържа с нея, ако някой знае нещо ще бъда много благодарна.

# 373
  • Мнения: 241
Здравейте има ли някой от Велико Търново, интересува ме за Елка Стефанова леене на восък, ясновидство-   моля за мнение спешно

# 374
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Скоро гледах една руска психоложка в YOU TUBE , която беше пуснала тема "Как да се влюби в нас мъж."
Та тя казва една любовна магия и ако някои наистина искаш да прилагаш това да се обърне към нея.

Общи условия

Активация на акаунт