Ясновидки/врачки - тема 37

  • 109 266
  • 771
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 30
Бе хора вие нормални ли сте магия за любов това е голям грях

# 376
  • Мнения: 108
Здравейте момичета,

Аз не съм от често пишещите, но тази тема отскоро ме вълнува.

Първо, бих искала да помогна с моето мнение, пък после ако може някой да помогне на мен, ще бъда благодарна.

През годините съм ходила само при Светла на Герена, и от вас научих че вече не гледа и това за мен е голяма загуба за всички, защото не само познава, а е и прекрасен човек. При нея отидох случайно, и така. Мога да помогна с това да я попитам наистина ли вече не гледа. Аз самата не съм на ясно, но имам три нейни телефона, ако гледа все още - ще ви дам актуален. Ако не - жалко.

Второ, видях че много-много никой не харесва Ангел от Дианабад. Аз съм ходила веднъж и останах със смесени чувства. Малко е "терца" според мен- заради това. Иначе за изчистването - останах доволна. Мога да кажа подробностите защо.

Ангел ми беше "даден отгоре", така че знам, че за мен, за тогава, си беше правилен.  Пак бих отишла да ме изчисти.

Трето, моите "болежки" за към момента. Две мои не-приятелки са ходили при ходжа Исмаил от Краище. Четох тук, но старият Исмаил почива (умира) ежегодно, а новия не става...не знам какво да мисля вече. Притеснявам се дали са ни направили нещо въпросните мадами. И не ми се ходи до Краище, за да разбера. Я разбера, я не. Та някой има ли информация за който и да е ходжа Исмаил актуална. Какво прави този ходжа (единият и другият). Магии за разделяне прави ли?
Или е добричък и нормален като Светлето?

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 14:04 от n-ta

# 377
  • Мнения: 256
Здравейте момичета,

Аз не съм от често пишещите, но тази тема отскоро ме вълнува.

Първо, бих искала да помогна с моето мнение, пък после ако може някой да помогне на мен, ще бъда благодарна.

През годините съм ходила само при Светла на Герена, и от вас научих че вече не гледа и това за мен е голяма загуба за всички, защото не само познава, а е и прекрасен човек. При нея отидох случайно, и така. Мога да помогна с това да я попитам наистина ли вече не гледа. Аз самата не съм на ясно, но имам три нейни телефона, ако гледа все още - ще ви дам актуален. Ако не - жалко.

Второ, видях че много-много никой не харесва Ангел от Дианабад. Аз съм ходила веднъж и останах със смесени чувства. Малко е "терца" според мен- заради това. Иначе за изчистването - останах доволна. Мога да кажа подробностите защо.

Ангел ми беше "даден отгоре", така че знам, че за мен, за тогава, си беше правилен.  Пак бих отишла да ме изчисти.

Трето, моите "болежки" за към момента. Две мои не-приятелки са ходили при ходжа Исмаил от Краище. Четох тук, но старият Исмаил почива (умира) ежегодно, а новия не става...не знам какво да мисля вече. Притеснявам се дали са ни направили нещо въпросните мадами. И не ми се ходи до Краище, за да разбера. Я разбера, я не. Та някой има ли информация за който и да е ходжа Исмаил актуална. Какво прави този ходжа (единият и другият). Магии за разделяне прави ли?
Или е добричък и нормален като Светлето?

Може ли малко повече инфо за Ангел от Дианабад, и евентуално телефонен номер? Благодаря! Писах Ви на лични, но сте ги забранила.

# 378
  • Мнения: 30
Ако можеш да провериш за Светлана От Герена и да дадеш актуален телефонен номер ще съм ти много Благодарна
Четох хубави отзиви за нея и бих искала да отида

# 379
  • бургас
  • Мнения: 148
Скрит текст:
Здравейте момичета,

Аз не съм от често пишещите, но тази тема отскоро ме вълнува.

Първо, бих искала да помогна с моето мнение, пък после ако може някой да помогне на мен, ще бъда благодарна.

През годините съм ходила само при Светла на Герена, и от вас научих че вече не гледа и това за мен е голяма загуба за всички, защото не само познава, а е и прекрасен човек. При нея отидох случайно, и така. Мога да помогна с това да я попитам наистина ли вече не гледа. Аз самата не съм на ясно, но имам три нейни телефона, ако гледа все още - ще ви дам актуален. Ако не - жалко.

Второ, видях че много-много никой не харесва Ангел от Дианабад. Аз съм ходила веднъж и останах със смесени чувства. Малко е "терца" според мен- заради това. Иначе за изчистването - останах доволна. Мога да кажа подробностите защо.

Ангел ми беше "даден отгоре", така че знам, че за мен, за тогава, си беше правилен.  Пак бих отишла да ме изчисти.

Трето, моите "болежки" за към момента. Две мои не-приятелки са ходили при ходжа Исмаил от Краище. Четох тук, но старият Исмаил почива (умира) ежегодно, а новия не става...не знам какво да мисля вече. Притеснявам се дали са ни направили нещо въпросните мадами. И не ми се ходи до Краище, за да разбера. Я разбера, я не. Та някой има ли информация за който и да е ходжа Исмаил актуална. Какво прави този ходжа (единият и другият). Магии за разделяне прави ли?
Или е добричък и нормален като Светлето?

Намерих две статии които са от тази година 2019
http://toppresa.bg/163344/16344
https://retro.bg/lyubopitno/strongismail-khodzha-ot-selo-kraishc … strong_22450.html

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 22:01 от AnMary

# 380
  • Мнения: 6
Преди една седмица бях при Цеца от надежда. Определено има някакви познания. Тарифата и е 15 лв на кафе и 15 лв за карти.

# 381
  • Мнения: 108
За изчистване освен от Ангел - доволна съм и от един младичък пълничък поп в св. Мина. Чете ми молитва за "избавление от всяко зло". Много хубаво пее и докато я казваше сълзите ми сами ми тръгнаха. Сякаш всичко се изля от мен наистина и се почувствах изчистена и светла веднага. А и Св. Мина не е далече, има автобус. Може да опитате, дарение се дава и се записвате за четене на молитва. Не препоръчвам по-слабичкият поп в св.Мина - молитвите ги казва като рап версия някаква. Добре че отиде да почива и другия по-пълничкият го смени, точно когато дойде моя ред.

# 382
  • Мнения: 1 338
Здравейте на всички.
Искам да Ви попитам имате ли впечатления от астроложка на име Даниела, която приема в сграда на БАН.
Похвалиха ми я много сериозно, жена, която я посещава от години. Каза, че доста от нещата, които е прогнозирала са се случили.
Учудих се, че взима 35лв. за 60мин. Ако се пита за други хора, не се доплащало. Тази цена за астрология не е никак висока. Друг въпрос е на какво ниво е астрологията.
Часовете са пълни месец напред.

Да има нови отзиви за Таня от Люлин?

Предварително благодаря на всички, които ще се включат.

# 383
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте на всички.
Искам да Ви попитам имате ли впечатления от астроложка на име Даниела, която приема в сграда на БАН.
Похвалиха ми я много сериозно, жена, която я посещава от години. Каза, че доста от нещата, които е прогнозирала са се случили.
Учудих се, че взима 35лв. за 60мин. Ако се пита за други хора, не се доплащало. Тази цена за астрология не е никак висока. Друг въпрос е на какво ниво е астрологията.
Часовете са пълни месец напред.


И аз търся нейни контакти.

# 384
  • Мнения: 1 338
Здравейте на всички.
Искам да Ви попитам имате ли впечатления от астроложка на име Даниела, която приема в сграда на БАН.
Похвалиха ми я много сериозно, жена, която я посещава от години. Каза, че доста от нещата, които е прогнозирала са се случили.
Учудих се, че взима 35лв. за 60мин. Ако се пита за други хора, не се доплащало. Тази цена за астрология не е никак висока. Друг въпрос е на какво ниво е астрологията.
Часовете са пълни месец напред.


И аз търся нейни контакти.

Даниела БАН астролог 0884738771

# 385
  • Мнения: 241
За изчистване освен от Ангел - доволна съм и от един младичък пълничък поп в св. Мина. Чете ми молитва за "избавление от всяко зло". Много хубаво пее и докато я казваше сълзите ми сами ми тръгнаха. Сякаш всичко се изля от мен наистина и се почувствах изчистена и светла веднага. А и Св. Мина не е далече, има автобус. Може да опитате, дарение се дава и се записвате за четене на молитва. Не препоръчвам по-слабичкият поп в св.Мина - молитвите ги казва като рап версия някаква. Добре че отиде да почива и другия по-пълничкият го смени, точно когато дойде моя ред.
Искам да те питам нещо на лично за Ангел, но си си блокирала съобщенията и няма как да ти пиша

# 386
  • Мнения: 191
Здравейте, ако някой се е виждал с Роберт Йовчев, нека разкаже, моля.😊

# 387
  • Мнения: 108
jomi, pavlin_76, отблокирано ми е получаването на съобщения още от вчера сутринта... Даже не знаех, че са блокирани. Нямам спомен или причина да ги спирам..

Simona-75, четох двете статии преди време, но не ми отговориха на въпросите. Интересува ме някой ако е ходил лично при някой от двамата ходжи Исмаил - да каже за какво става на въпрос.

# 388
  • Мнения: 9
Здравейте на всички.
Искам да Ви попитам имате ли впечатления от астроложка на име Даниела, която приема в сграда на БАН.
Похвалиха ми я много сериозно, жена, която я посещава от години. Каза, че доста от нещата, които е прогнозирала са се случили.
Учудих се, че взима 35лв. за 60мин. Ако се пита за други хора, не се доплащало. Тази цена за астрология не е никак висока. Друг въпрос е на какво ниво е астрологията.
Часовете са пълни месец напред.

Да има нови отзиви за Таня от Люлин?

Предварително благодаря на всички, които ще се включат.
Ходих в началото на годината при нея. Няколко неща очаквах да се случат, но нищо от това, което каза тя не стана... Даде ми период, в който да се развият нещата, подробности също. Мина повече от половин година от крайния срок....... 😶

# 389
  • Мнения: 10 697
   Много малко са хората, които наистина могат да погледнат напреде в бъдещето и да кажат кое как ще е. Но и те казват, че трябва да се пазиш от този и този и така нататък. Нещата биха се случили, ако няма външни намеси.За съжаление, много хора отиват и плащат да им се свърши нещо, да се отстрани някой от пътя им без да подбират средствата. Някой цигани копанари а и не само те буквално се позлатиха от такива "услуги". Лошото е, че много са малко хората които наистина могат да помогнат в такава ситуация. Аз до момента не съм намерил такъв и продължавам с търсенето. Молитвите и църквата помагат, но там има много условности които е трудно да се спазват. За да си по канон трябва да промениш живота си изцяло, което има други последствия. Няма ги онези хора по селата които преди помагаха. Тук-там някой има дарба но или не е развита, или се крие и не иска да се занимава с това. Остава единствено сам да си помогне човек, но докато намериш това което ти трябва ... не се знае дали ти или човека заради който си тръгнал да търсиш помощ  ще оцелее. Да има много информация в нета, в руските сайтове но много от нещата не са пълни. Винаги се спестява по нещо си. Някоя думичка, нещо при подготовката. Тези, които знаят няма да кажат какво е, щото си е тяхно. Човек трябва да търси, да се надява и да не се отчайва, въпреки всичко. То май само това остана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт