Цветна снимка и опити за забременяване

  • 35 712
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 13
Здравейте мили момичета.Днес направих цветна снимка на тръбите и се оказа,че едната е запушена и другата е възпалена.Много се притесних.Разчетохме я със моята докторка и тя предложи след седмица да ми направи процедура със антибиотик и да видим какво ще стане.Ако ли не инвитро.Дали някоя от вас е имала такава диагноза за да споделим опит.Благодаря предварително и успех на всички от сърце по пътя на желаното бебе🙂

# 241
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета!
Решила съм да си правя цветна снимка, но много се чудя къде. Може ли някоя от вас да сподели при кого сте правили и дали сте доволни. Благодаря 🙂

# 242
  • Мнения: 293
Здравейте, момичета!
Решила съм да си правя цветна снимка, но много се чудя къде. Може ли някоя от вас да сподели при кого сте правили и дали сте доволни. Благодаря 🙂

От къде сте Simple Smile Мога да дам мнение за Варна Simple Smile

# 243
  • Мнения: 128
От София съм.

# 244
  • Мнения: 306
Бях писала, преди няколко поста, че скоро правиг цветна снимка при Др. Мая Василева в болница Вита. Препоръчвам я с две ръце. Много внимателна.

# 245
  • Мнения: 128
точно в софия съм правила ЦС вчера в болница Токуда процедурата я извършва Д-р Райков ако имаш въпроси с които мога да ти бъда полезна съм на среща

# 246
  • Мнения: 17
Аз да споделя и моя опит . . .след цветна снимка, при която пишеше че "след малко повече налягане, все пак контраста е стигнал до коремната кухина", доктора ме прати да правим опити за бебе 6 месеца, и ако не стане да правим лапароскопия.
Снимката беше на 17.11, а аз още между 21 и 26.11 забременях . ..
Последва спонтанен аборт на 14.12 но все пак не мисля че е свързан с цветната снимка.

# 247
  • Мнения: 29
Аз ходих в Мемориал шишли в Истанбул.Изключително доволна съм от отношението на лекарите и преводачите. Цветната снимка отне не повече от 15мин.,като процедурата беше безболезнена.     
Здравейте, момичета!
Решила съм да си правя цветна снимка, но много се чудя къде. Може ли някоя от вас да сподели при кого сте правили и дали сте доволни. Благодаря 🙂

# 248
  • Мнения: 747
Горица, преводачите в самата болница ли бяха или ти си водиш от България?

# 249
  • Мнения: 29
Превозачите са от там.Ние през цялото време контактувахме с преводач от там,който работи в болницата.Когато отидохме още 2 момичета говорещи български ни поеха и разкарваха напред-назад.През цялото време са с теб дори и на прегледите с доктори и доценти.
Горица, преводачите в самата болница ли бяха или ти си водиш от България?

# 250
  • Мнения: 370
Каква е цената на процедурата там, ако не е проблем да споделите

# 251
  • Мнения: 29
Каква е цената на процедурата там, ако не е проблем да споделите
Първичния преглед е безплатен,а цветната снимка беше 1000лири( около 150лв).

# 252
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! Този месец правих цветна снимка.Правя си и тестове за овулация,но нещо не я засичам.Възможно ли е цветната снимка да доведе до месец без овулация?

# 253
  • Мнения: 17
Според мен по скоро контраста ти обърква теста

Аз забременях 1 седмица след цветната снимка

Здравейте момичета! Този месец правих цветна снимка.Правя си и тестове за овулация,но нещо не я засичам.Възможно ли е цветната снимка да доведе до месец без овулация?

# 254
  • Мнения: 20
ехаа,супер,радвам се за теб
колко дни след снимката започна опитите?

Общи условия

Активация на акаунт